Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUXURY GLAM ESTATE S.R.L.

LUXURY GLAM ESTATE S.R.L.

CUI 44801019 · SRL· Municipiul Galaţi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

LUXURY GLAM ESTATE S.R.L. are sediul în Municipiul Galaţi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+27,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 366,7 K lei, față de 286,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât37,9%

Marja netă calculată este 37,9% în 2025, față de 49,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+121,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025366,7 K lei+27,8% față de anul anterior2021: 80.2032022: 335.6722023: 59.1892024: 286.8822025: 366.708
Rezultat net 2025139,1 K lei-2,2% față de anul anterior2021: 62.3592022: 248.0762023: -49.5382024: 142.2292025: 139.078
Angajați 20253+50% față de anul anterior2021: 22022: 22023: 12024: 22025: 3
Capitaluri proprii 2025342,4 K lei+68,4% față de anul anterior2021: 62.5592022: 310.6352023: 61.0982024: 203.3272025: 342.405
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0183 K367 K2021: 80,2 K lei80,2 K20212022: 335,7 K lei335,7 K20222023: 59,2 K lei59,2 K20232024: 286,9 K lei286,9 K20242025: 366,7 K lei366,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-83,7%-3%77,8%Mediana sectorului (2025): 3,1% · n=91902021: 77,8%77,8%20212022: 73,9%73,9%20222023: -83,7%-83,7%20232024: 49,6%49,6%20242025: 37,9%37,9%2025

Cifra de afaceri: +27,8% față de anul anterior. Marja netă: 37,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii342,4 K lei+68,4% față de anul anterior
Datorii144,2 K lei+928% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri59,2 K lei286,9 K lei366,7 K lei+27,8% față de anul anterior
Rezultat net-49,5 K lei142,2 K lei139,1 K lei-2,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii61,1 K lei203,3 K lei342,4 K lei+68,4% față de anul anterior
Datorii33,9 K lei14 K lei144,2 K lei+928% față de anul anterior
Creanțe26,8 K lei172,1 K lei381 K lei+121,4% față de anul anterior
Angajați123+50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri37,9%3,1%n=9.19049,6%1,3%n=13.055
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)67,5%1,3%n=5.33893,5%-3,6%n=7.667
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)28,4%97,2%n=5.3386,5%99,7%n=7.667
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)7,1%29,4%n=5.3382,9%28,9%n=7.667
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)27,4%2%n=5.33365,4%0%n=7.661
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive40,6%37%n=5.22370%34,4%n=7.169
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,27×0,52×n=10.51415,05×0,51×n=14.983
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360374,01 zile10,68 zilen=6.330215,92 zile10,82 zilen=8.309
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36037,29 zile22,52 zilen=5.28747,67 zile25,15 zilen=7.322
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați122.236 lei76.053 lein=5.763143.441 lei63.420 lein=8.593

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
366.708
Rezultat net
139.078
Angajați
3
Datorii
144.212
Active imobilizate
36.128
Active circulante
471.039
Capitaluri proprii
342.405
Venituri totale
367.917
Cheltuieli totale
224.161
Stocuri
37.985
Creanțe
380.984
Casă și conturi la bănci
52.070
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.550
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
286.882
Rezultat net
142.229
Angajați
2
Datorii
14.028
Active imobilizate
6.303
Active circulante
211.052
Capitaluri proprii
203.327
Venituri totale
286.882
Cheltuieli totale
141.928
Stocuri
37.985
Creanțe
172.065
Casă și conturi la bănci
1.002
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
59.189
Rezultat net
-49.538
Angajați
1
Datorii
33.871
Active imobilizate
6.303
Active circulante
88.666
Capitaluri proprii
61.098
Venituri totale
59.189
Cheltuieli totale
108.224
Stocuri
12.742
Creanțe
26.770
Casă și conturi la bănci
49.154
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
335.672
Rezultat net
248.076
Angajați
2
Datorii
68.324
Active imobilizate
—
Active circulante
378.959
Capitaluri proprii
310.635
Venituri totale
335.672
Cheltuieli totale
84.743
Stocuri
9.665
Creanțe
448
Casă și conturi la bănci
368.846
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
80.203
Rezultat net
62.359
Angajați
2
Datorii
5.075
Active imobilizate
—
Active circulante
67.634
Capitaluri proprii
62.559
Venituri totale
80.203
Cheltuieli totale
17.473
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
67.634
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2024-10-07; reactivare la 2024-11-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2024-11-14

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2024-10-07; reactivare la 2024-11-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2024-11-14
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-08-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44801019
Număr de înregistrare
J2021001406178
Înmatriculare
26 august 2021
EUID
ROONRC.J2021001406178
Formă juridică
SRL
Sediu social
GEORGE COŞBUC 1-C Municipiul Galaţi Galaţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld GEORGE COŞBUC 1-C Galaţi GALAŢI
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 august 2021
Înregistrare fiscală
8 iulie 2025
Telefon
0724169060 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NEGRU GEORGIANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUXURY GLAM ESTATE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.08.2021
Înregistrare fiscală
26 august 2021
Număr registrul comerțului
J2021001406178
Cod CAEN
8622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0724169060 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. GEORGE COŞBUC, NR.1-C, ET.1
Strada sediului
Bld. George Coşbuc
Numărul sediului
1-C
Localitatea sediului
Mun. Galaţi
Județul sediului
GALAŢI
Strada domiciliului fiscal
Bld. George Coşbuc
Numărul domiciliului fiscal
1-C
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Galaţi
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 ianuarie 2023
TVA până la
19 ianuarie 2024
Anulare operată la
19 ianuarie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
7 octombrie 2024
Reactivare
14 noiembrie 2024
Publicarea deciziei
7 octombrie 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

38 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4633 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4636 Rev. 3Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CAEN 4637 Rev. 3Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4638 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor alimente

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4723 Rev. 3Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

CAEN 4110 Rev. 2Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 2Agenții imobiliare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul GalaţiCAEN 9602
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI