Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MARLILI ART 86 S.R.L.

MARLILI ART 86 S.R.L.

CUI 42639183 · SRL· Sat Copăcioasa, Comuna Scoarta

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MARLILI ART 86 S.R.L. are sediul în Sat Copăcioasa, Comuna Scoarta. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-70,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 22,1 K lei, față de 75,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-59,6%

Marja netă calculată este -59,6% în 2025, față de -42,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-3%

Datoriile raportate sunt 106,1 K lei în 2025, față de 109,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202522,1 K lei-70,8% față de anul anterior2020: 02022: 153.2902023: 383.4632024: 75.8452025: 22.110
Rezultat net 2025-13,2 K lei+59,4% față de anul anterior2020: -7192022: 24.9132023: 52.8342024: -32.4452025: -13.168
Angajați 20250-100% față de anul anterior2020: 02022: 12023: 12024: 12025: 0
Capitaluri proprii 202555,4 K lei-19,2% față de anul anterior2020: -5192022: 48.1572023: 100.9912024: 68.5462025: 55.378
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0192 K383 K2020: 0 lei020202022: 153,3 K lei153,3 K20222023: 383,5 K lei383,5 K20232024: 75,8 K lei75,8 K20242025: 22,1 K lei22,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-59,6%-21,7%16,3%Mediana sectorului (2025): 1,6% · n=79520202022: 16,3%16,3%20222023: 13,8%13,8%20232024: -42,8%-42,8%20242025: -59,6%-59,6%2025

Cifra de afaceri: -70,8% față de anul anterior. Marja netă: -59,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii55,4 K lei-19,2% față de anul anterior
Datorii106,1 K lei-3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri383,5 K lei75,8 K lei22,1 K lei-70,8% față de anul anterior
Rezultat net52,8 K lei-32,4 K lei-13,2 K lei+59,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii101 K lei68,5 K lei55,4 K lei-19,2% față de anul anterior
Datorii152,3 K lei109,4 K lei106,1 K lei-3% față de anul anterior
Creanțe76,1 K lei46,3 K lei3,8 K lei-91,8% față de anul anterior
Angajați110-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-59,6%1,6%n=795-42,8%1,2%n=934
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)34,3%15,8%n=76638,5%14,4%n=870
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)65,7%77,7%n=76661,5%80%n=870
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)3,6%30%n=76610,4%27,7%n=870
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-8,2%0,1%n=766-18,2%0,1%n=870
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-23,8%4,1%n=637-47,3%5,2%n=718
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,47×0,78×n=1.0481,46×0,8×n=1.185
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36061,47 zile54,37 zilen=723219,56 zile62,34 zilen=838
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3602.350,6 zile86 zilen=641487,18 zile93,21 zilen=720
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—129.014 lein=63775.845 lei114.769 lein=753

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
22.110
Rezultat net
-13.168
Angajați
0
Datorii
106.128
Active imobilizate
5.872
Active circulante
155.634
Capitaluri proprii
55.378
Venituri totale
67.055
Cheltuieli totale
80.223
Stocuri
144.366
Creanțe
3.775
Casă și conturi la bănci
7.493
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
75.845
Rezultat net
-32.445
Angajați
1
Datorii
109.419
Active imobilizate
18.551
Active circulante
159.414
Capitaluri proprii
68.546
Venituri totale
93.161
Cheltuieli totale
124.736
Stocuri
102.640
Creanțe
46.256
Casă și conturi la bănci
10.518
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
383.463
Rezultat net
52.834
Angajați
1
Datorii
152.288
Active imobilizate
41.180
Active circulante
212.099
Capitaluri proprii
100.991
Venituri totale
414.643
Cheltuieli totale
357.973
Stocuri
111.884
Creanțe
76.145
Casă și conturi la bănci
24.070
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
153.290
Rezultat net
24.913
Angajați
1
Datorii
90.557
Active imobilizate
40.083
Active circulante
98.631
Capitaluri proprii
48.157
Venituri totale
153.497
Cheltuieli totale
125.653
Stocuri
78.968
Creanțe
11.117
Casă și conturi la bănci
8.546
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-719
Angajați
0
Datorii
4.000
Active imobilizate
—
Active circulante
3.481
Capitaluri proprii
-519
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
719
Stocuri
3.149
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
332
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 71% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-03-26Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 71% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-06-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42639183
Număr de înregistrare
J2020000449184
Înmatriculare
17 iunie 2020
EUID
ROONRC.J2020000449184
Formă juridică
SRL
Sediu social
Barierei 2 Sat Copăcioasa, Comuna Scoarta Gorj
Adresă fiscală
Str Barierei 2 Copăcioasa GORJ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 iunie 2020
Înregistrare fiscală
6 august 2025
Telefon
0722613806 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PREDUŢ MARIN-DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MARLILI ART 86 S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.06.2020
Înregistrare fiscală
17 iunie 2020
Număr registrul comerțului
J2020000449184
Cod CAEN
1623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti

Contact și adrese

Telefon
0722613806 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GORJ, SAT COPĂCIOASA COM. SCOARŢA, STR. BARIEREI, NR.2, CAMERA NR. 4
Cod poștal fiscal
217432
Strada sediului
Str. Barierei
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Sat Copăcioasa Com. Scoarţa
Județul sediului
GORJ
Codul poștal al sediului
217432
Detalii sediu
camera nr. 4
Strada domiciliului fiscal
Str. Barierei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Copăcioasa Com. Scoarţa
Județul domiciliului fiscal
GORJ
Cod poștal domiciliu fiscal
217432
Detalii domiciliu fiscal
camera nr. 4

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2021
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

MUZEUL DE ARTA CRAIOVA1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Linguri (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

26 martie 2024Achiziție directă

Pachet articole ateliere arta

Autoritate: MUZEUL DE ARTA CRAIOVA

CPV 39223100-2 — Linguri (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39223100-2

Vezi detaliile atribuirii →
2.268 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

46 activități autorizate

CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1082 Rev. 3Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

CAEN 1089 Rev. 3Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2740 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GorjSat Copăcioasa, Comuna ScoartaCAEN 1623
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI