Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MARIUS ZOIA MAG S.R.L.

MARIUS ZOIA MAG S.R.L.

CUI 38777595 · SRL· Municipiul Satu Mare

perioadă de suspendare activitate expiratăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăperioadă de suspendare activitate expiratăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

MARIUS ZOIA MAG S.R.L. are sediul în Municipiul Satu Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 17.9932021: 24.9582022: 36.6382023: 4.761
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 3.5612021: -8.7222022: 10.1222023: -6.8792024: 02025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 12023: 1
Capitaluri proprii 202526,5 K lei+0% față de anul anterior2020: 31.9922021: 23.2702022: 33.3922023: 26.5142024: 26.5142025: 26.514
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate018 K37 K2020: 18 K lei18 K20202021: 25 K lei25 K20212022: 36,6 K lei36,6 K20222023: 4,8 K lei4,8 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-144,5%-58,4%27,6%Mediana sectorului (2025): 1,7% · n=49482020: 19,8%19,8%20202021: -34,9%-34,9%20212022: 27,6%27,6%20222023: -144,5%-144,5%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii26,5 K lei+0% față de anul anterior
Datorii0 leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri4,8 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net-6,9 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii26,5 K lei26,5 K lei26,5 K lei+0% față de anul anterior
Datorii0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Creanțe143 lei143 lei143 lei+0% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)100%16%n=2.929100%16%n=2.927
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)0%83,1%n=2.9290%82,9%n=2.927
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)1,6%8,4%n=2.9291,6%7,8%n=2.927
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0,3%n=2.9280%0,4%n=2.925
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%14,8%n=3.3680%14,4%n=3.260

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
435
Active circulante
26.079
Capitaluri proprii
26.514
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
14.646
Creanțe
143
Casă și conturi la bănci
11.290
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
435
Active circulante
26.079
Capitaluri proprii
26.514
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
14.646
Creanțe
143
Casă și conturi la bănci
11.290
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.761
Rezultat net
-6.879
Angajați
1
Datorii
0
Active imobilizate
435
Active circulante
26.079
Capitaluri proprii
26.514
Venituri totale
4.761
Cheltuieli totale
11.592
Stocuri
14.646
Creanțe
143
Casă și conturi la bănci
11.290
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
36.638
Rezultat net
10.122
Angajați
1
Datorii
685
Active imobilizate
435
Active circulante
33.642
Capitaluri proprii
33.392
Venituri totale
36.638
Cheltuieli totale
25.724
Stocuri
15.743
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
17.899
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
24.958
Rezultat net
-8.722
Angajați
—
Datorii
303
Active imobilizate
435
Active circulante
23.138
Capitaluri proprii
23.270
Venituri totale
24.958
Cheltuieli totale
32.937
Stocuri
13.403
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
9.735
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
17.993
Rezultat net
3.561
Angajați
—
Datorii
312
Active imobilizate
435
Active circulante
31.869
Capitaluri proprii
31.992
Venituri totale
17.993
Cheltuieli totale
13.946
Stocuri
9.533
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
22.336
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2023-03-06

Starea verificărilor

ONRCperioadă de suspendare activitate expirată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2023-03-06
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-03-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38777595
Număr de înregistrare
J30/84/2018
Înmatriculare
31 ianuarie 2018
EUID
ROONRC.J30/84/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
AURORA E10 Municipiul Satu Mare Satu Mare · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. AURORA Satu Mare SATU MARE
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
6 martie 2023
Înregistrare fiscală
25 iulie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CHIŞ MARIUS
administrator
CHIŞ ZOIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MARIUS ZOIA MAG S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 06.03.2023
Înregistrare fiscală
31 ianuarie 2018
Număr registrul comerțului
J30/84/2018
Cod CAEN
4771
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AURORA, BL.E10, AP.20
Strada sediului
Str. Aurora
Localitatea sediului
Mun. Satu Mare
Județul sediului
SATU MARE
Strada domiciliului fiscal
Str. Aurora
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Satu Mare
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
5 aprilie 2023
Publicarea deciziei
5 aprilie 2023

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareMunicipiul Satu MareCAEN 4771
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI