Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUXURY HOME STYLE S.R.L.

LUXURY HOME STYLE S.R.L.

CUI 38493941 · SRL· Municipiul Tulcea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

LUXURY HOME STYLE S.R.L. are sediul în Municipiul Tulcea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+27%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 587 K lei, față de 462,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,8%

Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 15,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-26,6%

Datoriile raportate sunt 166,8 K lei în 2025, față de 227,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025587 K lei+27% față de anul anterior2022: 567.7452023: 384.3362024: 462.2672025: 586.996
Rezultat net 20255 K lei-92,9% față de anul anterior2022: -97.7062023: 74.4382024: 70.2802025: 4.966
Angajați 20251-50% față de anul anterior2022: 22023: 22024: 22025: 1
Capitaluri proprii 202519,3 K lei+34,5% față de anul anterior2022: -167.8482023: -93.0442024: 14.3792025: 19.346
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0293 K587 K2022: 567,7 K lei567,7 K20222023: 384,3 K lei384,3 K20232024: 462,3 K lei462,3 K20242025: 587 K lei587 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-17,2%1,1%19,4%Mediana sectorului (2025): 5,1% · n=46912022: -17,2%-17,2%20222023: 19,4%19,4%20232024: 15,2%15,2%20242025: 0,8%0,8%2025

Cifra de afaceri: +27% față de anul anterior. Marja netă: 0,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii19,3 K lei+34,5% față de anul anterior
Datorii166,8 K lei-26,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri384,3 K lei462,3 K lei587 K lei+27% față de anul anterior
Rezultat net74,4 K lei70,3 K lei5 K lei-92,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii-93 K lei14,4 K lei19,3 K lei+34,5% față de anul anterior
Datorii257,5 K lei227,3 K lei166,8 K lei-26,6% față de anul anterior
Creanțe14,5 K lei46 K lei52,5 K lei+14,1% față de anul anterior
Angajați221-50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0,8%5,1%n=4.69115,2%5,7%n=4.985
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)10,4%31,6%n=4.0665,9%36,2%n=4.303
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)89,6%68,1%n=4.06694,1%63,3%n=4.303
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)19,7%11%n=4.06622,5%11%n=4.303
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)2,7%4,3%n=4.06629,1%4,6%n=4.303
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive25,7%21%n=4.279488,8%21,1%n=4.534
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,9×1,1×n=5.9800,82×1,15×n=6.413
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36032,2 zile69,22 zilen=4.55435,83 zile64,91 zilen=4.770
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36058,38 zile67,46 zilen=4.07493,3 zile70,02 zilen=4.254
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați586.996 lei443.847 lein=3.356231.134 lei414.316 lein=3.672

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
586.996
Rezultat net
4.966
Angajați
1
Datorii
166.822
Active imobilizate
36.740
Active circulante
149.428
Capitaluri proprii
19.346
Venituri totale
588.013
Cheltuieli totale
572.373
Stocuri
95.191
Creanțe
52.509
Casă și conturi la bănci
1.728
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
462.267
Rezultat net
70.280
Angajați
2
Datorii
227.298
Active imobilizate
54.376
Active circulante
187.301
Capitaluri proprii
14.379
Venituri totale
580.315
Cheltuieli totale
497.553
Stocuri
119.808
Creanțe
46.008
Casă și conturi la bănci
21.485
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
384.336
Rezultat net
74.438
Angajați
2
Datorii
257.463
Active imobilizate
72.540
Active circulante
91.768
Capitaluri proprii
-93.044
Venituri totale
439.622
Cheltuieli totale
360.791
Stocuri
76.216
Creanțe
14.476
Casă și conturi la bănci
1.076
Cheltuieli în avans
111
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
567.745
Rezultat net
-97.706
Angajați
2
Datorii
256.599
Active imobilizate
72.540
Active circulante
16.100
Capitaluri proprii
-167.848
Venituri totale
568.103
Cheltuieli totale
660.128
Stocuri
—
Creanțe
11
Casă și conturi la bănci
16.089
Cheltuieli în avans
111
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-02-01Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-11-15 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38493941
Număr de înregistrare
J2017000756361
Înmatriculare
15 noiembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017000756361
Formă juridică
SRL
Sediu social
BABADAG 10 4 Municipiul Tulcea Tulcea · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str BABADAG 10 Tulcea TULCEA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
15 noiembrie 2017
Înregistrare fiscală
16 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PERICLEANU COSTEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUXURY HOME STYLE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 15.11.2017
Înregistrare fiscală
16 noiembrie 2017
Număr registrul comerțului
J36/756/2017
Cod CAEN
4690
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BABADAG, NR.10, PARTER. COD POSTAL 820112, BL.4
Cod poștal fiscal
820004
Strada sediului
Str. Babadag
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Tulcea
Județul sediului
TULCEA
Codul poștal al sediului
820004
Detalii sediu
parter. COD POSTAL 820112
Strada domiciliului fiscal
Str. Babadag
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Tulcea
Județul domiciliului fiscal
TULCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
820004
Detalii domiciliu fiscal
parter. COD POSTAL 820112

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
29 ianuarie 2018
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 februarie 2020
Actualizare TVA la încasare
21 ianuarie 2020
Publicare TVA la încasare
22 ianuarie 2020
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 decembrie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Unitatea Militara 021191 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Tamplarie pentru constructii (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

1 februarie 2024Achiziție directă

Achizitie usi duble metalice

Autoritate: Unitatea Militara 02119

CPV 44230000-1 — Tamplarie pentru constructii (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44230000-1

Vezi detaliile atribuirii →
18.572 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TulceaMunicipiul TulceaCAEN 4690
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI