Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MASTER CONSTRUCT SRL

MASTER CONSTRUCT SRL

CUI 6517023 · SRL· Sat Caşolt, Comuna Roşia

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MASTER CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Caşolt, Comuna Roşia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-49,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 434,2 K lei, față de 862,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-4,2%

Marja netă calculată este -4,2% în 2025, față de 39,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-1%

Datoriile raportate sunt 1 mil. lei în 2025, față de 1,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025434,2 K lei-49,7% față de anul anterior2020: 286.4862021: 273.9692022: 343.8732023: 85.0482024: 862.6882025: 434.178
Rezultat net 2025-18,3 K leiTrecere pe pierdere2020: 1.1942021: 8.0892022: 11.1482023: -102.8642024: 341.2052025: -18.271
Angajați 20255+25% față de anul anterior2020: 52021: 52022: 52023: 42024: 42025: 5
Capitaluri proprii 20253,7 mil. lei-6,4% față de anul anterior2020: 4.346.7142021: 4.170.6102022: 4.071.2302023: 3.968.2462024: 3.981.4422025: 3.726.189
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0431 K863 K2020: 286,5 K lei286,5 K20202021: 274 K lei274 K20212022: 343,9 K lei343,9 K20222023: 85 K lei85 K20232024: 862,7 K lei862,7 K20242025: 434,2 K lei434,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-120,9%-40,7%39,6%2020: 0,4%0,4%20202021: 3%3%20212022: 3,2%3,2%20222023: -120,9%-120,9%20232024: 39,6%39,6%20242025: -4,2%-4,2%2025Reper 2025: mediana sectorului 4% · n=753

Cifra de afaceri: -49,7% față de anul anterior.Marjă netă -4,2% · -43,8 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20244 mil. lei
20253,7 mil. lei

Datorii raportate

20241,1 mil. lei
20251 mil. lei

Disponibilități bănești

2024201,2 K lei
202565,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri85 K lei862,7 K lei434,2 K lei-49,7% față de anul anterior
Rezultat net-102,9 K lei341,2 K lei-18,3 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii4 mil. lei4 mil. lei3,7 mil. lei-6,4% față de anul anterior
Datorii1,4 mil. lei1,1 mil. lei1 mil. lei-1% față de anul anterior
Creanțe1,3 mil. lei1,3 mil. lei1,3 mil. lei+4,5% față de anul anterior
Angajați445+25% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-4,2%39,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4% (n=753) · 2024: 4,6% (n=882)

Rezultat / active (A+B)-0,4%6,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0,3% (n=845) · 2024: 0,2% (n=968)

Rezultat / capitaluri proprii-0,5%8,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,6% (n=750) · 2024: 3,9% (n=870)

Vânzări per angajat86.836 lei215.672 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 249.455 lei (n=512) · 2024: 210.059 lei (n=608)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)73,5%73,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 24,5% (n=847) · 2024: 26,6% (n=970)

Datorii / active (A+B)20,7%19,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 67,1% (n=847) · 2024: 64,5% (n=970)

Ponderea activelor imobilizate72,1%72,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 48,5% (n=847) · 2024: 48,9% (n=970)

Active circulante / datorii totale1,35×1,39×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,8× (n=1.018) · 2024: 0,82× (n=1.189)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări1.099,9 zile529,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 140,4 zile (n=710) · 2024: 144,7 zile (n=813)

Stocuri în zile de vânzări17,3 zile—
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 179,8 zile (n=596) · 2024: 203,4 zile (n=686)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
434.178
Rezultat net
-18.271
Angajați
5
Datorii
1.048.680
Active imobilizate
3.658.964
Active circulante
1.413.388
Capitaluri proprii
3.726.189
Venituri totale
615.012
Cheltuieli totale
631.940
Stocuri
20.900
Creanțe
1.326.559
Casă și conturi la bănci
65.929
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
297.483
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
862.688
Rezultat net
341.205
Angajați
4
Datorii
1.059.723
Active imobilizate
3.928.827
Active circulante
1.471.059
Capitaluri proprii
3.981.442
Venituri totale
981.607
Cheltuieli totale
590.514
Stocuri
—
Creanțe
1.269.870
Casă și conturi la bănci
201.189
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
358.721
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
85.048
Rezultat net
-102.864
Angajați
4
Datorii
1.437.004
Active imobilizate
4.225.555
Active circulante
1.389.526
Capitaluri proprii
3.968.246
Venituri totale
598.786
Cheltuieli totale
701.650
Stocuri
-6.199
Creanțe
1.325.252
Casă și conturi la bănci
70.473
Cheltuieli în avans
24.859
Venituri în avans
234.690
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
343.873
Rezultat net
11.148
Angajați
5
Datorii
1.555.570
Active imobilizate
4.406.215
Active circulante
1.500.122
Capitaluri proprii
4.071.230
Venituri totale
580.718
Cheltuieli totale
564.388
Stocuri
2.190
Creanțe
1.402.522
Casă și conturi la bănci
95.410
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
279.537
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
273.969
Rezultat net
8.089
Angajați
5
Datorii
1.537.648
Active imobilizate
4.454.714
Active circulante
1.580.580
Capitaluri proprii
4.170.610
Venituri totale
489.692
Cheltuieli totale
477.404
Stocuri
—
Creanțe
1.499.775
Casă și conturi la bănci
80.805
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
327.036
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
286.486
Rezultat net
1.194
Angajați
5
Datorii
1.319.933
Active imobilizate
4.415.634
Active circulante
1.648.484
Capitaluri proprii
4.346.714
Venituri totale
659.126
Cheltuieli totale
652.781
Stocuri
—
Creanțe
1.508.348
Casă și conturi la bănci
140.136
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
397.471
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
330
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 50% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 50% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-12-09 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Dosar 19345/306/20262026-10-30 · Judecătoria SIBIU · Pârât

obligaţie de a face · Fond

Dosar 2017/243/20222022-04-29 · Judecătoria HUNEDOARA · Reclamant

rectificare carte funciară · Fond

14 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-02-16 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de chemare în judecată formulată şi precizată de reclamantul MASTER CONSTRUCT SRL în contradictoriu cu pârâţii BERKI RUDOLF şi BERKI ILEANA-ANA, BOMBEA GABRIELA, DIMITRIU MIHAELA-DOINA (căsătorită Petersen), MESTER IOAN DARIUS şi MESTER NADIA-ADINA, TOMA CONSTANTIN şi TOMA ALEXANDRA-MARIA, ZUCA IOAN-SORIN şi ZUCA LUCICA, VASIU MARIA RODICA, COSTIN RODICA, LĂSCUŞ ROMEO-MARIUS, SUIUGAN IOAN şi SUIUGAN MARIA, STATUL ROMÂN - în calitate de creditor pentru TOMA CONSTANTIN şi TOMA ALEXANDRA-MARIA, şi BANCA TRANSILVANIA SA - în calitate de creditor pentru TOMA CONSTANTIN şi TOMA ALEXANDRA-MARIA, având ca obiect rectificare CF. Constată dreptul de proprietate al reclamantului asupra următoarelor apartamente, edificate la mansarda imobilului din Hunedoara, str. Privighetorilor nr. 2, bl. 13, sc. A, jud. Hunedoara, precum şi dreptul de proprietate asupra cotelor-părţi din imobil aferente apartamentelor, astfel identificate: - Apartamentul nr. 31, cu reprezentarea grafică în anexa nr. 2 la raportul de expertiză, cu suprafaţa utilă de 51,68 mp, compus din: cameră de zi şi bucătărie cu suprafaţa utilă de 19,87 mp, baie cu suprafaţa utilă de 4,04 mp, balcon cu suprafaţa utilă de 6,60 mp, dormitor la mansardă cu suprafaţa utilă de 27,77 mp, ce va fi înscris în cartea funciară individuală nr. 60227-C1-U20; apartamentul nr. 31 va avea o cotă indiviză din părţile comune de 5,73%, respectiv 10,14 mp; - Apartamentul nr. 32, cu reprezentarea grafică în anexa nr. 3 la raportul de expertiză, cu suprafaţa utilă de 50,84 mp, compus din: cameră de zi şi bucătărie cu suprafaţa utilă de 25,28 mp, baie cu suprafaţa utilă de 4,43 mp, balcon cu suprafaţa utilă de 1,68 mp, dormitor la mansardă cu suprafaţa utilă de 21,13 mp, ce va fi înscris în cartea funciară individuală nr. 60227-C1-U21; apartamentul nr. 32 va avea o cotă indiviză din părţile comune de 5,63%, respectiv 9,97 mp; - Apartamentul nr. 33, cu reprezentarea grafică în anexa nr. 4 la raportul de expertiză, cu suprafaţa utilă de 44,22 mp, compus din: cameră de zi şi bucătărie cu suprafaţa utilă de 14,37 mp, balcon cu suprafaţa utilă de 2,74 mp, baie la mansardă cu suprafaţa utilă de 6,05 mp, dormitor la mansardă cu suprafaţa utilă de 23,80 mp, ce va fi înscris în cartea funciară individuală nr. 60227-C1-U22; apartamentul nr. 33 va avea o cotă indiviză din părţile comune de 4.90%, respectiv 8,68 mp; - Apartamentul nr. 34, cu reprezentarea grafică în anexa nr. 5 la raportul de expertiză, cu suprafaţa utilă de 58,07 mp, compus din: cameră de zi şi bucătărie cu suprafaţa utilă de 23,89 mp, baie cu suprafaţa utilă de 4,27 mp, balcon cu suprafaţa utilă de 2,28 mp, dormitor la mansardă cu suprafaţa utilă de 25,41 mp, ce va fi înscris în cartea funciară individuală nr. 60227-C1-U23; apartamentul nr. 34 va avea o cotă indiviză din părţile comune de 6,44%, respectiv 11,39 mp, - Apartamentul nr. 35, cu reprezentarea grafică în anexa nr. 6 la raportul de expertiză, cu suprafaţa utilă de 57,30 mp, compus din: cameră de zi şi bucătărie cu suprafaţa utilă de 27,26 mp, baie cu suprafaţa utilă de 4,27 mp, balcon cu suprafaţa utilă de 3,59 mp, dormitor la mansardă cu suprafaţa utilă de 25,77 mp, ce va fi înscris în cartea funciară individuală nr. 60227-C1-U24; apartamentul nr. 35 va avea o cotă indiviză din părţile comune de 6,35%, respectiv 11,24 mp. Dispune diminuarea corespunzătoare a cotelor-părţi indivize aferente celorlalte apartamente din condominiu. Dispune deschiderea de cărţi funciare noi pentru fiecare apartament în parte şi intabularea dreptului de proprietate al reclamantului asupra acestor apartamente, identificate cu numere de carte funciară şi grafic în cuprinsul raportului de expertiză întocmit de domnul Indreiu Daniel Ioan, parte integrantă din prezenta sentinţă. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul se depune la Judecătoria Hunedoara. Pronunţată astăzi, 16.02.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermedi

Document: Hotarare 135/2024 · 2024-02-16

2024-02-02 · 8:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 16.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.02.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-02-02

2024-01-19 · 08:30

Amână pronunţarea

- Amână pronunţarea în cauză la data de 02.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.01.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-01-19

2024-01-05 · 8:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 19.01.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.01.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-01-05

2023-12-20 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronun?area în cauză la data de : 05 ianuarie 2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20 decembrie 2023.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-12-20

2023-12-08 · 8:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 20.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.12.2023.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-12-08

2023-11-24 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 08.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.11.2023.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-11-24

2023-11-14 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 24.11.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.11.2023.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-11-14

2023-10-17 · 09:00

Amână cauza

În vederea timbrarii cererii, amână judecarea cauzei la data de 14.11.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-10-17

2023-09-12 · 09:00

Amână cauza

pentru a se lua cunoştinţă de raportul de expertiză şi pentru comunicarea acestuia tuturor pârâţilor

Document: incheieredesedinta · 2023-09-12

2023-04-25 · 09:00

Amână cauza

pentru lipsa raportului de expertiză, se revine cu adresă la expert,

Document: incheieredesedinta · 2023-04-25

2023-01-31 · 09:00

Amână cauza

Pentru lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 25.04.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-01-31

2022-11-15 · 09:00

Amână cauza

pentru efectuarea expertizei topografice, numeste expert pe dl.Indreiu Daniel,

Document: incheieredesedinta · 2022-11-15

2022-09-20 · 9:00

Amână cauza

pentru cand pune in vedere reclamantului să depună la dosar un punct de vedere cu privire la intampinarea pârâtei statul român şi obiective ptr.expertiză, se va acvira d.4519/243/2020,

Document: incheieredesedinta · 2022-09-20

Dosar 4270/306/20222022-04-11 · Judecătoria SIBIU · Pârât

constatare nulitate act juridic · Fond

16 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-19 · 10:30

Soluție indisponibilă

2026-05-07 · 10:30

Amână cauza

pentru a se efectua adresă către Biroul Notarului Public, în vederea comunicării înscrisurilor solicitate

Document: incheieredesedinta · 2026-05-07

2026-01-15 · 10:30

Amână cauza

În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 07.05.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-01-15

2025-09-11 · 10:00

Amână cauza

Faţă de Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor nr. 4 din 26.08.2025 prin care s-a hotărât adoptarea formei de protest în sensul amânării judecării cauzelor, cu exceptia cauzelor care se soluţionează în regim de urgentă, mentionate la art. 3 al hotărârii, instanta va amâna judecarea cauzei şi va acorda un nou termen de judecată

Document: incheieredesedinta · 2025-09-11

2025-03-13 · 10:00

Amână cauza

pentru a se reveni cu adresă către expert cu menţiunea de a răspunde la obiectiunile la raportul de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2025-03-13

2024-11-14 · 10:00

Amână cauza

pentru a se reveni cu adresă către expert; pentru a se face dovada achitării diferentei de onorariu expert.

Document: incheieredesedinta · 2024-11-14

2024-06-27 · 11:00

Amână cauza

fată de cererea de amânare formulată de către reprezentantul reclamantilor.

Document: incheieredesedinta · 2024-06-27

2024-04-04 · 10:00

Termen preschimbat

2024-02-06 · 09:00

Încheiere

Preschimbă din oficiu termenul de judecată din data de 04.04.2024 la data de 27.06.2024, C16 civil, sala B, ora 11.00. Dispune citarea păr?ilor pentru noul termen de judecată, cu menţiunea că nu se vor mai prezenta la termenul de judecată din data de 04.04.2024. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 06.02.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-02-06

2023-11-16 · 10:00

Amână cauza

În vederea revenirii cu adresă la expert pentru depunerea suplimentului la raportul de expertiză

Document: incheieredesedinta · 2023-11-16

2023-09-14 · 10:00

Amână cauza

în vederea revenirii cu adresă la expert cu solicitarea de a răspunde obiec?iunilor formulate

Document: incheieredesedinta · 2023-09-14

2023-05-04 · 09:00

Amână cauza

pentru a se lua la cunoştinţă de raportul de expertiză

Document: incheieredesedinta · 2023-05-04

2023-03-02 · 09:00

Amână cauza

Lipsa raportului de expertiză. În vederea revenirii cu adresă la expert.

Document: incheieredesedinta · 2023-03-02

2022-12-08 · 09:00

Amână cauza

În vederea administrării probatoriului încuviinţat în cauză

Document: incheieredesedinta · 2022-12-08

2022-10-20 · 10:00

Amână cauza

în vederea administrării probei cu expertiză încuviinţată în cauză

Document: incheieredesedinta · 2022-10-20

2022-09-01 · 10:00

Amână cauza

în vederea administrării probatoriului încuviinţat în cauză

Document: incheieredesedinta · 2022-09-01

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6517023
Număr de înregistrare
J32/1777/1994
Înmatriculare
9 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J32/1777/1994
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sat Caşolt, Comuna Roşia Sibiu
Adresă fiscală
Caşolt SIBIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 decembrie 1994
Înregistrare fiscală
23 mai 2025
Telefon
0269211632 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DUMITRESCU VICTOR MARIUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MASTER CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.12.1994
Înregistrare fiscală
9 decembrie 1994
Număr registrul comerțului
J32/1777/1994
Cod CAEN
150
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu

Contact și adrese

Telefon
0269211632 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, SAT CAŞOLŢ COM. ROŞIA, CAŞOLŢ, FERMA NR.2 , CF 103287, NR.TOP 2017/2
Cod poștal fiscal
557211
Localitatea sediului
Sat Caşolţ Com. Roşia
Județul sediului
SIBIU
Codul poștal al sediului
557211
Detalii sediu
Ferma nr. 2, CF nr. 103287, top nr. 2017/2
Strada domiciliului fiscal
Caşolţ
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Caşolţ Com. Roşia
Județul domiciliului fiscal
SIBIU
Cod poștal domiciliu fiscal
557211
Detalii domiciliu fiscal
FERMA NR.2 , CF 103287, NR.TOP 2017/2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
9 decembrie 1994
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

37 activități autorizate

CAEN 0150 Rev. 2Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

CAEN 0811 Rev. 2Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei

CAEN 0812 Rev. 2Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

CAEN 0899 Rev. 2Alte activități extractive n.c.a.

CAEN 2370 Rev. 2Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 4110 Rev. 2Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4663 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7211 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în biotehnologie

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8130 Rev. 2Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8551 Rev. 2Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

CAEN 9319 Rev. 2Alte activități sportive

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SibiuSat Caşolt, Comuna RoşiaCAEN 0150
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI