Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MM TEHNIC REZIDENCE S.R.L.

MM TEHNIC REZIDENCE S.R.L.

CUI 43675028 · SRL· Municipiul Călăraşi

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate144.357 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

MM TEHNIC REZIDENCE S.R.L. are sediul în Municipiul Călăraşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

144.357 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a crescut+2.746,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 611,9 K lei, față de 21,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut40,1%

Marja netă calculată este 40,1% în 2025, față de 7,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025611,9 K lei+2.746,3% față de anul anterior2021: 285.7802023: 70.0002024: 21.5002025: 611.948
Rezultat net 2025245,4 K lei+14.326,3% față de anul anterior2021: -163.8192022: -25.1862023: 69.0962024: 1.7012025: 245.391
Angajați 20251+0% față de anul anterior2021: 102022: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025296,4 K lei+481,2% față de anul anterior2021: -163.6192022: -188.8052023: -119.7092024: 50.9912025: 296.382
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0306 K612 K2021: 285,8 K lei285,8 K2021—20222023: 70 K lei70 K20232024: 21,5 K lei21,5 K20242025: 611,9 K lei611,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-57,3%20,7%98,7%Mediana sectorului (2025): 9,1% · n=218732021: -57,3%-57,3%202120222023: 98,7%98,7%20232024: 7,9%7,9%20242025: 40,1%40,1%2025

Cifra de afaceri: +2.746,3% față de anul anterior. Marja netă: 40,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii296,4 K lei+481,2% față de anul anterior
Datorii159,8 K lei+3.867,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri70 K lei21,5 K lei611,9 K lei+2.746,3% față de anul anterior
Rezultat net69,1 K lei1,7 K lei245,4 K lei+14.326,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii-119,7 K lei51 K lei296,4 K lei+481,2% față de anul anterior
Datorii169,7 K lei4 K lei159,8 K lei+3.867,6% față de anul anterior
Creanțe50 K lei22,5 K lei—Fără an comparabil
Angajați—11+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri40,1%9,1%n=21.8737,9%8,4%n=33.726
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)65%34,2%n=18.786—36,9%n=27.247
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)35%64,5%n=18.786—61,3%n=27.247
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)36,9%20,4%n=18.786—19,4%n=27.247
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)53,8%2,2%n=18.775—2%n=27.231
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive82,8%19,6%n=21.0493,3%24,6%n=31.114
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,8×1,04×n=30.38313,66×1,12×n=44.266
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—95,63 zilen=19.903376,74 zile92,22 zilen=29.935
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați611.948 lei146.488 lein=18.34221.500 lei126.637 lein=29.144

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
611.948
Rezultat net
245.391
Angajați
1
Datorii
159.816
Active imobilizate
168.396
Active circulante
287.802
Capitaluri proprii
296.382
Venituri totale
611.948
Cheltuieli totale
325.276
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
287.802
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.500
Rezultat net
1.701
Angajați
1
Datorii
4.028
Active imobilizate
—
Active circulante
55.019
Capitaluri proprii
50.991
Venituri totale
21.500
Cheltuieli totale
19.531
Stocuri
—
Creanțe
22.500
Casă și conturi la bănci
32.519
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
70.000
Rezultat net
69.096
Angajați
—
Datorii
169.710
Active imobilizate
—
Active circulante
50.001
Capitaluri proprii
-119.709
Venituri totale
70.000
Cheltuieli totale
193
Stocuri
—
Creanțe
50.000
Casă și conturi la bănci
1
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-25.186
Angajați
1
Datorii
188.999
Active imobilizate
—
Active circulante
194
Capitaluri proprii
-188.805
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
25.186
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
194
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
285.780
Rezultat net
-163.819
Angajați
10
Datorii
171.776
Active imobilizate
—
Active circulante
8.157
Capitaluri proprii
-163.619
Venituri totale
285.780
Cheltuieli totale
446.741
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
8.157
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-08-07; reactivare la 2025-09-09. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-09-09
Obligații fiscale restante publicate

144.357 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-08-07; reactivare la 2025-09-09. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-09-09
Obligații fiscale restante publicate

144.357 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-03-02 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat137.002 lei6.505 lei143.507 lei143.507 lei0 lei
Asigurări sociale585 lei21 lei606 lei606 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate235 lei9 lei244 lei244 lei0 lei

Observație ANAF: Insolvabil

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43675028
Număr de înregistrare
J2021000064212
Înmatriculare
4 februarie 2021
EUID
ROONRC.J2021000064212
Formă juridică
SRL
Sediu social
Năvodari 3 F12 Municipiul Călăraşi Călăraşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Năvodari 3 Călăraşi CĂLĂRAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
2 martie 2026
Înregistrare fiscală
8 aprilie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
OMRI LEGACY SRL
reprezentant administrator persoana juridica
BIANU OCTAVIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MM TEHNIC REZIDENCE S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 02.03.2026
Înregistrare fiscală
4 februarie 2021
Număr registrul comerțului
J2021000064212
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. NĂVODARI, NR.3, TRONSON C, BL.F12, ET.7, AP.21
Strada sediului
Str. Năvodari
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Mun. Călăraşi
Județul sediului
CĂLĂRAŞI
Detalii sediu
Tronson C
Strada domiciliului fiscal
Str. Năvodari
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Călăraşi
Județul domiciliului fiscal
CĂLĂRAŞI
Detalii domiciliu fiscal
Tronson C

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
9 septembrie 2025
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
7 august 2025
Reactivare
9 septembrie 2025
Publicarea deciziei
7 august 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul CălăraşiMunicipiul CălăraşiCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI