Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MARCON SERVCONSTRUCT SRL

MARCON SERVCONSTRUCT SRL

CUI 35861550 · SRL· Sat Livada, Comuna Livada

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MARCON SERVCONSTRUCT SRL are sediul în Sat Livada, Comuna Livada. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-1,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 481 K lei, față de 487,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât14,7%

Marja netă calculată este 14,7% în 2025, față de 19,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+6,9%

Datoriile raportate sunt 206,9 K lei în 2025, față de 193,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025481 K lei-1,3% față de anul anterior2020: 271.9952021: 293.5302022: 257.8302023: 954.4092024: 487.2392025: 481.017
Rezultat net 202570,6 K lei-25,4% față de anul anterior2020: 83.7642021: 96.9862022: 59.7212023: 632.4582024: 94.7092025: 70.640
Angajați 20253Neschimbat față de anul anterior2020: 32021: 32022: 32023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 202570,9 K lei-25,3% față de anul anterior2020: 106.4782021: 97.2262022: 59.9612023: 632.6982024: 94.9502025: 70.881
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0477 K954 K2020: 272 K lei272 K20202021: 293,5 K lei293,5 K20212022: 257,8 K lei257,8 K20222023: 954,4 K lei954,4 K20232024: 487,2 K lei487,2 K20242025: 481 K lei481 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%33,1%66,3%2020: 30,8%30,8%20202021: 33%33%20212022: 23,2%23,2%20222023: 66,3%66,3%20232024: 19,4%19,4%20242025: 14,7%14,7%2025Reper 2025: mediana sectorului 16,3% · n=8.661

Cifra de afaceri: -1,3% față de anul anterior.Marjă netă 14,7% · -4,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202495 K lei
202570,9 K lei

Datorii raportate

2024193,4 K lei
2025206,9 K lei

Disponibilități bănești

202482,4 K lei
2025191,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri954,4 K lei487,2 K lei481 K lei-1,3% față de anul anterior
Rezultat net632,5 K lei94,7 K lei70,6 K lei-25,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii632,7 K lei95 K lei70,9 K lei-25,3% față de anul anterior
Datorii62,6 K lei193,4 K lei206,9 K lei+6,9% față de anul anterior
Creanțe411 K lei112,3 K lei20,7 K lei-81,5% față de anul anterior
Angajați333Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă14,7%19,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 16,3% (n=8.661) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)25,5%33,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=6.690) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii99,7%99,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 88,6% (n=8.009) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat160.339 lei162.413 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 154.407 lei (n=7.284) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)25,6%33,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35% (n=6.692) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)74,6%67,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 61,2% (n=6.692) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate23,6%32%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=6.692) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale1,02×1,01×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=10.700) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări15,5 zile82,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 97,6 zile (n=7.681) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
481.017
Rezultat net
70.640
Angajați
3
Datorii
206.864
Active imobilizate
65.450
Active circulante
211.833
Capitaluri proprii
70.881
Venituri totale
481.057
Cheltuieli totale
402.044
Stocuri
—
Creanțe
20.732
Casă și conturi la bănci
191.101
Cheltuieli în avans
462
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
487.239
Rezultat net
94.709
Angajați
3
Datorii
193.423
Active imobilizate
91.626
Active circulante
194.688
Capitaluri proprii
94.950
Venituri totale
487.341
Cheltuieli totale
383.638
Stocuri
—
Creanțe
112.252
Casă și conturi la bănci
82.436
Cheltuieli în avans
2.059
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
954.409
Rezultat net
632.458
Angajați
3
Datorii
62.635
Active imobilizate
12.492
Active circulante
681.623
Capitaluri proprii
632.698
Venituri totale
954.420
Cheltuieli totale
312.608
Stocuri
—
Creanțe
411.043
Casă și conturi la bănci
270.580
Cheltuieli în avans
1.218
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
257.830
Rezultat net
59.721
Angajați
3
Datorii
44.290
Active imobilizate
4.608
Active circulante
99.643
Capitaluri proprii
59.961
Venituri totale
257.831
Cheltuieli totale
195.583
Stocuri
—
Creanțe
8.050
Casă și conturi la bănci
91.593
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
293.530
Rezultat net
96.986
Angajați
3
Datorii
21.585
Active imobilizate
4.367
Active circulante
114.364
Capitaluri proprii
97.226
Venituri totale
293.533
Cheltuieli totale
193.670
Stocuri
—
Creanțe
87.721
Casă și conturi la bănci
26.643
Cheltuieli în avans
80
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
271.995
Rezultat net
83.764
Angajați
3
Datorii
16.316
Active imobilizate
1.799
Active circulante
120.742
Capitaluri proprii
106.478
Venituri totale
273.496
Cheltuieli totale
187.936
Stocuri
—
Creanțe
11.382
Casă și conturi la bănci
109.360
Cheltuieli în avans
253
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-20

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-03Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-03-24 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

15 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35861550
Număr de înregistrare
J2016000461026
Înmatriculare
24 martie 2016
EUID
ROONRC.J2016000461026
Formă juridică
SRL
Sediu social
Livada 630 Sat Livada, Comuna Livada Arad
Adresă fiscală
Livada 630 Livada ARAD
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
24 martie 2016
Înregistrare fiscală
9 februarie 2026
Telefon
0740275175 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SOICA REMUS MARIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MARCON SERVCONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 24.03.2016
Înregistrare fiscală
24 martie 2016
Număr registrul comerțului
J2016000461026
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Contact și adrese

Telefon
0740275175 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARAD, SAT LIVADA COM. LIVADA, LIVADA, NR.630
Strada sediului
Livada
Numărul sediului
630
Localitatea sediului
Sat Livada Com. Livada
Județul sediului
ARAD
Strada domiciliului fiscal
Livada
Numărul domiciliului fiscal
630
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Livada Com. Livada
Județul domiciliului fiscal
ARAD

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2024
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 aprilie 2024
Actualizare TVA la încasare
14 februarie 2024
Publicare TVA la încasare
15 februarie 2024
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 septembrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (15) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Liceul Tehnologic „Ion Creanga” Curtici3 din 15 înregistrări (20%) · Vezi relația

COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD2 din 15 înregistrări (13,3%) · Vezi relația

Consiliul Judetean Arad2 din 15 înregistrări (13,3%) · Vezi relația

Centrul Cultural Judetean Arad1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi relația

COMUNA BARSA1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)5 din 15 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)2 din 15 înregistrări (13,3%) · Vezi selecția

Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)2 din 15 înregistrări (13,3%) · Vezi selecția

Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi selecția

Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)1 din 15 înregistrări (6,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

3 iunie 2026Achiziție directă

Studiu geo, proiectare, asist.tehnica din partea proiectantului si verif PT"Extindere scoala Livada"

Autoritate: COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD

CPV 71322000-1 — Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71322000-1

Vezi detaliile atribuirii →
70.000 leiValoare publicată
20 mai 2026Achiziție directă

Studiu de fezabilitate "Extindere scoala Livada prin construirea unui corp nou de cladire parter"

Autoritate: COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD

CPV 71241000-9 — Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71241000-9

Vezi detaliile atribuirii →
30.000 leiValoare publicată
15 mai 2026Achiziție directă

Servicii de expertiza tehnica

Autoritate: Orasul Curtici

CPV 71319000-7 — Servicii de expertiza (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71319000-7

Vezi detaliile atribuirii →
30.600 leiValoare publicată
27 martie 2026Achiziție directă

Servicii de elaborare SF+DTAC+DTOE+PTh+DDE+Asistenta tehnica pentru constructii civile

Autoritate: COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE)

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
265.000 leiValoare publicată
26 martie 2026Achiziție directă

Prestari servicii de supervizare a executiei lucrarilor (dirigentie de santier)

Autoritate: SPITALUL DE PSIHIATRIE SI INGRIJIRI PALIATIVE CAPALNAS

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
70.000 leiValoare publicată
25 martie 2026Achiziție directă

Servicii de dirigentie in domeniul constructiilor spitalicesti

Autoritate: Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
94.253 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

1 înregistrare · valoare publicată 203.737 lei · 3 septembrie 2026

Decizia 119/2025 - SCHEMA DE AJUTOR DE MINIMIS având ca obiectiv digitalizarea IMM-urilor în cadrul Programului Regional Vest 2021-20273 septembrie 2026 · 203.737 lei

ajutoare de minimis acordate întreprinderilor unice

fonduri nerambursabile · Agenția pentru Dezvoltare Regională Vest

Intensitate publicată: 83% · Activități finanțate: 7112

Proiecte europene ale firmei

Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.

digitalizare marcon2021-2027 · Program Regional Vest · MySMIS 357323 · CONTRACT SEMNAT

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

38 activități autorizate

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-20Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AradSat Livada, Comuna LivadaCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI