Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MID ARRAY SOLUTIONS SRL-D

MID ARRAY SOLUTIONS SRL-D

CUI 35615947 · SRL· Municipiul Zalău

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MID ARRAY SOLUTIONS SRL-D are sediul în Municipiul Zalău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-13,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 57,6 K lei, față de 66,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-53,8%

Marja netă calculată este -53,8% în 2025, față de -25,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+36,9%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202557,6 K lei-13,8% față de anul anterior2021: 64.8182022: 294.6232023: 51.6752024: 66.7912025: 57.560
Rezultat net 2025-31 K leiPierdere majorată cu 82,9%2021: 60.6422022: 284.2462023: -7.0512024: -16.9282025: -30.961
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2021: 12022: 02023: 02024: 0
Capitaluri proprii 2025608 lei-98,1% față de anul anterior2021: -78.6982022: 205.5482023: 48.4972024: 31.5692025: 608
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0147 K295 K2021: 64,8 K lei64,8 K20212022: 294,6 K lei294,6 K20222023: 51,7 K lei51,7 K20232024: 66,8 K lei66,8 K20242025: 57,6 K lei57,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-53,8%21,3%96,5%2021: 93,6%93,6%20212022: 96,5%96,5%20222023: -13,6%-13,6%20232024: -25,3%-25,3%20242025: -53,8%-53,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 16,5% · n=1.113

Cifra de afaceri: -13,8% față de anul anterior.Marjă netă -53,8% · -28,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202431,6 K lei
2025608 lei

Datorii raportate

2024140,1 K lei
2025112 K lei

Disponibilități bănești

202440,9 K lei
202527 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri51,7 K lei66,8 K lei57,6 K lei-13,8% față de anul anterior
Rezultat net-7,1 K lei-16,9 K lei-31 K leiPierdere majorată cu 82,9%
Capitaluri proprii48,5 K lei31,6 K lei608 lei-98,1% față de anul anterior
Datorii153,6 K lei140,1 K lei112 K lei-20,1% față de anul anterior
Creanțe4 K lei4 K lei5,5 K lei+36,9% față de anul anterior
Angajați00—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-53,8%-25,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 16,5% (n=1.113) · 2024: 19,8% (n=1.556)

Rezultat / active (A+B)-27,5%-9,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 9,8% (n=939) · 2024: 14,2% (n=1.269)

Rezultat / capitaluri proprii-5.092,3%-53,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 40% (n=1.073) · 2024: 47,7% (n=1.480)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)0,5%18,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 47,8% (n=939) · 2024: 54,2% (n=1.269)

Datorii / active (A+B)99,5%81,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 44,6% (n=939) · 2024: 36,3% (n=1.269)

Ponderea activelor imobilizate62,2%68%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 28,2% (n=939) · 2024: 27% (n=1.269)

Active circulante / datorii totale0,38×0,39×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,38× (n=1.337) · 2024: 1,78× (n=1.840)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări34,2 zile21,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 73,7 zile (n=1.012) · 2024: 64,4 zile (n=1.350)

Stocuri în zile de vânzări62,5 zile53,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 7,8 zile (n=457) · 2024: 7 zile (n=609)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
57.560
Rezultat net
-30.961
Angajați
—
Datorii
111.986
Active imobilizate
70.087
Active circulante
42.507
Capitaluri proprii
608
Venituri totale
59.560
Cheltuieli totale
90.521
Stocuri
10.000
Creanțe
5.475
Casă și conturi la bănci
27.032
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
66.791
Rezultat net
-16.928
Angajați
0
Datorii
140.122
Active imobilizate
116.810
Active circulante
54.881
Capitaluri proprii
31.569
Venituri totale
66.791
Cheltuieli totale
81.993
Stocuri
10.000
Creanțe
4.000
Casă și conturi la bănci
40.881
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
51.675
Rezultat net
-7.051
Angajați
0
Datorii
153.602
Active imobilizate
165.271
Active circulante
36.828
Capitaluri proprii
48.497
Venituri totale
51.677
Cheltuieli totale
57.592
Stocuri
10.289
Creanțe
4.000
Casă și conturi la bănci
22.539
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
294.623
Rezultat net
284.246
Angajați
0
Datorii
6.415
Active imobilizate
0
Active circulante
211.963
Capitaluri proprii
205.548
Venituri totale
294.624
Cheltuieli totale
1.716
Stocuri
10.000
Creanțe
150.000
Casă și conturi la bănci
51.963
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
64.818
Rezultat net
60.642
Angajați
1
Datorii
79.100
Active imobilizate
0
Active circulante
402
Capitaluri proprii
-78.698
Venituri totale
66.964
Cheltuieli totale
4.377
Stocuri
0
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
402
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-02-09 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35615947
Număr de înregistrare
J31/94/2016
Înmatriculare
9 februarie 2016
EUID
ROONRC.J31/94/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
DOCTOR VICTOR DELEU 21 G8 Municipiul Zalău Sălaj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. DOCTOR VICTOR DELEU 21 Zalău SĂLAJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 februarie 2016
Înregistrare fiscală
29 martie 2023
Telefon
0742048721 · Firme cu același număr
Website
midsoundevent.ro

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CIOROCAN NICU-ADRIAN
administrator
MAGHEAR OVIDIU MARCEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MID ARRAY SOLUTIONS SRL-D
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.02.2016
Înregistrare fiscală
9 februarie 2016
Număr registrul comerțului
J31/94/2016
Cod CAEN
9002
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj

Contact și adrese

Telefon
0742048721 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. VICTOR DELEU, NR.21, BL.G8, AP.16
Cod poștal fiscal
450137
Strada sediului
Str. Victor Deleu
Numărul sediului
21
Localitatea sediului
Mun. Zalău
Județul sediului
SĂLAJ
Codul poștal al sediului
450137
Strada domiciliului fiscal
Str. Victor Deleu
Numărul domiciliului fiscal
21
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Zalău
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ
Cod poștal domiciliu fiscal
450137

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajMunicipiul ZalăuCAEN 9002
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI