faliment
ONRC · 2026-09-03M TOTAL CONSTRUCT SRL
falimentONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Rezultat net pozitiv.
M TOTAL CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 0 lei, față de 7,5 K lei în 2024.
Bilanț 2025Datoriile raportate sunt 1,8 mil. lei în 2025, față de 2,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 6,4% · n=1.837Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —
Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 24,9 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 670,1 K lei | 7,5 K lei | 0 lei | -100% față de anul anterior |
| Rezultat net | -446,4 K lei | 157,1 K lei | 23,8 K lei | -84,8% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | -1,7 mil. lei | -1,5 mil. lei | -1,6 mil. lei | Deficit de capital majorat cu 3,8% |
| Datorii | 2,1 mil. lei | 2,1 mil. lei | 1,8 mil. lei | -12,5% față de anul anterior |
| Creanțe | 4,7 K lei | 4,6 K lei | 4,6 K lei | -1,2% față de anul anterior |
| Angajați | 4 | 0 | 0 | Neschimbat față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=1.837) · 2024: 6,8% (n=3.825)
Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894) · 2024: 5,6% (n=3.807)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894) · 2024: 35,2% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894) · 2024: 62% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894) · 2024: 24,8% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249) · 2024: 1,09× (n=4.521)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 98,3 zile (n=1.791) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 23.848
- Angajați
- 0
- Datorii
- 1.822.856
- Active imobilizate
- 72.450
- Active circulante
- 179.085
- Capitaluri proprii
- -1.596.255
- Venituri totale
- 81.493
- Cheltuieli totale
- 57.645
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.593
- Casă și conturi la bănci
- 174.492
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.462
- Rezultat net
- 157.132
- Angajați
- 0
- Datorii
- 2.082.759
- Active imobilizate
- 76.033
- Active circulante
- 493.252
- Capitaluri proprii
- -1.538.408
- Venituri totale
- 456.500
- Cheltuieli totale
- 299.368
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.648
- Casă și conturi la bănci
- 488.604
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 670.099
- Rezultat net
- -446.364
- Angajați
- 4
- Datorii
- 2.077.846
- Active imobilizate
- 374.292
- Active circulante
- 32.948
- Capitaluri proprii
- -1.695.540
- Venituri totale
- 764.858
- Cheltuieli totale
- 1.209.686
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.663
- Casă și conturi la bănci
- 28.285
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.266.400
- Rezultat net
- 68.031
- Angajați
- 5
- Datorii
- 2.078.676
- Active imobilizate
- 432.026
- Active circulante
- 434.424
- Capitaluri proprii
- -1.237.160
- Venituri totale
- 1.252.119
- Cheltuieli totale
- 1.171.129
- Stocuri
- 4.882
- Creanțe
- 406.367
- Casă și conturi la bănci
- 23.175
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 810.784
- Rezultat net
- -512.432
- Angajați
- 7
- Datorii
- 2.470.780
- Active imobilizate
- 492.286
- Active circulante
- 698.236
- Capitaluri proprii
- -1.305.192
- Venituri totale
- 701.724
- Cheltuieli totale
- 1.214.156
- Stocuri
- 56.191
- Creanțe
- 613.305
- Casă și conturi la bănci
- 28.740
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 677.995
- Rezultat net
- -1.031.623
- Angajați
- 8
- Datorii
- 2.026.093
- Active imobilizate
- 580.470
- Active circulante
- 677.816
- Capitaluri proprii
- -792.741
- Venituri totale
- 420.285
- Cheltuieli totale
- 1.451.908
- Stocuri
- 307.024
- Creanțe
- 327.698
- Casă și conturi la bănci
- 43.094
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 24.934
- Capital subscris vărsat
- 45.210
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
faliment
ONRC · 2026-09-03654.101 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 100% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
faliment
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945654.101 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 100% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-04-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 258.318 lei | 24.336 lei | 282.654 lei | 282.654 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 357.355 lei | 13.941 lei | 371.296 lei | 371.296 lei | 0 lei |
| Șomaj | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Sănătate | 129 lei | 22 lei | 151 lei | 151 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Faliment
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 654.101 lei | 282.654 lei | 371.296 lei | 0 lei | 151 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 25.193 lei | 13.498 lei | 7.515 lei | 408 lei | 3.772 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.
Deschisă la 28/04/2021
1 dosar de insolvență
Deschidere: 28.04.2021
Practician în insolvență: CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ CHIŞ LIVIU · chsliviu@yahoo.com
77 publicări în BPI
24/09/2026 · BPI 23 494 din 25/09/2026
24/09/2026 · BPI 23 460 din 25/09/2026
23/02/2026 · BPI 4 948 din 24/02/2026
13/02/2026 · BPI 4 295 din 17/02/2026
16/02/2026 · BPI 4 258 din 17/02/2026
12/11/2025 · BPI 25 068 din 14/11/2025
23/10/2025 · BPI 23 071 din 24/10/2025
23/10/2025 · BPI 23 043 din 24/10/2025
18/09/2025 · BPI 20 381 din 19/09/2025
29/08/2025 · BPI 19 083 din 02/09/2025
29/08/2025 · BPI 19 012 din 01/09/2025
20/03/2025 · BPI 6 159 din 24/03/2025
03/03/2025 · BPI 5 611 din 17/03/2025
04/03/2025 · BPI 5 611 din 17/03/2025
04/03/2025 · BPI 4 701 din 05/03/2025
12/02/2025 · BPI 2 990 din 13/02/2025
28/01/2025 · BPI 2 364 din 06/02/2025
30/01/2025 · BPI 2 364 din 06/02/2025
23/01/2025 · BPI 1 283 din 23/01/2025
23/01/2025 · BPI 1 275 din 23/01/2025
23/10/2024 · BPI 18 884 din 24/10/2024
08/10/2024 · BPI 17 745 din 09/10/2024
23/09/2024 · BPI 16 327 din 23/09/2024
03/09/2024 · BPI 15 199 din 04/09/2024
02/09/2024 · BPI 15 098 din 03/09/2024
27/03/2024 · BPI 5 893 din 28/03/2024
08/03/2024 · BPI 4 542 din 11/03/2024
07/03/2024 · BPI 4 534 din 11/03/2024
08/03/2024 · BPI 4 532 din 11/03/2024
04/03/2024 · BPI 4 224 din 05/03/2024
20/02/2024 · BPI 3 421 din 21/02/2024
25/01/2024 · BPI 1 498 din 25/01/2024
17/01/2024 · BPI 941 din 17/01/2024
11/01/2024 · BPI 603 din 12/01/2024
18/12/2023 · BPI 20 635 din 19/12/2023
03/10/2023 · BPI 16 567 din 17/10/2023
04/10/2023 · BPI 16 567 din 17/10/2023
13/10/2023 · BPI 16 368 din 13/10/2023
07/09/2023 · BPI 14 519 din 14/09/2023
13/09/2023 · BPI 14 472 din 14/09/2023
14/06/2023 · BPI 10 216 din 14/06/2023
24/05/2023 · BPI 8 937 din 24/05/2023
24/05/2023 · BPI 8 936 din 24/05/2023
04/04/2023 · BPI 6 088 din 06/04/2023
13/03/2023 · BPI 4 520 din 13/03/2023
02/03/2023 · BPI 3 881 din 02/03/2023
05/12/2022 · BPI 19 670 din 06/12/2022
17/11/2022 · BPI 18 787 din 17/11/2022
02/11/2022 · BPI 17 825 din 02/11/2022
25/10/2022 · BPI 17 290 din 25/10/2022
04/10/2022 · BPI 15 936 din 04/10/2022
04/10/2022 · BPI 15 923 din 04/10/2022
01/09/2022 · BPI 13 979 din 02/09/2022
28/07/2022 · BPI 12 650 din 29/07/2022
28/07/2022 · BPI 12 628 din 29/07/2022
03/05/2022 · BPI 7 720 din 05/05/2022
20/04/2022 · BPI 7 037 din 20/04/2022
08/04/2022 · BPI 6 398 din 11/04/2022
08/04/2022 · BPI 6 392 din 11/04/2022
26/11/2021 · BPI 21 049 din 13/12/2021
26/11/2021 · BPI 21 049 din 13/12/2021
09/11/2021 · BPI 19 590 din 17/11/2021
18/10/2021 · BPI 17 509 din 19/10/2021
21/09/2021 · BPI 15 624 din 22/09/2021
21/09/2021 · BPI 15 619 din 22/09/2021
21/09/2021 · BPI 15 592 din 21/09/2021
14/09/2021 · BPI 15 141 din 15/09/2021
20/08/2021 · BPI 13 896 din 20/08/2021
05/08/2021 · BPI 13 340 din 06/08/2021
02/08/2021 · BPI 13 111 din 02/08/2021
28/07/2021 · BPI 12 957 din 28/07/2021
26/07/2021 · BPI 12 819 din 26/07/2021
29/06/2021 · BPI 11 478 din 30/06/2021
10/06/2021 · BPI 10 385 din 10/06/2021
21/05/2021 · BPI 10 275 din 09/06/2021
27/05/2021 · BPI 10 275 din 09/06/2021
26/05/2021 · BPI 9 436 din 27/05/2021
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 17534658
- Număr de înregistrare
- J24/752/2005
- Înmatriculare
- 27 aprilie 2005
- EUID
- ROONRC.J24/752/2005
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Republicii 9 Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi Maramureş · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. Republicii 9 Satu Nou de Jos MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 27 aprilie 2005
- Înregistrare fiscală
- 13 decembrie 2023
- Telefon
- 0362800854 · Firme cu același număr
- Fax
- 0362800854
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator special
- BUCSUMAN OANA-ANDREA
- lichidator judiciar
- C.I.I. CHIŞ LIVIU
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- M TOTAL CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 27.04.2005
- Înregistrare fiscală
- 27 aprilie 2005
- Număr registrul comerțului
- J24/752/2005
- Cod CAEN
- 4120
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Contact și adrese
- Telefon
- 0362800854 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. MARAMUREŞ, SAT SATU NOU DE JOS COM. GROŞI, STR. REPUBLICII, NR.9
- Cod poștal fiscal
- 437167
- Strada sediului
- Str. Republicii
- Numărul sediului
- 9
- Localitatea sediului
- Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
- Județul sediului
- MARAMUREŞ
- Codul poștal al sediului
- 437167
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Republicii
- Numărul domiciliului fiscal
- 9
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
- Județul domiciliului fiscal
- MARAMUREŞ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 437167
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 12 mai 2005
- TVA până la
- 1 octombrie 2026
- Anulare operată la
- 2 octombrie 2026
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 aprilie 2014
- Actualizare TVA la încasare
- 5 februarie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 6 februarie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Istoric al schimbărilor observate
Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.
- 3 octombrie 2026
- inregistrare scop Tva.perioade TVA: valoare actualizată → valoare actualizată
- Înregistrare în scopuri de TVA: Da → Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
32 activități autorizate
CAEN 0240 Rev. 2Activități de servicii anexe silviculturii
CAEN 1610 Rev. 2Tăierea și rindeluirea lemnului
CAEN 1621 Rev. 2Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
CAEN 1622 Rev. 2Fabricarea parchetului asamblat în panouri
CAEN 1623 Rev. 2Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn
CAEN 2223 Rev. 2Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
CAEN 2229 Rev. 2Fabricarea altor produse din material plastic
CAEN 2332 Rev. 2Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă
CAEN 2361 Rev. 2Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CAEN 2362 Rev. 2Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
CAEN 2363 Rev. 2Fabricarea betonului
CAEN 2364 Rev. 2Fabricarea mortarului
CAEN 2365 Rev. 2Fabricarea produselor din azbociment
CAEN 2369 Rev. 2Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
CAEN 2370 Rev. 2Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CAEN 2511 Rev. 2Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN 2512 Rev. 2Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4662 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-02 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-06 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.