Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,6 mil. lei, față de 5,3 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025MENTOR CONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în creștere.
MENTOR CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 23,3% în 2025, față de 16,1% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 12% · n=972Cifra de afaceri: +5,5% față de anul anterior.Marjă netă 23,3% · +7,2 pp față de 2024
Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4,2 mil. lei | 5,3 mil. lei | 5,6 mil. lei | +5,5% față de anul anterior |
| Rezultat net | 799,8 K lei | 855,4 K lei | 1,3 mil. lei | +52,8% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 4,2 mil. lei | 4,9 mil. lei | 3,9 mil. lei | -20,7% față de anul anterior |
| Datorii | 1,6 mil. lei | 1,9 mil. lei | 2,6 mil. lei | +36,1% față de anul anterior |
| Creanțe | 2,3 mil. lei | 1 mil. lei | 1,3 mil. lei | +24,4% față de anul anterior |
| Angajați | 11 | 11 | 12 | +9,1% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 12% (n=972) · 2024: 11,6% (n=1.017)
Mediana sectorului: 2025: 12,9% (n=924) · 2024: 11,4% (n=977)
Mediana sectorului: 2025: 38,4% (n=953) · 2024: 33,7% (n=988)
Mediana sectorului: 2025: 365.506 lei (n=851) · 2024: 319.852 lei (n=888)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 45% (n=925) · 2024: 50,5% (n=978)
Mediana sectorului: 2025: 52,4% (n=925) · 2024: 46,1% (n=978)
Mediana sectorului: 2025: 17,1% (n=925) · 2024: 16,3% (n=978)
Mediana sectorului: 2025: 1,43× (n=1.058) · 2024: 1,5× (n=1.121)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 127,4 zile (n=936) · 2024: 118,8 zile (n=973)
Mediana sectorului: 2025: 9,7 zile (n=636) · 2024: 10,4 zile (n=645)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.616.781
- Rezultat net
- 1.307.380
- Angajați
- 12
- Datorii
- 2.557.104
- Active imobilizate
- 3.813.701
- Active circulante
- 2.601.531
- Capitaluri proprii
- 3.889.643
- Venituri totale
- 6.691.370
- Cheltuieli totale
- 5.144.211
- Stocuri
- 209.993
- Creanțe
- 1.300.162
- Casă și conturi la bănci
- 1.091.376
- Cheltuieli în avans
- 33.922
- Venituri în avans
- 2.407
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.324.699
- Rezultat net
- 855.378
- Angajați
- 11
- Datorii
- 1.878.653
- Active imobilizate
- 3.005.214
- Active circulante
- 3.748.162
- Capitaluri proprii
- 4.906.647
- Venituri totale
- 6.653.000
- Cheltuieli totale
- 5.631.421
- Stocuri
- 313.884
- Creanțe
- 1.044.794
- Casă și conturi la bănci
- 2.389.484
- Cheltuieli în avans
- 31.924
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 4.214.958
- Rezultat net
- 799.837
- Angajați
- 11
- Datorii
- 1.626.226
- Active imobilizate
- 2.849.669
- Active circulante
- 2.947.970
- Capitaluri proprii
- 4.191.399
- Venituri totale
- 4.805.264
- Cheltuieli totale
- 3.970.517
- Stocuri
- 213.525
- Creanțe
- 2.271.292
- Casă și conturi la bănci
- 463.153
- Cheltuieli în avans
- 19.986
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 3.614.733
- Rezultat net
- 1.992.431
- Angajați
- 9
- Datorii
- 1.641.770
- Active imobilizate
- 2.365.496
- Active circulante
- 2.678.235
- Capitaluri proprii
- 3.402.181
- Venituri totale
- 4.286.349
- Cheltuieli totale
- 2.265.735
- Stocuri
- 310.302
- Creanțe
- 1.774.257
- Casă și conturi la bănci
- 593.676
- Cheltuieli în avans
- 220
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 2.239.913
- Rezultat net
- 986.741
- Angajați
- 8
- Datorii
- 1.174.123
- Active imobilizate
- 1.535.785
- Active circulante
- 1.371.118
- Capitaluri proprii
- 1.733.172
- Venituri totale
- 2.512.567
- Cheltuieli totale
- 1.507.335
- Stocuri
- 428.706
- Creanțe
- 501.621
- Casă și conturi la bănci
- 440.791
- Cheltuieli în avans
- 392
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 825.364
- Rezultat net
- 278.480
- Angajați
- 8
- Datorii
- 1.106.529
- Active imobilizate
- 1.197.656
- Active circulante
- 647.144
- Capitaluri proprii
- 746.377
- Venituri totale
- 1.097.592
- Cheltuieli totale
- 811.988
- Stocuri
- 295.155
- Creanțe
- 111.652
- Casă și conturi la bănci
- 240.337
- Cheltuieli în avans
- 8.106
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-04-17 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.
litigiu privind achiziţiile publice DEC.2498/C1/2205/31.07.2026 CNSC · Recurs
2 termene · ultima soluție: Recurs (alte soluţii)
Recurs (alte soluţii)
Respinge ca nefondată plângerea formulată de petenta K&K STUDIO DE PROIECTARE SRL, cu sediul în ....si sediul procesual ales la ...., împotriva Deciziei nr. 2498/C1/2205 din data 31.07.2026 pronuntată de Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor în contradictoriu cu autoritatea contractantă ORASUL OCNA MURES, cu sediul în ...si cu intimata MENTOR CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în ..... Definitivă. Pronunţată azi, 06 octombrie 2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: _Hotarare 745/2026 · 2026-10-06
Amână pronunţarea
Amână pronuntarea la data de 06.10.2026, în vederea depunerii de concluzii scrise.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-28
încuviinţarea executării silite · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
admite cererea de încuviinţare a executării silite
Document: incheieredeexecutaresilita 5151/2025 · 2025-05-09
somaţie de plată · Fond
2 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de emitere a ordonanţei de plată. Obligă debitoarea STRUCTO TRADING S.R.L. să plătească creditoarei suma de 37122 lei reprezentând debit principal restant. Obligă debitoarea STRUCTO TRADING S.R.L. să plătească creditoarei suma de 243043,22 lei reprezentând penalităţi contractuale de întârziere calculate de la data scadenţei şi până la data de 09.10.2024. Obligă debitoarea STRUCTO TRADING S.R.L. să plătească creditoarei penalităţi contractuale de întârziere în cuantum de 0,5% pe zi de întârziere aferente debitului principal restant, în continuare, începând cu data de 10.10.2024 şi până la data achitării integrale a debitului. Fixează termen de plată de 30 zile de la comunicarea prezentei ordonanţe. Obliga debitoarea să plătească creditoarei suma de 6159,7 lei cu titlu de cheltuieli de judecata, reprezentând taxa judiciară de timbru în cuantum de 200 lei, onorariu avocat în cuantum de 5950 lei şi taxe poştale în cuantum de 9,7 lei. Cu drept de cerere în anulare pentru debitori în termen de 10 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, 18.12.2024. Preşedinte,
Document: Hotarare 6298/2024 · 2024-12-18
Amână cauza
pentru citarea debitului la adresa din cererea de chemare in judecata
Document: incheieredesedinta
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
49 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 25463035
- Număr de înregistrare
- J2009000934124
- Înmatriculare
- 17 aprilie 2009
- EUID
- ROONRC.J2009000934124
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- TRAIAN 41 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str TRAIAN 41 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 17 aprilie 2009
- Înregistrare fiscală
- 21 mai 2025
- Telefon
- 0745280109 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- TIMIŞ IONEL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- MENTOR CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 17.04.2009
- Înregistrare fiscală
- 17 aprilie 2009
- Număr registrul comerțului
- J2009000934124
- Cod CAEN
- 7112
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Contact și adrese
- Telefon
- 0745280109 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRAIAN, NR.41
- Strada sediului
- Str. Traian
- Numărul sediului
- 41
- Localitatea sediului
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul sediului
- CLUJ
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Traian
- Numărul domiciliului fiscal
- 41
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul domiciliului fiscal
- CLUJ
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 5 mai 2009
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 septembrie 2024
- Actualizare TVA la încasare
- 29 august 2024
- Publicare TVA la încasare
- 30 august 2024
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 iulie 2022
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (49) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA14 din 49 înregistrări (28,6%) · Vezi relația
MUNICIPIUL TURDA5 din 49 înregistrări (10,2%) · Vezi relația
Municipiul Sibiu4 din 49 înregistrări (8,2%) · Vezi relația
U.A.T BORSA3 din 49 înregistrări (6,1%) · Vezi relația
COMUNA JUCU (PRIMARIA)3 din 49 înregistrări (6,1%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)14 din 49 înregistrări (28,6%) · Vezi selecția
Lucrari de izolare termica (Rev.2)9 din 49 înregistrări (18,4%) · Vezi selecția
Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)6 din 49 înregistrări (12,2%) · Vezi selecția
Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)4 din 49 înregistrări (8,2%) · Vezi selecția
Studiu de fezabilitate (Rev.2)4 din 49 înregistrări (8,2%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Categorie CPV: Lucrari de izolare termica (Rev.2) · Anunț SCNA1120161
Autoritate: Municipiul Sibiu
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114717
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1119790
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →CENTRU INTEGRAT PROCESARE LEGUME FRUCT
Autoritate: Comuna Tritenii de Jos (Consiliul Local al comunei Tritenii de Jos Jud Cluj)
CPV 71241000-9 — Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114878
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114717
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
2 înregistrări · valoare publicată 505.635 lei · 22 decembrie 2023
sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 7112ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 7112Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
48 activități autorizate
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor
CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar
CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală
CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.
CAEN 8110 Rev. 3Activități de servicii suport combinate
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-12 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.