Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MEDISPROF CANCER CENTER SRL

MEDISPROF CANCER CENTER SRL

CUI 32144390 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca· Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

MEDISPROF CANCER CENTER SRL are sediul în Municipiul Cluj-Napoca și raportează activitatea închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-12,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 8,4 mil. lei, față de 9,6 mil. lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2024, față de 0% în 2023.

Calcul din bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
60/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20248,4 mil. lei-12,5% față de anul anterior2020: 7.724.6892021: 7.916.7072022: 9.181.9282023: 9.601.5002024: 8.401.490
Rezultat net 20240 leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 0
Angajați 202418+28,6% față de anul anterior2020: 172021: 182022: 162023: 142024: 18
Capitaluri proprii 20242,9 mil. lei+237,2% față de anul anterior2020: -5.604.8892021: -4.041.2542022: -1.567.6592023: 849.5162024: 2.864.674
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.10 mil.2020: 7,7 mil. lei7,7 mil.20202021: 7,9 mil. lei7,9 mil.20212022: 9,2 mil. lei9,2 mil.20222023: 9,6 mil. lei9,6 mil.20232024: 8,4 mil. lei8,4 mil.2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2024): 0% · n=13822020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%2024

Cifra de afaceri: -12,5% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii2,9 mil. lei+237,2% față de anul anterior
Datorii21,3 mil. lei-10,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri9,2 mil. lei9,6 mil. lei8,4 mil. lei-12,5% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-1,6 mil. lei849,5 K lei2,9 mil. lei+237,2% față de anul anterior
Datorii26,2 mil. lei23,7 mil. lei21,3 mil. lei-10,2% față de anul anterior
Creanțe946,4 K lei1,1 mil. lei1,9 mil. lei+71,7% față de anul anterior
Angajați161418+28,6% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=1.3820%0%n=1.341
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)11,9%59,2%n=1.4233,5%60,7%n=1.360
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)88,1%38,2%n=1.42396,5%38,1%n=1.360
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)91%83,4%n=1.42394,7%83,5%n=1.360
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=1.4160%0%n=1.350
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=1.3510%0%n=1.272
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,1×0,59×n=1.5080,06×0,62×n=1.437
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36081,27 zile84,04 zilen=1.34641,42 zile90,64 zilen=1.297
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3601,57 zile2,46 zilen=8122,47 zile2,69 zilen=799
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați466.749 lei449.268 lein=1.039685.821 lei417.787 lein=1.038

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.401.490
Rezultat net
0
Angajați
18
Datorii
21.287.384
Active imobilizate
21.967.811
Active circulante
2.184.247
Capitaluri proprii
2.864.674
Venituri totale
10.142.192
Cheltuieli totale
8.073.265
Stocuri
36.554
Creanțe
1.896.740
Casă și conturi la bănci
250.953
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.601.500
Rezultat net
0
Angajați
14
Datorii
23.692.571
Active imobilizate
23.230.893
Active circulante
1.311.194
Capitaluri proprii
849.516
Venituri totale
9.843.294
Cheltuieli totale
7.326.909
Stocuri
65.990
Creanțe
1.104.637
Casă și conturi la bănci
140.567
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.181.928
Rezultat net
0
Angajați
16
Datorii
26.177.728
Active imobilizate
23.525.891
Active circulante
1.140.883
Capitaluri proprii
-1.567.659
Venituri totale
9.314.765
Cheltuieli totale
6.841.170
Stocuri
8.796
Creanțe
946.404
Casă și conturi la bănci
185.683
Cheltuieli în avans
23.955
Venituri în avans
80.660
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.916.707
Rezultat net
0
Angajați
18
Datorii
28.999.901
Active imobilizate
24.440.615
Active circulante
454.467
Capitaluri proprii
-4.041.254
Venituri totale
8.061.645
Cheltuieli totale
6.498.010
Stocuri
15.824
Creanțe
128.356
Casă și conturi la bănci
310.287
Cheltuieli în avans
88.242
Venituri în avans
24.677
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.724.689
Rezultat net
0
Angajați
17
Datorii
32.286.325
Active imobilizate
26.107.861
Active circulante
441.430
Capitaluri proprii
-5.604.889
Venituri totale
7.838.021
Cheltuieli totale
6.621.542
Stocuri
6.411
Creanțe
230.712
Casă și conturi la bănci
204.307
Cheltuieli în avans
169.697
Venituri în avans
37.552
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

60/ 100Atenție ridicată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)

Ministerul Finanțelor · 2025-06-24

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)

Ministerul Finanțelor · 2025-06-24

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-06-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
32144390
Număr de înregistrare
J2013002615127
Înmatriculare
19 august 2013
EUID
ROONRC.J2013002615127
Formă juridică
SRL
Sediu social
MUNCII 96-98 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld MUNCII 96-98 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)
Data stării fiscale
24 iunie 2025
Înregistrare fiscală
24 iunie 2025
Radiere fiscală
24 iunie 2025
Telefon
0744641423 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
UDREA ANGHEL ADRIAN
administrator
UDREA CAROLINA ILEANA
administrator
UDREA ȘERBAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MEDISPROF CANCER CENTER SRL
Stare de înregistrare
DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 24.06.2025
Înregistrare fiscală
19 august 2013
Număr registrul comerțului
J2013002615127
Cod CAEN
6820
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0744641423 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. MUNCII, NR.96-98
Strada sediului
Bld. Muncii
Numărul sediului
96-98
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Strada domiciliului fiscal
Bld. Muncii
Numărul domiciliului fiscal
96-98
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
12 septembrie 2013
TVA până la
24 iunie 2025
Anulare operată la
3 iulie 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
12 septembrie 2013
TVA la încasare până la
1 iunie 2020
Actualizare TVA la încasare
7 mai 2020
Publicare TVA la încasare
8 mai 2020
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

25 activități autorizate

CAEN 2110 Rev. 3Fabricarea produselor farmaceutice de bază

CAEN 2120 Rev. 3Fabricarea preparatelor farmaceutice

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4646 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4773 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CAEN 4774 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4931 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

CAEN 4932 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5821 Rev. 3Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 6820
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI