Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MICOR SRL

MICOR SRL

CUI 9086642 · SRL· Sat Victoria, Comuna Nufăru

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

MICOR SRL are sediul în Sat Victoria, Comuna Nufăru. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-28,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 670,9 K lei, față de 942 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut14,8%

Marja netă calculată este 14,8% în 2025, față de 2,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+0,7%

Datoriile raportate sunt 54,4 K lei în 2025, față de 54,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025670,9 K lei-28,8% față de anul anterior2020: 796.7252021: 826.7582022: 1.369.7432023: 758.5122024: 941.9732025: 670.860
Rezultat net 202599,2 K lei+318,4% față de anul anterior2020: 22.4672021: 18.6722022: 236.2972023: 21.8082024: 23.7012025: 99.175
Angajați 20257-22,2% față de anul anterior2020: 182021: 142022: 132023: 112024: 92025: 7
Capitaluri proprii 2025215 K lei+54,1% față de anul anterior2020: -148.8022021: -130.1302022: 106.1682023: 127.9762024: 139.5292025: 215.003
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0685 K1 mil.2020: 796,7 K lei796,7 K20202021: 826,8 K lei826,8 K20212022: 1,4 mil. lei1,4 mil.20222023: 758,5 K lei758,5 K20232024: 942 K lei942 K20242025: 670,9 K lei670,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,6%17,3%2020: 2,8%2,8%20202021: 2,3%2,3%20212022: 17,3%17,3%20222023: 2,9%2,9%20232024: 2,5%2,5%20242025: 14,8%14,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: -28,8% față de anul anterior.Marjă netă 14,8% · +12,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024139,5 K lei
2025215 K lei

Datorii raportate

202454,1 K lei
202554,4 K lei

Disponibilități bănești

2024143,1 K lei
2025250,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri758,5 K lei942 K lei670,9 K lei-28,8% față de anul anterior
Rezultat net21,8 K lei23,7 K lei99,2 K lei+318,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii128 K lei139,5 K lei215 K lei+54,1% față de anul anterior
Datorii41,2 K lei54,1 K lei54,4 K lei+0,7% față de anul anterior
Creanțe44,7 K lei45,4 K lei18,4 K lei-59,5% față de anul anterior
Angajați1197-22,2% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă14,8%2,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)36,8%12,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii46,1%17%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat95.837 lei104.664 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)79,8%72,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)20,2%27,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate0,3%2,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale4,93×3,49×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări9,9 zile17,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
670.860
Rezultat net
99.175
Angajați
7
Datorii
54.410
Active imobilizate
938
Active circulante
268.475
Capitaluri proprii
215.003
Venituri totale
681.942
Cheltuieli totale
562.694
Stocuri
—
Creanțe
18.418
Casă și conturi la bănci
250.057
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
941.973
Rezultat net
23.701
Angajați
9
Datorii
54.056
Active imobilizate
5.052
Active circulante
188.533
Capitaluri proprii
139.529
Venituri totale
942.087
Cheltuieli totale
892.121
Stocuri
—
Creanțe
45.422
Casă și conturi la bănci
143.111
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
758.512
Rezultat net
21.808
Angajați
11
Datorii
41.244
Active imobilizate
3.264
Active circulante
165.956
Capitaluri proprii
127.976
Venituri totale
758.570
Cheltuieli totale
729.177
Stocuri
45
Creanțe
44.747
Casă și conturi la bănci
121.164
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.369.743
Rezultat net
236.297
Angajați
13
Datorii
40.714
Active imobilizate
11.086
Active circulante
135.796
Capitaluri proprii
106.168
Venituri totale
1.594.247
Cheltuieli totale
1.342.008
Stocuri
71
Creanțe
78.122
Casă și conturi la bănci
57.603
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
826.758
Rezultat net
18.672
Angajați
14
Datorii
313.065
Active imobilizate
24.943
Active circulante
157.992
Capitaluri proprii
-130.130
Venituri totale
855.476
Cheltuieli totale
828.249
Stocuri
67.623
Creanțe
4.566
Casă și conturi la bănci
85.803
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
796.725
Rezultat net
22.467
Angajați
18
Datorii
739.137
Active imobilizate
55.690
Active circulante
534.645
Capitaluri proprii
-148.802
Venituri totale
796.749
Cheltuieli totale
765.889
Stocuri
240.466
Creanțe
230.573
Casă și conturi la bănci
63.606
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-03-06Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1997-01-22 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-11-02–2026-11-03 · verificat 2026-11-03.

Dosar 4992/327/20242026-03-23 · Tribunalul TULCEA · Intimat Intimat

contestaţie la executare · Apel

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-01-26 · 09:30

Soluție indisponibilă

Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-26

Dosar 5181/327/20242024-07-01 · Judecătoria TULCEA · Pârât

constatare nulitate act juridic · Fond

7 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-03-17 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-10-14 · 09:00

Amână cauza

amana cauza la data de 17.03.2027 în vederea administrării probatoriului

Document: incheieredesedinta · 2026-10-14

2026-05-06 · 11:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 14.10.2026 pentru a se solicita relaţiile dispuse de către instanţă.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-06

2026-01-28 · 11:00

Amână cauza

amână cauza la data de 06.05.2026 faţă de cererea de amânare pentru imposibilitate de prezentare formulată de către apărătorul pârâtei

Document: incheieredesedinta · 2026-01-28

2025-10-01 · 11:00

Suspendat

Suspendat conform Hotărârii Adunării Generale nr. 4 din data de 26.08.2025.

Document: Rezolutie · 2025-10-01

2025-05-07 · 11:00

Amână cauza

termen la data de 01.10.2025 fata de cererea de amânare depusă la dosar de apărătorul reclamantei

Document: incheieredesedinta · 2025-05-07

2025-01-29 · 8:30

Amână cauza

termen la data de 07.05.2025 pentru studiul acţiunii şi al înscrisurilor anexă

Document: incheieredesedinta · 2025-01-29

Dosar 4992/327/20242024-06-21 · Judecătoria TULCEA · Intimat

contestaţie la executare · Fond

9 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-03-26 · 08:30

Respinge cererea

Respinge excep?ia inadmisibilită?ii contesta?iei la executare, ca neîntemeiată. Respinge contesta?ia la executare formulată de către contestatoarea RADU CRISTINA, în contradictoriu cu intimata MICOR S.R.L., ca nefondată. Respinge cererea intimatei de obligare a contestatoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca nefondată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare.Cererea de apel se depune la Judecătoria Tulcea, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronun?ată astăzi, 26.03.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, conform art. 402 Cod procedură civilă.

Document: Hotarare 970/2025 · 2025-03-26

2025-03-12 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 26.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.03.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-03-12

2025-02-25 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 12.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.02.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-02-25

2025-02-12 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 25.02.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.02.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-02-12

2025-01-29 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 12.02.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.01.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-01-29

2025-01-22 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 29.01.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.01.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-01-22

2024-12-04 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 22.01.2025 pentru a se solicita relaţii de la parchetul Tulcea.

Document: incheieredesedinta · 2024-12-04

2024-10-24 · 8:30

Încheiere

Admite cererea de suspendare a executării silite formulată de contestatoarea RADU CRISTINA , în contradictoriu cu intimata MICOR S.R.L. . În baza dispoziţiilor art. 719 alin. 1 ?i 6 C.proc.civ., dispune suspendarea executării silite demarate împotriva contestatoarei în dosarul de executare silită nr. 382/2024 înregistrat pe rolul B.E.J. BRATU ALEXANDRU REMUS , până la soluţionarea contestaţiei la executare ce face obiectul dosarului nr. 4992/327/2024 al Judecătoriei Tulcea . În temeiul dispozi?iilor art. 719 alin. 8 Cod procedură civilă, prezenta hotărâre se va comunica din oficiu ?i de îndată executorului judecătoresc. Cu drept de apel, în termen de 5 zile, de la pronun?are pentru partea prezentă şi de la comunicare, pentru cea lipsă. Pronunţată astăzi, 24.10.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .

Document: incheieredesedinta · 2024-10-24

2024-10-23 · 10:00

Amână cauza

amână pronunţarea pe cererea de suspendare la data de 24.10.2024. acordă termen pentru continuarea judecăţii la data de 04.12.2024, ora 10:00.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-23

Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-26

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
9086642
Număr de înregistrare
J1996000578368
Înmatriculare
29 noiembrie 1996
EUID
ROONRC.J1996000578368
Formă juridică
SRL
Sediu social
DIMITRIE STURZA 11 Sat Victoria, Comuna Nufăru Tulcea
Adresă fiscală
Str DIMITRIE STURZA 11 Victoria TULCEA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 ianuarie 1997
Înregistrare fiscală
29 mai 2026
Telefon
0752073786 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BÂLBU CORNEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MICOR SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.01.1997
Înregistrare fiscală
22 ianuarie 1997
Număr registrul comerțului
J1996000578368
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Contact și adrese

Telefon
0752073786 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TULCEA, SAT VICTORIA COM. NUFĂRU, STR. DIMITRIE STURZA, NR.11, CAMERA NR. 1
Cod poștal fiscal
827173
Strada sediului
Str. Dimitrie Sturza
Numărul sediului
11
Localitatea sediului
Sat Victoria Com. Nufăru
Județul sediului
TULCEA
Codul poștal al sediului
827173
Detalii sediu
CAMERA NR. 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Dimitrie Sturza
Numărul domiciliului fiscal
11
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Victoria Com. Nufăru
Județul domiciliului fiscal
TULCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
827173
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA NR. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 octombrie 1997
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
29 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA CERNA1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

6 martie 2024Achiziție directă

REPARATII CURENTE CORP CLADIRE SCOALA GENERAL PRAPORGESCU

Autoritate: COMUNA CERNA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
466.708 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

14 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TulceaSat Victoria, Comuna NufăruCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI