Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 6,7 mil. lei, față de 3 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025MILTERMIC SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
MILTERMIC SRL are sediul în Municipiul Deva. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 4,4% în 2025, față de 5,2% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 2,2 mil. lei în 2025, față de 924,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 10,6% · n=7.959Cifra de afaceri: +121,9% față de anul anterior.Marjă netă 4,4% · -0,9 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2,7 mil. lei | 3 mil. lei | 6,7 mil. lei | +121,9% față de anul anterior |
| Rezultat net | 264,9 K lei | 156,7 K lei | 290,8 K lei | +85,6% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 1,3 mil. lei | 1,1 mil. lei | 756 K lei | -28,2% față de anul anterior |
| Datorii | 362,4 K lei | 924,9 K lei | 2,2 mil. lei | +138,7% față de anul anterior |
| Creanțe | 225,8 K lei | 2,5 mil. lei | 1,9 mil. lei | -24,1% față de anul anterior |
| Angajați | 10 | 14 | 22 | +57,1% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=7.959) · 2024: 8,5% (n=8.145)
Mediana sectorului: 2025: 11,4% (n=6.018) · 2024: 8,4% (n=6.039)
Mediana sectorului: 2025: 49,8% (n=6.873) · 2024: 36,6% (n=6.922)
Mediana sectorului: 2025: 164.761 lei (n=6.316) · 2024: 144.651 lei (n=6.671)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 41,3% (n=6.020) · 2024: 45,2% (n=6.042)
Mediana sectorului: 2025: 57,2% (n=6.020) · 2024: 53,5% (n=6.042)
Mediana sectorului: 2025: 15,7% (n=6.020) · 2024: 15,1% (n=6.042)
Mediana sectorului: 2025: 1,3× (n=9.169) · 2024: 1,42× (n=9.294)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 60,4 zile (n=7.251) · 2024: 57,1 zile (n=7.310)
Mediana sectorului: 2025: 20 zile (n=4.470) · 2024: 20,5 zile (n=4.474)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 6.667.614
- Rezultat net
- 290.753
- Angajați
- 22
- Datorii
- 2.208.092
- Active imobilizate
- 1.150.137
- Active circulante
- 4.051.216
- Capitaluri proprii
- 756.001
- Venituri totale
- 6.576.378
- Cheltuieli totale
- 6.213.467
- Stocuri
- 1.313.248
- Creanțe
- 1.917.871
- Casă și conturi la bănci
- 820.097
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 2.237.260
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 3.005.061
- Rezultat net
- 156.687
- Angajați
- 14
- Datorii
- 924.907
- Active imobilizate
- 160.992
- Active circulante
- 4.146.670
- Capitaluri proprii
- 1.053.347
- Venituri totale
- 4.038.396
- Cheltuieli totale
- 3.831.673
- Stocuri
- 1.004.572
- Creanțe
- 2.525.204
- Casă și conturi la bănci
- 616.894
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 2.329.408
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 2.700.195
- Rezultat net
- 264.920
- Angajați
- 10
- Datorii
- 362.380
- Active imobilizate
- 201.429
- Active circulante
- 1.448.139
- Capitaluri proprii
- 1.287.188
- Venituri totale
- 2.701.964
- Cheltuieli totale
- 2.377.269
- Stocuri
- 260.242
- Creanțe
- 225.804
- Casă și conturi la bănci
- 962.093
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.289.768
- Rezultat net
- 231.737
- Angajați
- 9
- Datorii
- 66.194
- Active imobilizate
- 49.601
- Active circulante
- 1.337.775
- Capitaluri proprii
- 1.321.182
- Venituri totale
- 1.291.674
- Cheltuieli totale
- 1.047.576
- Stocuri
- 353.950
- Creanțe
- 169.923
- Casă și conturi la bănci
- 813.902
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.657.051
- Rezultat net
- 112.648
- Angajați
- 8
- Datorii
- 105.018
- Active imobilizate
- 85.644
- Active circulante
- 1.422.608
- Capitaluri proprii
- 1.403.234
- Venituri totale
- 1.666.921
- Cheltuieli totale
- 1.539.660
- Stocuri
- 83.677
- Creanțe
- 170.401
- Casă și conturi la bănci
- 1.168.530
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 989.103
- Rezultat net
- 284.054
- Angajați
- 7
- Datorii
- 130.717
- Active imobilizate
- 68.243
- Active circulante
- 1.353.060
- Capitaluri proprii
- 1.290.586
- Venituri totale
- 1.008.652
- Cheltuieli totale
- 714.840
- Stocuri
- 50.328
- Creanțe
- 294.238
- Casă și conturi la bănci
- 1.008.494
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-06-07 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
12 dosare cu nume identic · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.
validare poprire 2303/2026 · Fond
validare poprire 3693/2025 · Fond
validare poprire 767/2025 · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
validare poprire · Fond
3 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea formulată de creditoarele EOS INTERNATIONAL BETEILIGUNGS VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MBH ?i NEXT CAPITAL INVESTMENTS LTD, în contradictoriu cu debitorul FLORESCU IONEL GILBERT, şi terţul poprit S.C. MILTERMIC S.R.L., având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată în dosarul de executare nr. 21/2023 al Biroului Executorului Judecătoresc Opriş Ofelia, până la concuren?a sumei de 1071,8056 lei, din care 676,90 lei debit, 195,2856 lei actualizare debit şi 199,62 lei reprezentând cheltuielile de executare şi obligă ter?ul poprit să plătească creditorului suma datorată, în limita acestei creanţe. Obligă terţul poprit S.C. MILTERMIC S.R.L. să plătească creditoarelor EOS INTERNATIONAL BETEILIGUNGS VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MBH ?i NEXT CAPITAL INVESTMENTS LTD suma de 20 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. În cazul exercitării căii de atac, cererea de apel se depune la Judecătoria Hunedoara . Pronunţată la data de 16.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: _Hotarare 906/2026 · 2026-07-16
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.07.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-02
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.06.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-25
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Admite în parte cererea de validare a popririi formulată de creditor în contradictoriu cu terţul poprit ?i debitorul. Validează poprirea înfiin?ată de BEJ Giurgea Lenu?a în cadrul dosarului de executare nr. 429/2025 prin adresa de înfiin?are a popririi emisă la data de 03.02.2026, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, în limita creanţei în cuantum de 4.845,34 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditorului sumele datorate debitorului până la concuren?a sumei de 4.845,34 lei, începând cu data de 06.02.2026 şi până la realizarea integrală a creanţei executate silit în dosarul de executare nr. 429/2025, cu respectarea dispoziţiilor art. 729 alin. 1 şi 2 C.proc.civ. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 1020 lei cu titlu de cheltuieli de judecată (20 lei reprezentând taxă judiciară de timbru şi 1000 lei reprezentând onorariu avocaţial redus). Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Foc?ani, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronun?ată astăzi, 20.04.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Document: _Hotarare 4456/2026 · 2026-04-20
validare poprire 3970/2025 · Fond
5 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţarea reclamantului INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu debitorul MOISE MIRCEA-SEBASTIAN şi cu terţul poprit MILTERMIC SRL la judecata cererii având ca obiect validare poprire. Fără cheltuieli de judecată. Cu recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Hunedoara. Pronunţată azi, 28.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Document: _Hotarare 951/2026 · 2026-07-28
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.07.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-14
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 14.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.06.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-30
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.06.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-19
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.06.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-09
validare poprire · Fond
4 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu ter?ul poprit MILTERMIC SRL şi debitorul CENGHERI VIOREL DANIEL. Validează poprirea dispusă prin adresa de înfiinţare a popririi din data de 26.06.2025, emisă de către BEJA Cârja Iulia şi Mureşanu Radu în dosarul de executare nr. 31/2022, asupra veniturilor datorate debitorului de către terţul poprit, în limita creanţei în cuantum de 2.018,78 lei. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a unei cote, în conformitate cu dispoziţiile art. 729 Cod procedură civilă, din sumele datorate de acesta lunar debitorului, începând cu data de 11.07.2025 şi până la realizarea creanţei creditoarei în cuantum de 2.018,78 lei. Obligă terţul poprit la plata către creditoarei a sumei de 20 lei cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Hunedoara. Pronunţată azi, 06,02,2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Document: _Hotarare 174/2026 · 2026-02-06
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.02.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-02-02
Amână pronunţarea
amana pronuntarea la data de 02.02.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-16
Amână cauza
lipsa procedura cu debitorul.
Document: incheieredesedinta · 2025-11-28
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
72 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 28601426
- Număr de înregistrare
- J2011000608204
- Înmatriculare
- 7 iunie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011000608204
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- B-dul DECEBAL A1 Municipiul Deva Hunedoara · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- B-dul DECEBAL Deva HUNEDOARA
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 7 iunie 2011
- Înregistrare fiscală
- 18 iunie 2025
- Telefon
- 0721229486 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- DAN RADU-MUGUREL
- administrator
- STOIAN FLORIN
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- MILTERMIC SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 07.06.2011
- Înregistrare fiscală
- 7 iunie 2011
- Număr registrul comerțului
- J20/608/2011
- Cod CAEN
- 4322
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Contact și adrese
- Telefon
- 0721229486 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. DECEBAL, BL.A1, SC.C, ET.7, AP.42
- Cod poștal fiscal
- 330168
- Strada sediului
- Bld. Decebal
- Localitatea sediului
- Mun. Deva
- Județul sediului
- HUNEDOARA
- Codul poștal al sediului
- 330168
- Strada domiciliului fiscal
- Bld. Decebal
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Deva
- Județul domiciliului fiscal
- HUNEDOARA
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 330168
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- Perioada 1: TVA de la
- 1 decembrie 2014
- Perioada 2: TVA de la
- 1 februarie 2012
- Perioada 2: TVA până la
- 17 aprilie 2014
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 17 aprilie 2014
- Actualizare TVA la încasare
- 13 iunie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 14 iunie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (72) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara16 din 72 înregistrări (22,2%) · Vezi relația
ORASUL CALAN10 din 72 înregistrări (13,9%) · Vezi relația
Spitalul de Psihiatrie Zam8 din 72 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN8 din 72 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA4 din 72 înregistrări (5,6%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)21 din 72 înregistrări (29,2%) · Vezi selecția
Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)14 din 72 înregistrări (19,4%) · Vezi selecția
Lucrari de izolare termica (Rev.2)9 din 72 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția
Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)6 din 72 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția
Servicii de control tehnic (Rev.2)4 din 72 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Lucrari reparatie instalatii sanitare - PS 1
Autoritate: Spitalul de Psihiatrie Zam
CPV 45332400-7 — Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →lucrari de reparatii sectia 4 femei corp B
Autoritate: Spitalul de Psihiatrie Zam
CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →LUCRARI REPARATII CORP B BARBATI
Autoritate: Spitalul de Psihiatrie Zam
CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de izolare termica (Rev.2) · Anunț SCNA1118420
Autoritate: ORASUL CALAN
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de mentenanţă centrale termice
Autoritate: Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara
CPV 45259300-0 — Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de izolare termica (Rev.2) · Anunț SCNA1118063
Autoritate: ORASUL CALAN
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
1 înregistrare · valoare publicată 2.098.097 lei · 25 octombrie 2024
ajutoare regionale pentru investiții (articolul 14)
fonduri nerambursabile · Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene (MIPE)
Intensitate publicată: 70% · Activități finanțate: 4321Proiecte europene ale firmei
Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
47 activități autorizate
CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală
CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor
CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală
CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie
CAEN 9521 Rev. 3Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-15 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.