Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MIHAELA NICOLETA MKY S.R.L.

MIHAELA NICOLETA MKY S.R.L.

CUI 40811486 · SRL· Municipiul Buzău· Transporturi cu taxiuri

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MIHAELA NICOLETA MKY S.R.L. are sediul în Municipiul Buzău și raportează activitatea transporturi cu taxiuri. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a scăzut-45,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 30 K lei, față de 54,7 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât11,2%

Marja netă calculată este 11,2% în 2024, față de 33,8% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+12,5%

Datoriile raportate sunt 8,1 K lei în 2024, față de 7,2 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202430 K lei-45,1% față de anul anterior2020: 78.7192021: 84.2482022: 65.4292023: 54.6612024: 30.001
Rezultat net 20243,4 K lei-81,8% față de anul anterior2020: 54.0632021: 49.6812022: 23.3592023: 18.4502024: 3.360
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2024139,9 K lei+2,5% față de anul anterior2020: 66.8252021: 116.5062022: 139.8662023: 136.5762024: 139.936
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate042 K84 K2020: 78,7 K lei78,7 K20202021: 84,2 K lei84,2 K20212022: 65,4 K lei65,4 K20222023: 54,7 K lei54,7 K20232024: 30 K lei30 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-0,7%34%68,7%Mediana sectorului (2024): -0,7% · n=129482020: 68,7%68,7%20202021: 59%59%20212022: 35,7%35,7%20222023: 33,8%33,8%20232024: 11,2%11,2%2024

Cifra de afaceri: -45,1% față de anul anterior. Marja netă: 11,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii139,9 K lei+2,5% față de anul anterior
Datorii8,1 K lei+12,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri65,4 K lei54,7 K lei30 K lei-45,1% față de anul anterior
Rezultat net23,4 K lei18,5 K lei3,4 K lei-81,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii139,9 K lei136,6 K lei139,9 K lei+2,5% față de anul anterior
Datorii6,9 K lei7,2 K lei8,1 K lei+12,5% față de anul anterior
Creanțe—100 K lei100 K lei+0% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri11,2%-0,7%n=12.94833,8%5,6%n=12.815
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive2,4%7,4%n=9.15813,5%16,6%n=9.886
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii18,29×0,8×n=13.19719,98×1,57×n=13.025
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601.199,96 zile11,92 zilen=7.988658,6 zile18,99 zilen=7.702

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
30.001
Rezultat net
3.360
Angajați
—
Datorii
8.095
Active imobilizate
—
Active circulante
148.031
Capitaluri proprii
139.936
Venituri totale
30.001
Cheltuieli totale
26.001
Stocuri
—
Creanțe
100.000
Casă și conturi la bănci
48.031
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
54.661
Rezultat net
18.450
Angajați
—
Datorii
7.195
Active imobilizate
—
Active circulante
143.771
Capitaluri proprii
136.576
Venituri totale
54.661
Cheltuieli totale
32.697
Stocuri
—
Creanțe
100.000
Casă și conturi la bănci
43.771
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
65.429
Rezultat net
23.359
Angajați
—
Datorii
6.939
Active imobilizate
2.753
Active circulante
144.052
Capitaluri proprii
139.866
Venituri totale
65.429
Cheltuieli totale
40.107
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
144.052
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
84.248
Rezultat net
49.681
Angajați
—
Datorii
7.688
Active imobilizate
7.473
Active circulante
116.721
Capitaluri proprii
116.506
Venituri totale
84.248
Cheltuieli totale
32.564
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
116.721
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
78.719
Rezultat net
54.063
Angajați
—
Datorii
7.526
Active imobilizate
12.193
Active circulante
62.158
Capitaluri proprii
66.825
Venituri totale
78.719
Cheltuieli totale
22.970
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
62.158
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 45% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 45% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-03-20 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40811486
Număr de înregistrare
J10/498/2019
Înmatriculare
20 martie 2019
EUID
ROONRC.J10/498/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
DREPTĂŢII 15 Municipiul Buzău Buzău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. DREPTĂŢII 15 Buzău BUZĂU · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 martie 2019
Înregistrare fiscală
22 ianuarie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BURLAN SEVERIAN-MARIUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MIHAELA NICOLETA MKY S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.03.2019
Înregistrare fiscală
20 martie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000498108
Cod CAEN
4933
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. DREPTĂŢII, NR.15
Cod poștal fiscal
120067
Strada sediului
Str. Dreptăţii
Numărul sediului
15
Localitatea sediului
Mun. Buzău
Județul sediului
BUZĂU
Codul poștal al sediului
120067
Strada domiciliului fiscal
Str. Dreptăţii
Numărul domiciliului fiscal
15
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Buzău
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
120067

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4932 Rev. 2Transporturi cu taxiuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuMunicipiul BuzăuCAEN 4932
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI