Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MILOȘ TRADING GROUP S.R.L.

MILOȘ TRADING GROUP S.R.L.

CUI 45546666 · SRL· Sat Zâmbreasca, Comuna Zîmbreasca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

MILOȘ TRADING GROUP S.R.L. are sediul în Sat Zâmbreasca, Comuna Zîmbreasca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 488,5 K lei, față de 469,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,8%

Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 2,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-19,8%

Datoriile raportate sunt 793,2 K lei în 2025, față de 989,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025488,5 K lei+4% față de anul anterior2022: 158.9502023: 522.0102024: 469.7802025: 488.544
Rezultat net 20254,1 K lei-64,1% față de anul anterior2022: -47.0822023: 31.2512024: 11.5022025: 4.130
Angajați 20253-25% față de anul anterior2022: 22023: 32024: 42025: 3
Capitaluri proprii 2025800 lei+124% față de anul anterior2022: -46.0822023: -14.8322024: -3.3302025: 800
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0261 K522 K2022: 159 K lei159 K20222023: 522 K lei522 K20232024: 469,8 K lei469,8 K20242025: 488,5 K lei488,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-29,6%-11,8%6%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=304902022: -29,6%-29,6%20222023: 6%6%20232024: 2,4%2,4%20242025: 0,8%0,8%2025

Cifra de afaceri: +4% față de anul anterior. Marja netă: 0,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii800 lei+124% față de anul anterior
Datorii793,2 K lei-19,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri522 K lei469,8 K lei488,5 K lei+4% față de anul anterior
Rezultat net31,3 K lei11,5 K lei4,1 K lei-64,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii-14,8 K lei-3,3 K lei800 lei+124% față de anul anterior
Datorii849,2 K lei989,6 K lei793,2 K lei-19,8% față de anul anterior
Creanțe71,9 K lei165,2 K lei71 K lei-57% față de anul anterior
Angajați343-25% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0,8%3,7%n=30.4902,4%3,5%n=32.629
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)0,1%24,6%n=27.272-0,3%28,1%n=29.203
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)99,9%76,6%n=27.272100,3%73%n=29.203
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)82,1%32,1%n=27.27280%31,1%n=29.203
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,5%3,5%n=27.2631,2%2,7%n=29.187
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive516,3%26,7%n=25.155—21,3%n=26.850
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,18×0,8×n=37.8800,2×0,83×n=40.996
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36052,3 zile61,23 zilen=29.162126,59 zile61,73 zilen=31.003
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36031,31 zile5,37 zilen=16.095—5,69 zilen=16.762
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați162.848 lei278.223 lein=25.896117.445 lei257.350 lein=28.111

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
488.544
Rezultat net
4.130
Angajați
3
Datorii
793.220
Active imobilizate
651.714
Active circulante
142.306
Capitaluri proprii
800
Venituri totale
488.544
Cheltuieli totale
483.086
Stocuri
42.489
Creanțe
70.977
Casă și conturi la bănci
28.840
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
469.780
Rezultat net
11.502
Angajați
4
Datorii
989.643
Active imobilizate
789.142
Active circulante
197.171
Capitaluri proprii
-3.330
Venituri totale
571.780
Cheltuieli totale
548.425
Stocuri
—
Creanțe
165.196
Casă și conturi la bănci
31.975
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
522.010
Rezultat net
31.251
Angajați
3
Datorii
849.241
Active imobilizate
689.599
Active circulante
144.810
Capitaluri proprii
-14.832
Venituri totale
522.010
Cheltuieli totale
485.539
Stocuri
—
Creanțe
71.915
Casă și conturi la bănci
72.895
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
158.950
Rezultat net
-47.082
Angajați
2
Datorii
455.455
Active imobilizate
399.341
Active circulante
10.032
Capitaluri proprii
-46.082
Venituri totale
158.950
Cheltuieli totale
204.474
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
10.032
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-03-24Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-01-28 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45546666
Număr de înregistrare
J34/68/2022
Înmatriculare
28 ianuarie 2022
EUID
ROONRC.J34/68/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
Fermelor 7 Sat Zâmbreasca, Comuna Zîmbreasca Teleorman
Adresă fiscală
Str. Fermelor 7 Zâmbreasca TELEORMAN · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 ianuarie 2022
Înregistrare fiscală
8 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MILOȘ IONUȚ-ANDREI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MILOŞ TRADING GROUP S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 28.01.2022
Înregistrare fiscală
28 ianuarie 2022
Număr registrul comerțului
J34/68/2022
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, SAT ZÂMBREASCA COM. ZÂMBREASCA, STR. FERMELOR, NR.7, CAMERA 2
Cod poștal fiscal
147445
Strada sediului
Str. Fermelor
Numărul sediului
7
Localitatea sediului
Sat Zâmbreasca Com. Zâmbreasca
Județul sediului
TELEORMAN
Codul poștal al sediului
147445
Detalii sediu
camera 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Fermelor
Numărul domiciliului fiscal
7
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Zâmbreasca Com. Zâmbreasca
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN
Cod poștal domiciliu fiscal
147445
Detalii domiciliu fiscal
camera 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 aprilie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA CIOLANESTI (PRIMARIA CIOLANESTI TELEORMAN)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Piatra de cariera si concasata (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

24 martie 2026Achiziție directă

Piatra concasata 0-63

Autoritate: COMUNA CIOLANESTI (PRIMARIA CIOLANESTI TELEORMAN)

CPV 14212300-3 — Piatra de cariera si concasata (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 14212300-3

Vezi detaliile atribuirii →
100.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4675 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanSat Zâmbreasca, Comuna ZîmbreascaCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI