Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MAR&SAN MUSIC S.R.L.

MAR&SAN MUSIC S.R.L.

CUI 39025060 · SRL· Sat Rîciu, Comuna Rîciu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

MAR&SAN MUSIC S.R.L. are sediul în Sat Rîciu, Comuna Rîciu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+64,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 71,5 K lei, față de 43,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut11%

Marja netă calculată este 11% în 2025, față de 5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+12,7%

Datoriile raportate sunt 372 lei în 2025, față de 330 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202571,5 K lei+64,3% față de anul anterior2020: 7002021: 5.3002022: 15.5012023: 14.5002024: 43.5002025: 71.478
Rezultat net 20257,9 K lei+263% față de anul anterior2020: -5802021: -1.1552022: 12.4702023: -1.0762024: 2.1712025: 7.880
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20259,5 K lei+500,3% față de anul anterior2020: 2.7662021: 1.6102022: 11.2152023: -5962024: 1.5752025: 9.455
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate036 K71 K2020: 700 lei70020202021: 5,3 K lei5,3 K20212022: 15,5 K lei15,5 K20222023: 14,5 K lei14,5 K20232024: 43,5 K lei43,5 K20242025: 71,5 K lei71,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-82,9%-1,2%80,4%Mediana sectorului (2025): 12,1% · n=18562020: -82,9%-82,9%20202021: -21,8%-21,8%20212022: 80,4%80,4%20222023: -7,4%-7,4%20232024: 5%5%20242025: 11%11%2025

Cifra de afaceri: +64,3% față de anul anterior. Marja netă: 11%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii9,5 K lei+500,3% față de anul anterior
Datorii372 lei+12,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri14,5 K lei43,5 K lei71,5 K lei+64,3% față de anul anterior
Rezultat net-1,1 K lei2,2 K lei7,9 K lei+263% față de anul anterior
Capitaluri proprii-596 lei1,6 K lei9,5 K lei+500,3% față de anul anterior
Datorii0 lei330 lei372 lei+12,7% față de anul anterior
Creanțe6,3 K lei6,4 K lei6,4 K lei-0,2% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri11%12,1%n=1.8565%18,4%n=2.564
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive83,3%30,1%n=1.708137,8%37,9%n=2.432
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii82,47×1,35×n=2.16261,61×1,86×n=2.950
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36032,31 zile59,29 zilen=1.58653,18 zile55,83 zilen=2.108

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
71.478
Rezultat net
7.880
Angajați
—
Datorii
372
Active imobilizate
—
Active circulante
30.678
Capitaluri proprii
9.455
Venituri totale
71.478
Cheltuieli totale
62.307
Stocuri
—
Creanțe
6.415
Casă și conturi la bănci
24.263
Cheltuieli în avans
149
Venituri în avans
21.000
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
43.500
Rezultat net
2.171
Angajați
—
Datorii
330
Active imobilizate
—
Active circulante
20.331
Capitaluri proprii
1.575
Venituri totale
43.500
Cheltuieli totale
41.125
Stocuri
—
Creanțe
6.426
Casă și conturi la bănci
13.905
Cheltuieli în avans
74
Venituri în avans
18.500
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
14.500
Rezultat net
-1.076
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
9.805
Capitaluri proprii
-596
Venituri totale
14.500
Cheltuieli totale
15.576
Stocuri
—
Creanțe
6.322
Casă și conturi la bănci
3.483
Cheltuieli în avans
99
Venituri în avans
10.500
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
15.501
Rezultat net
12.470
Angajați
—
Datorii
1.272
Active imobilizate
—
Active circulante
21.987
Capitaluri proprii
11.215
Venituri totale
15.501
Cheltuieli totale
2.575
Stocuri
—
Creanțe
9.698
Casă și conturi la bănci
12.289
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
9.500
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.300
Rezultat net
-1.155
Angajați
—
Datorii
659
Active imobilizate
—
Active circulante
12.270
Capitaluri proprii
1.610
Venituri totale
5.301
Cheltuieli totale
6.456
Stocuri
—
Creanțe
9.698
Casă și conturi la bănci
2.572
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
10.001
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
700
Rezultat net
-580
Angajați
—
Datorii
61
Active imobilizate
67
Active circulante
12.761
Capitaluri proprii
2.766
Venituri totale
701
Cheltuieli totale
1.262
Stocuri
—
Creanțe
10.846
Casă și conturi la bănci
1.915
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
10.001
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-03-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39025060
Număr de înregistrare
J2018000386260
Înmatriculare
14 martie 2018
EUID
ROONRC.J2018000386260
Formă juridică
SRL
Sediu social
Gheorghe Șincai 7 Sat Rîciu, Comuna Rîciu Mureş
Adresă fiscală
Str. VASILE CONŢIU 2 Rîciu MUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 martie 2018
Înregistrare fiscală
12 iulie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SUCIU IONELA-ALEXANDRA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MAR&SAN MUSIC S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.03.2018
Înregistrare fiscală
15 martie 2018
Număr registrul comerțului
J2018000386260
Cod CAEN
9020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, SAT RÂCIU COM. RÂCIU, STR. GHEORGHE ŞINCAI, NR.7
Cod poștal fiscal
547485
Strada sediului
Str. Gheorghe Şincai
Numărul sediului
7
Localitatea sediului
Sat Râciu Com. Râciu
Județul sediului
MUREŞ
Codul poștal al sediului
547485
Strada domiciliului fiscal
Str. Gheorghe Şincai
Numărul domiciliului fiscal
7
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Râciu Com. Râciu
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
547485

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 9011 Rev. 3Activități de creație literară și compoziție muzicală

CAEN 9012 Rev. 3Activități de creație în domeniul artelor vizuale

CAEN 9013 Rev. 3Alte activități de creație artistică

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşSat Rîciu, Comuna RîciuCAEN 9001
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI