Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 146,1 mil. lei, față de 149,1 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025MHS TRUCK SERVICE SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în creștere.
MHS TRUCK SERVICE SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 24 mil. lei în 2025, față de 29,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: -2% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 149,1 mil. lei | 149,1 mil. lei | 146,1 mil. lei | -2% față de anul anterior |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Fără an comparabil |
| Capitaluri proprii | 9 mil. lei | 12,2 mil. lei | 13,3 mil. lei | +9,2% față de anul anterior |
| Datorii | 34,5 mil. lei | 29,1 mil. lei | 24 mil. lei | -17,4% față de anul anterior |
| Creanțe | 19,7 mil. lei | 17 mil. lei | 12,4 mil. lei | -27,4% față de anul anterior |
| Angajați | 255 | 257 | 249 | -3,1% față de anul anterior |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | 0% | 0%n=369 | 0% | 0%n=955 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | 35,7% | 42,8%n=356 | 29,6% | 39,2%n=944 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 64,7% | 56,1%n=356 | 70,8% | 59,2%n=944 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 9,9% | 40,8%n=356 | 9,1% | 39,9%n=944 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | 0% | 0%n=356 | 0% | 0%n=936 |
| Randamentul capitalurilor proprii | rezultat net / capitaluri proprii pozitive | 0% | 0%n=335 | 0% | 0%n=842 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 1,39× | 1,01×n=406 | 1,28× | 0,96×n=1.095 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 30,48 zile | 42,89 zilen=350 | 41,15 zile | 47,22 zilen=879 |
| Durata stocurilor | stocuri / cifra de afaceri × 360 | 38,84 zile | 36,98 zilen=331 | 40,19 zile | 45,29 zilen=813 |
| Cifră de afaceri per angajat | cifra de afaceri / numărul mediu de angajați | 586.834 lei | 303.818 lein=322 | 580.068 lei | 251.092 lein=825 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 146.121.563
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 249
- Datorii
- 24.041.534
- Active imobilizate
- 3.665.090
- Active circulante
- 33.485.028
- Capitaluri proprii
- 13.277.186
- Venituri totale
- 146.127.586
- Cheltuieli totale
- 144.753.779
- Stocuri
- 15.764.055
- Creanțe
- 12.372.873
- Casă și conturi la bănci
- 5.348.100
- Cheltuieli în avans
- 216.386
- Venituri în avans
- 47.784
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 149.077.376
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 257
- Datorii
- 29.109.742
- Active imobilizate
- 3.746.393
- Active circulante
- 37.353.713
- Capitaluri proprii
- 12.160.151
- Venituri totale
- 149.967.166
- Cheltuieli totale
- 146.187.994
- Stocuri
- 16.641.904
- Creanțe
- 17.039.044
- Casă și conturi la bănci
- 210.852
- Cheltuieli în avans
- 211.592
- Venituri în avans
- 41.805
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 149.079.871
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 255
- Datorii
- 34.525.372
- Active imobilizate
- 3.680.522
- Active circulante
- 39.567.359
- Capitaluri proprii
- 8.982.159
- Venituri totale
- 149.276.610
- Cheltuieli totale
- 143.310.236
- Stocuri
- 16.501.408
- Creanțe
- 19.660.787
- Casă și conturi la bănci
- 1.104.746
- Cheltuieli în avans
- 271.389
- Venituri în avans
- 11.739
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 142.136.669
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 258
- Datorii
- 35.849.900
- Active imobilizate
- 4.125.276
- Active circulante
- 35.464.729
- Capitaluri proprii
- 3.934.349
- Venituri totale
- 143.700.982
- Cheltuieli totale
- 135.347.863
- Stocuri
- 14.340.439
- Creanțe
- 18.702.912
- Casă și conturi la bănci
- 2.421.378
- Cheltuieli în avans
- 194.714
- Venituri în avans
- 470
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 128.346.062
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 266
- Datorii
- 40.763.529
- Active imobilizate
- 5.261.031
- Active circulante
- 32.144.581
- Capitaluri proprii
- -3.223.417
- Venituri totale
- 129.341.741
- Cheltuieli totale
- 122.456.110
- Stocuri
- 13.942.571
- Creanțe
- 14.705.289
- Casă și conturi la bănci
- 3.496.721
- Cheltuieli în avans
- 172.221
- Venituri în avans
- 37.721
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 109.152.799
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 271
- Datorii
- 44.180.212
- Active imobilizate
- 6.018.607
- Active circulante
- 27.671.437
- Capitaluri proprii
- -10.109.048
- Venituri totale
- 109.295.602
- Cheltuieli totale
- 107.295.231
- Stocuri
- 13.456.401
- Creanțe
- 12.599.067
- Casă și conturi la bănci
- 1.615.969
- Cheltuieli în avans
- 397.546
- Venituri în avans
- 16.426
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 22.500
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-12-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
1.475 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 33935139
- Număr de înregistrare
- J2014015029402
- Înmatriculare
- 30 decembrie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014015029402
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- IULIU MANIU 592A Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Bld IULIU MANIU 592A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 30 decembrie 2014
- Înregistrare fiscală
- 24 octombrie 2025
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- VÎLCU VICTOR DOMINIC
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- MHS TRUCK SERVICE SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 30.12.2014
- Înregistrare fiscală
- 30 decembrie 2014
- Număr registrul comerțului
- J2014015029402
- Cod CAEN
- 9531
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.592A, CORP 3. PARTER
- Strada sediului
- Bld. Iuliu Maniu
- Numărul sediului
- 592A
- Localitatea sediului
- Sector 6 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Detalii sediu
- corp 3. parter
- Strada domiciliului fiscal
- Bld. Iuliu Maniu
- Numărul domiciliului fiscal
- 592A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 6 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Detalii domiciliu fiscal
- corp 3. parter
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 3 martie 2015
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (1.475) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
APA CANAL SIBIU SA66 din 1.475 înregistrări (4,5%) · Vezi relația
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA46 din 1.475 înregistrări (3,1%) · Vezi relația
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A.45 din 1.475 înregistrări (3,1%) · Vezi relația
C.N. POSTA ROMANA S.A.39 din 1.475 înregistrări (2,6%) · Vezi relația
URBIS S.A. Baia Mare38 din 1.475 înregistrări (2,6%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)866 din 1.475 înregistrări (58,7%) · Vezi selecția
Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)83 din 1.475 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)79 din 1.475 înregistrări (5,4%) · Vezi selecția
Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)70 din 1.475 înregistrări (4,7%) · Vezi selecția
Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)57 din 1.475 înregistrări (3,9%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Inspectie tehnica periodica auto
Autoritate: Comuna Ghiroda
CPV 71631200-2 — Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Revizie camion MAN TGX
Autoritate: Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145
CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Revizie autocamion MAN TGM
Autoritate: Comuna Clejani
CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →SERVICII REVIZIE AUTOUTILITARA MAN(VIDANJA) GJ 08 POR
Autoritate: ORASUL ROVINARI
CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Achizitie contact cu cheie MAN
Autoritate: URBIS S.A. Baia Mare
CPV 34300000-0 — Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Revizie autospeciala MAN TGE CT 39 SOC
Autoritate: SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA
CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- contribuabil mijlociu
- Administrație teritorială
- Municipiul București
Sedii secundare administrate fiscal
ANAF publică 8 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.
Distribuție pe județe
Bacău1 sedii
Bihor1 sedii
Brașov1 sedii
Cluj1 sedii
Constanța1 sedii
Ilfov1 sedii
Sibiu1 sedii
Timiș1 sedii
| Denumire publicată | CUI sediu | Județ |
|---|---|---|
| MHS TRUCK SERVICE S.R.L. - PUNCT DE LUCRU | 34796047 | Ilfov |
| MHS TRUCK SERVICE SRL - PUNCT DE LUCRU | 34760043 | Timiș |
| MHS TRUCK SERVICE SRL - PUNCT DE LUCRU | 34761910 | Bacău |
| MHS TRUCK SERVICE SRL BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU BRASOV | 34776678 | Brașov |
| MHS TRUCK SERVICE SRL BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU STABIL BORS | 43000241 | Bihor |
| MHS TRUCK SERVICE SRL BUCURESTI ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA | 34776651 | Cluj |
| MHS TRUCK SERVICE SRL- PUNCT DE LUCRU SIBIU | 34767173 | Sibiu |
| MHS TRUCK SERVICE SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA | 34782548 | Constanța |
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
79 activități autorizate
CAEN 2211 Rev. 3Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
CAEN 2920 Rev. 3Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
CAEN 2931 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CAEN 2932 Rev. 3Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CAEN 3091 Rev. 3Fabricarea de motociclete
CAEN 3092 Rev. 3Fabricarea de biciclete și de vehicule pentru invalizi
CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente
CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile
CAEN 4642 Rev. 3Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4661 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor
CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4673 Rev. 3Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4730 Rev. 3Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor
CAEN 4761 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărților
CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare
CAEN 5611 Rev. 3Restaurante
CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.
CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media
CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN 7430 Rev. 3Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN 7733 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8559 Rev. 3Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness
CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a
CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN 9532 Rev. 3Repararea și întreținerea motocicletelor
CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | — | Neverificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.