Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MISHARTISTIK S.R.L.

MISHARTISTIK S.R.L.

CUI 46799128 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

MISHARTISTIK S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+31,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 118,7 K lei, față de 90,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-9,2%

Marja netă calculată este -9,2% în 2025, față de -7,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+10,6%

Datoriile raportate sunt 46,1 K lei în 2025, față de 41,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025118,7 K lei+31,2% față de anul anterior2022: 29.0342023: 105.1842024: 90.5132025: 118.716
Rezultat net 2025-10,9 K lei-70,1% față de anul anterior2022: -18.1772023: 9.7422024: -6.4072025: -10.899
Angajați 20251Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025-25,5 K lei-74,4% față de anul anterior2022: -17.9772023: -8.2352024: -14.6422025: -25.541
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate059 K119 K2022: 29 K lei29 K20222023: 105,2 K lei105,2 K20232024: 90,5 K lei90,5 K20242025: 118,7 K lei118,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-62,6%-26,7%9,3%Mediana sectorului (2025): 7,9% · n=15692022: -62,6%-62,6%20222023: 9,3%9,3%20232024: -7,1%-7,1%20242025: -9,2%-9,2%2025

Cifra de afaceri: +31,2% față de anul anterior. Marja netă: -9,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-25,5 K lei-74,4% față de anul anterior
Datorii46,1 K lei+10,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri105,2 K lei90,5 K lei118,7 K lei+31,2% față de anul anterior
Rezultat net9,7 K lei-6,4 K lei-10,9 K lei-70,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii-8,2 K lei-14,6 K lei-25,5 K lei-74,4% față de anul anterior
Datorii40,3 K lei41,7 K lei46,1 K lei+10,6% față de anul anterior
Creanțe9,3 K lei16,3 K lei16,2 K lei-0,4% față de anul anterior
Angajați——1Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-9,2%7,9%n=1.569-7,1%11,2%n=1.617
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-124,2%30,4%n=1.019-54,2%42,4%n=1.003
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)224,2%65,2%n=1.019154,2%54,7%n=1.003
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)1,4%20,1%n=1.01917,9%18,9%n=1.003
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-53%8,1%n=1.019-23,7%12,5%n=1.002
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,44×1,08×n=1.7870,53×1,36×n=1.814
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36049,08 zile36,55 zilen=1.34264,66 zile36,36 zilen=1.318
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați118.716 lei128.275 lein=977—114.957 lein=1.007

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
118.716
Rezultat net
-10.899
Angajați
1
Datorii
46.098
Active imobilizate
278
Active circulante
20.279
Capitaluri proprii
-25.541
Venituri totale
118.730
Cheltuieli totale
127.979
Stocuri
—
Creanțe
16.186
Casă și conturi la bănci
4.093
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
90.513
Rezultat net
-6.407
Angajați
—
Datorii
41.677
Active imobilizate
4.832
Active circulante
22.203
Capitaluri proprii
-14.642
Venituri totale
90.513
Cheltuieli totale
94.487
Stocuri
—
Creanțe
16.256
Casă și conturi la bănci
5.947
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
105.184
Rezultat net
9.742
Angajați
—
Datorii
40.277
Active imobilizate
12.030
Active circulante
20.012
Capitaluri proprii
-8.235
Venituri totale
105.184
Cheltuieli totale
93.002
Stocuri
—
Creanțe
9.336
Casă și conturi la bănci
10.676
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.034
Rezultat net
-18.177
Angajați
—
Datorii
37.787
Active imobilizate
10.430
Active circulante
9.292
Capitaluri proprii
-17.977
Venituri totale
29.034
Cheltuieli totale
46.232
Stocuri
—
Creanțe
5.860
Casă și conturi la bănci
3.432
Cheltuieli în avans
88
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-10-03 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46799128
Număr de înregistrare
J2022017743406
Înmatriculare
8 septembrie 2022
EUID
ROONRC.J2022017743406
Formă juridică
SRL
Sediu social
BRUXELLES 7 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti
Adresă fiscală
Str BRUXELLES 7 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
3 octombrie 2024
Înregistrare fiscală
6 octombrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ANDONII MIHAELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MISHARTISTIK S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 03.10.2024
Înregistrare fiscală
8 septembrie 2022
Număr registrul comerțului
J40/17743/2022
Cod CAEN
8552
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BRUXELLES, NR.7, ET.1
Cod poștal fiscal
11788
Strada sediului
Str. Bruxelles
Numărul sediului
7
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
11788
Strada domiciliului fiscal
Str. Bruxelles
Numărul domiciliului fiscal
7
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
11788

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

27 activități autorizate

CAEN 4761 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate

CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

CAEN 4763 Rev. 2Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate

CAEN 4765 Rev. 2Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5811 Rev. 2Activități de editare a cărților

CAEN 5812 Rev. 2Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare

CAEN 5813 Rev. 2Activități de editare a ziarelor

CAEN 5814 Rev. 2Activități de editare a revistelor și periodicelor

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5911 Rev. 2Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5912 Rev. 2Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5914 Rev. 2Proiecția de filme cinematografice

CAEN 5920 Rev. 2Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7220 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 8552
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI