Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MEDICO LIFE CONSULTING S.R.L.

MEDICO LIFE CONSULTING S.R.L.

CUI 35639016 · SRL· Oraş Bragadiru

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

MEDICO LIFE CONSULTING S.R.L. are sediul în Oraş Bragadiru. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au scăzut-66,6%

Datoriile raportate sunt 132 K lei în 2025, față de 395,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2022: 2.268.1012023: 1.987.8322024: 2.104.264
Rezultat net 2025-61,5 K lei-103,1% față de anul anterior2020: 3572021: -43.4182022: 2.233.1092023: 1.934.5052024: 2.001.2862025: -61.462
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 20259,3 mil. lei-0,7% față de anul anterior2020: 197.9402021: 3.133.7922022: 5.466.9012023: 7.401.4062024: 9.402.6922025: 9.341.230
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.—2020—20212022: 2,3 mil. lei2,3 mil.20222023: 2 mil. lei2 mil.20232024: 2,1 mil. lei2,1 mil.2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%49,2%98,5%Mediana sectorului (2025): 7,2% · n=255202020212022: 98,5%98,5%20222023: 97,3%97,3%20232024: 95,1%95,1%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii9,3 mil. lei-0,7% față de anul anterior
Datorii132 K lei-66,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2 mil. lei2,1 mil. lei—Fără an comparabil
Rezultat net1,9 mil. lei2 mil. lei-61,5 K lei-103,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii7,4 mil. lei9,4 mil. lei9,3 mil. lei-0,7% față de anul anterior
Datorii75,4 K lei395,6 K lei132 K lei-66,6% față de anul anterior
Creanțe4,6 mil. lei5,9 mil. lei6,5 mil. lei+10,5% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—7,2%n=25595,1%5,1%n=295
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)98,6%14,4%n=29196%12%n=332
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)1,4%55,8%n=2914%60,9%n=332
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)29,2%53,9%n=29128,2%49,7%n=332
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-0,6%0,7%n=29120,4%0,1%n=332
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-0,7%12,1%n=25121,3%6,4%n=283
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii50,8×0,78×n=36317,77×0,9×n=419
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—143,54 zilen=2421.007,09 zile233,41 zilen=277
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—262.544 lein=1632.104.264 lei189.914 lein=200

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-61.462
Angajați
1
Datorii
132.007
Active imobilizate
2.767.293
Active circulante
6.705.944
Capitaluri proprii
9.341.230
Venituri totale
11
Cheltuieli totale
61.473
Stocuri
—
Creanțe
6.507.133
Casă și conturi la bănci
198.811
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.084.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.104.264
Rezultat net
2.001.286
Angajați
1
Datorii
395.554
Active imobilizate
2.767.293
Active circulante
7.030.953
Capitaluri proprii
9.402.692
Venituri totale
2.104.630
Cheltuieli totale
49.681
Stocuri
—
Creanțe
5.886.600
Casă și conturi la bănci
1.144.353
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.084.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.987.832
Rezultat net
1.934.505
Angajați
1
Datorii
75.355
Active imobilizate
2.767.293
Active circulante
4.709.468
Capitaluri proprii
7.401.406
Venituri totale
1.992.708
Cheltuieli totale
49.269
Stocuri
—
Creanțe
4.610.402
Casă și conturi la bănci
99.066
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.084.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.268.101
Rezultat net
2.233.109
Angajați
1
Datorii
21.510
Active imobilizate
2.767.293
Active circulante
2.721.118
Capitaluri proprii
5.466.901
Venituri totale
2.269.702
Cheltuieli totale
16.166
Stocuri
—
Creanțe
2.219.499
Casă și conturi la bănci
501.619
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.084.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-43.418
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
2.767.293
Active circulante
366.499
Capitaluri proprii
3.133.792
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
43.418
Stocuri
—
Creanțe
366.000
Casă și conturi la bănci
499
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.984.270
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
357
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
197.940
Capitaluri proprii
197.940
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
-357
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
197.940
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
5.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-12-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35639016
Număr de înregistrare
J23/5524/2019
Înmatriculare
11 decembrie 2019
EUID
ROONRC.J23/5524/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
UNIRII 83A Oraş Bragadiru Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. UNIRII 83A Oraş Bragadiru ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
11 decembrie 2019
Înregistrare fiscală
16 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SYKIOTIS GEORGIOS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MEDICO LIFE CONSULTING S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.12.2019
Înregistrare fiscală
12 februarie 2016
Număr registrul comerțului
J23/5524/2019
Cod CAEN
7311
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. UNIRII, NR.83A, CAMERA NR. 9, ET.1
Cod poștal fiscal
77025
Strada sediului
Str. Unirii
Numărul sediului
83A
Localitatea sediului
Orş. Bragadiru
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77025
Detalii sediu
CAMERA NR. 9
Strada domiciliului fiscal
Str. Unirii
Numărul domiciliului fiscal
83A
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Bragadiru
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77025
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA NR. 9

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
14 ianuarie 2025
Perioada 2: TVA de la
1 decembrie 2022
Perioada 2: TVA până la
31 martie 2024
Perioada 2: Anulare operată la
5 aprilie 2024
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş BragadiruCAEN 0142
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI