Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MAXGERMOB SRL

MAXGERMOB SRL

CUI 30456816 · SRL· Sat Coruia, Comuna Săcălăşeni

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

MAXGERMOB SRL are sediul în Sat Coruia, Comuna Săcălăşeni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+3,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 10,7 mil. lei, față de 10,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât8,1%

Marja netă calculată este 8,1% în 2025, față de 15,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+6,3%

Datoriile raportate sunt 3,3 mil. lei în 2025, față de 3,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202510,7 mil. lei+3,3% față de anul anterior2020: 4.795.0152021: 6.828.0542022: 8.935.2792023: 10.950.5992024: 10.322.5072025: 10.659.634
Rezultat net 2025866,1 K lei-44,4% față de anul anterior2020: 654.0522021: 1.167.6832022: 1.320.5422023: 2.066.0502024: 1.559.1922025: 866.138
Angajați 202532+33,3% față de anul anterior2020: 92021: 112022: 202023: 212024: 242025: 32
Capitaluri proprii 20257,7 mil. lei+3,8% față de anul anterior2020: 1.320.8222021: 2.488.5052022: 3.809.0462023: 5.875.0962024: 7.434.2882025: 7.720.427
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.11 mil.2020: 4,8 mil. lei4,8 mil.20202021: 6,8 mil. lei6,8 mil.20212022: 8,9 mil. lei8,9 mil.20222023: 11 mil. lei11 mil.20232024: 10,3 mil. lei10,3 mil.20242025: 10,7 mil. lei10,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%9,4%18,9%2020: 13,6%13,6%20202021: 17,1%17,1%20212022: 14,8%14,8%20222023: 18,9%18,9%20232024: 15,1%15,1%20242025: 8,1%8,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,4% · n=292

Cifra de afaceri: +3,3% față de anul anterior.Marjă netă 8,1% · -7 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20247,4 mil. lei
20257,7 mil. lei

Datorii raportate

20243,1 mil. lei
20253,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2024186,8 K lei
202567,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri11 mil. lei10,3 mil. lei10,7 mil. lei+3,3% față de anul anterior
Rezultat net2,1 mil. lei1,6 mil. lei866,1 K lei-44,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii5,9 mil. lei7,4 mil. lei7,7 mil. lei+3,8% față de anul anterior
Datorii2,7 mil. lei3,1 mil. lei3,3 mil. lei+6,3% față de anul anterior
Creanțe633,5 K lei753,8 K lei853,2 K lei+13,2% față de anul anterior
Angajați212432+33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă8,1%15,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,4% (n=292) · 2024: 2,3% (n=496)

Rezultat / active (A+B)7,9%14,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,5% (n=289) · 2024: 2% (n=503)

Rezultat / capitaluri proprii11,2%21%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,6% (n=261) · 2024: 7% (n=443)

Vânzări per angajat333.114 lei430.104 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 246.354 lei (n=279) · 2024: 206.074 lei (n=458)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)70,1%70,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38% (n=289) · 2024: 40,8% (n=503)

Datorii / active (A+B)29,9%29,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 54,8% (n=289) · 2024: 53,3% (n=503)

Ponderea activelor imobilizate12,1%14,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 43,5% (n=289) · 2024: 42% (n=503)

Active circulante / datorii totale2,94×2,9×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,98× (n=308) · 2024: 1× (n=554)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări28,8 zile26,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 47 zile (n=286) · 2024: 44 zile (n=476)

Stocuri în zile de vânzări296,2 zile280,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 71,7 zile (n=283) · 2024: 79,2 zile (n=463)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.659.634
Rezultat net
866.138
Angajați
32
Datorii
3.299.574
Active imobilizate
1.329.016
Active circulante
9.690.985
Capitaluri proprii
7.720.427
Venituri totale
10.710.932
Cheltuieli totale
9.701.775
Stocuri
8.770.736
Creanțe
853.152
Casă și conturi la bănci
67.097
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.322.507
Rezultat net
1.559.192
Angajați
24
Datorii
3.102.637
Active imobilizate
1.541.606
Active circulante
8.995.319
Capitaluri proprii
7.434.288
Venituri totale
10.405.524
Cheltuieli totale
8.598.337
Stocuri
8.054.652
Creanțe
753.843
Casă și conturi la bănci
186.824
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.950.599
Rezultat net
2.066.050
Angajați
21
Datorii
2.677.304
Active imobilizate
1.393.246
Active circulante
7.159.154
Capitaluri proprii
5.875.096
Venituri totale
10.987.711
Cheltuieli totale
8.681.989
Stocuri
6.382.299
Creanțe
633.537
Casă și conturi la bănci
143.318
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.935.279
Rezultat net
1.320.542
Angajați
20
Datorii
3.208.707
Active imobilizate
1.123.832
Active circulante
5.893.921
Capitaluri proprii
3.809.046
Venituri totale
8.957.420
Cheltuieli totale
7.428.211
Stocuri
5.353.399
Creanțe
475.804
Casă și conturi la bănci
64.718
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.828.054
Rezultat net
1.167.683
Angajați
11
Datorii
2.172.359
Active imobilizate
695.388
Active circulante
3.965.476
Capitaluri proprii
2.488.505
Venituri totale
6.840.881
Cheltuieli totale
5.573.124
Stocuri
3.399.219
Creanțe
519.552
Casă și conturi la bănci
46.705
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.795.015
Rezultat net
654.052
Angajați
9
Datorii
1.699.587
Active imobilizate
671.928
Active circulante
2.348.481
Capitaluri proprii
1.320.822
Venituri totale
4.825.507
Cheltuieli totale
4.126.988
Stocuri
1.977.317
Creanțe
195.262
Casă și conturi la bănci
175.902
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-23Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-07-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

12 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30456816
Număr de înregistrare
J2012000629242
Înmatriculare
20 iulie 2012
EUID
ROONRC.J2012000629242
Formă juridică
SRL
Sediu social
CORUIA 175A Sat Coruia, Comuna Săcălăşeni Maramureş
Adresă fiscală
CORUIA 175A Coruia MARAMUREŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 iulie 2012
Înregistrare fiscală
17 aprilie 2025
Telefon
0722115501 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SĂSĂRAN MIHAI-DANIEL
administrator
SĂSĂRAN RADIANA-VERONICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MAXGERMOB SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.07.2012
Înregistrare fiscală
20 iulie 2012
Număr registrul comerțului
J24/629/2012
Cod CAEN
3100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Telefon
0722115501 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, SAT CORUIA COM. SĂCĂLĂŞENI, CORUIA, NR.175A
Cod poștal fiscal
437284
Strada sediului
CORUIA
Numărul sediului
175A
Localitatea sediului
Sat Coruia Com. Săcălăşeni
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
437284
Strada domiciliului fiscal
CORUIA
Numărul domiciliului fiscal
175A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Coruia Com. Săcălăşeni
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
437284

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
28 noiembrie 2012
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (12) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A.1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA ICLOD1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02456 BUCURESTI1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Accesorii de mobilier (Rev.2)5 din 12 înregistrări (41,7%) · Vezi selecția

Accesorii de birou (Rev.2)3 din 12 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Placi offset (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Adezivi (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

23 iunie 2026Achiziție directă

Suport mobil cu rotile pentru unitate calculator, gri

Autoritate: SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA

CPV 30192000-1 — Accesorii de birou (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30192000-1

Vezi detaliile atribuirii →
132 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

Suport mobil cu rotile pentru unitate calculator, gri

Autoritate: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE

CPV 30192000-1 — Accesorii de birou (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30192000-1

Vezi detaliile atribuirii →
264 leiValoare publicată
14 aprilie 2026Achiziție directă

Adeziv cu activator Mitre Apel, 100g + 400ml

Autoritate: COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A.

CPV 22510000-8 — Placi offset (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 22510000-8

Vezi detaliile atribuirii →
118 leiValoare publicată
3 martie 2026Achiziție directă

Agatatoare cuier Riex XV44, finisaj nichel periat, 70x20x12 mm

Autoritate: Serviciul de Telecomunicatii Speciale

CPV 44530000-4 — Dispozitive de fixare (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44530000-4

Vezi detaliile atribuirii →
126 leiValoare publicată
5 noiembrie 2025Achiziție directă

SUPORT PC CU ROTILE NEGRU/ GRI

Autoritate: INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau"

CPV 30192000-1 — Accesorii de birou (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30192000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.107 leiValoare publicată
6 mai 2025Achiziție directă

PRIZA INCORPORABILA MULTI BOX NEGRU 4XSCHUKO 1XUSB TIP A,1XUSB TIP C,2XRJ45,CAPAC INCARCARE INDUCTIE

Autoritate: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI

CPV 31712118-0 — Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31712118-0

Vezi detaliile atribuirii →
2.592 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

1 înregistrare · valoare publicată 900.000 lei · 28 decembrie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 900.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

51 activități autorizate

CAEN 1392 Rev. 3Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

CAEN 1395 Rev. 3Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte

CAEN 1399 Rev. 3Fabricarea altor articole textile n.c.a.

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3240 Rev. 3Fabricarea jocurilor și jucăriilor

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4624 Rev. 3Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4761 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărților

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

CAEN 9524 Rev. 3Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşSat Coruia, Comuna SăcălăşeniCAEN 3100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI