Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/LUXVET ROMANIA S.R.L.

LUXVET ROMANIA S.R.L.

CUI 46594521 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

LUXVET ROMANIA S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+60,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 937 K lei, față de 583 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-591,8%

Marja netă calculată este -591,8% în 2025, față de -233,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+2.315,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025937 K lei+60,7% față de anul anterior2023: 02024: 583.0212025: 937.011
Rezultat net 2025-5,5 mil. lei-307,3% față de anul anterior2023: -81.8592024: -1.361.4362025: -5.544.802
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202528,6 mil. lei+2.084% față de anul anterior2023: -81.8582024: -1.443.2942025: 28.635.157
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0469 K937 K2023: 0 lei020232024: 583 K lei583 K20242025: 937 K lei937 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-591,8%-278,5%34,7%Mediana sectorului (2025): 34,7% · n=12020232024: -233,5%-233,5%20242025: -591,8%-591,8%2025

Cifra de afaceri: +60,7% față de anul anterior. Marja netă: -591,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii28,6 mil. lei+2.084% față de anul anterior
Datorii61,6 mil. lei+48,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei583 K lei937 K lei+60,7% față de anul anterior
Rezultat net-81,9 K lei-1,4 mil. lei-5,5 mil. lei-307,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii-81,9 K lei-1,4 mil. lei28,6 mil. lei+2.084% față de anul anterior
Datorii8,7 mil. lei41,5 mil. lei61,6 mil. lei+48,6% față de anul anterior
Creanțe1 lei642,2 K lei15,5 mil. lei+2.315,5% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-591,8%34,7%n=120-233,5%23,9%n=200
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)31,7%29,5%n=554-3,6%46,8%n=930
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)68,3%69,2%n=554104,3%51,9%n=930
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)67,5%67,3%n=55498,3%78,6%n=930
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-6,1%-0%n=554-3,4%-0,2%n=929
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-19,4%0,2%n=468—0%n=752
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,48×0,69×n=6540,02×0,59×n=1.133
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3605.960,01 zile764,17 zilen=118396,55 zile477,21 zilen=189

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
937.011
Rezultat net
-5.544.802
Angajați
—
Datorii
61.627.157
Active imobilizate
60.958.719
Active circulante
29.303.595
Capitaluri proprii
28.635.157
Venituri totale
15.813.387
Cheltuieli totale
21.358.189
Stocuri
—
Creanțe
15.512.768
Casă și conturi la bănci
13.790.827
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
5.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
583.021
Rezultat net
-1.361.436
Angajați
—
Datorii
41.474.650
Active imobilizate
39.087.794
Active circulante
670.191
Capitaluri proprii
-1.443.294
Venituri totale
594.954
Cheltuieli totale
1.956.390
Stocuri
—
Creanțe
642.214
Casă și conturi la bănci
27.977
Cheltuieli în avans
273.371
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-81.859
Angajați
—
Datorii
8.692.762
Active imobilizate
8.279.382
Active circulante
331.300
Capitaluri proprii
-81.858
Venituri totale
903
Cheltuieli totale
82.762
Stocuri
0
Creanțe
1
Casă și conturi la bănci
331.299
Cheltuieli în avans
222
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-08-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46594521
Număr de înregistrare
J2022015127400
Înmatriculare
4 august 2022
EUID
ROONRC.J2022015127400
Formă juridică
SRL
Sediu social
AVIATORILOR 47 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld AVIATORILOR 47 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 august 2022
Înregistrare fiscală
9 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PIOTR JÓZEF ZAJACZKOWSKI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
LUXVET ROMANIA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.08.2022
Înregistrare fiscală
4 august 2022
Număr registrul comerțului
J2022015127400
Cod CAEN
6421
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD AVIATORILOR, NR.47, CORP B, ET.2
Cod poștal fiscal
11853
Strada sediului
Bld. Aviatorilor
Numărul sediului
47
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
11853
Detalii sediu
Corp B
Strada domiciliului fiscal
Bld. Aviatorilor
Numărul domiciliului fiscal
47
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
11853
Detalii domiciliu fiscal
Corp B

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2024
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

38 activități autorizate

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4612 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

CAEN 5330 Rev. 3Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6421 Rev. 3Activități ale holding-urilor

CAEN 6422 Rev. 3Activități ale canalelor de finanțare

CAEN 7010 Rev. 3Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor

CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8291 Rev. 3Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8561 Rev. 3Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)

CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană

CAEN 8791 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 6421
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI