Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L.

MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L.

CUI 41995360 · SRL· Sat Măcăi, Comuna Cuca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L. are sediul în Sat Măcăi, Comuna Cuca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-54,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,9 K lei, față de 4,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-136,3%

Marja netă calculată este -136,3% în 2025, față de -64,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,9 K lei-54,9% față de anul anterior2020: 12.5002021: 22.3002022: 15.1602023: 23.9002024: 4.3002025: 1.940
Rezultat net 2025-2,6 K lei+4,7% față de anul anterior2020: 10.7912021: 13.9642022: 13.2842023: 6.6012024: -2.7742025: -2.644
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202520,6 K lei-11,4% față de anul anterior2020: 11.2912021: 25.2552022: 38.5392023: 26.0162024: 23.2422025: 20.598
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate012 K24 K2020: 12,5 K lei12,5 K20202021: 22,3 K lei22,3 K20212022: 15,2 K lei15,2 K20222023: 23,9 K lei23,9 K20232024: 4,3 K lei4,3 K20242025: 1,9 K lei1,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-136,3%-24,3%87,6%Mediana sectorului (2025): 12,1% · n=18562020: 86,3%86,3%20202021: 62,6%62,6%20212022: 87,6%87,6%20222023: 27,6%27,6%20232024: -64,5%-64,5%20242025: -136,3%-136,3%2025

Cifra de afaceri: -54,9% față de anul anterior. Marja netă: -136,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii20,6 K lei-11,4% față de anul anterior
Datorii762 leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri23,9 K lei4,3 K lei1,9 K lei-54,9% față de anul anterior
Rezultat net6,6 K lei-2,8 K lei-2,6 K lei+4,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii26 K lei23,2 K lei20,6 K lei-11,4% față de anul anterior
Datorii1,2 K lei0 lei762 leiFără an comparabil
Creanțe15 lei585 lei585 lei+0% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-136,3%12,1%n=1.856-64,5%18,4%n=2.564
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-12,8%30,1%n=1.708-11,9%37,9%n=2.432
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii28,03×1,35×n=2.162—1,86×n=2.950
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360108,56 zile59,29 zilen=1.58648,98 zile55,83 zilen=2.108

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.940
Rezultat net
-2.644
Angajați
—
Datorii
762
Active imobilizate
—
Active circulante
21.360
Capitaluri proprii
20.598
Venituri totale
1.940
Cheltuieli totale
4.584
Stocuri
—
Creanțe
585
Casă și conturi la bănci
20.775
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.300
Rezultat net
-2.774
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
25.182
Capitaluri proprii
23.242
Venituri totale
4.300
Cheltuieli totale
7.074
Stocuri
—
Creanțe
585
Casă și conturi la bănci
24.597
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.940
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.900
Rezultat net
6.601
Angajați
—
Datorii
1.184
Active imobilizate
—
Active circulante
29.140
Capitaluri proprii
26.016
Venituri totale
23.900
Cheltuieli totale
16.115
Stocuri
—
Creanțe
15
Casă și conturi la bănci
29.125
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.940
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
15.160
Rezultat net
13.284
Angajați
—
Datorii
201
Active imobilizate
—
Active circulante
40.680
Capitaluri proprii
38.539
Venituri totale
15.160
Cheltuieli totale
1.481
Stocuri
—
Creanțe
15
Casă și conturi la bănci
40.665
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.940
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
22.300
Rezultat net
13.964
Angajați
—
Datorii
1.200
Active imobilizate
—
Active circulante
31.711
Capitaluri proprii
25.255
Venituri totale
22.300
Cheltuieli totale
7.667
Stocuri
—
Creanțe
15
Casă și conturi la bănci
31.696
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
5.256
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.500
Rezultat net
10.791
Angajați
—
Datorii
500
Active imobilizate
—
Active circulante
19.857
Capitaluri proprii
11.291
Venituri totale
12.500
Cheltuieli totale
1.372
Stocuri
—
Creanțe
15
Casă și conturi la bănci
19.842
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.066
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-12-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41995360
Număr de înregistrare
J2019002850034
Înmatriculare
6 decembrie 2019
EUID
ROONRC.J2019002850034
Formă juridică
SRL
Sediu social
3 Sat Măcăi, Comuna Cuca Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
3 Măcăi ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 decembrie 2019
Înregistrare fiscală
17 septembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DEACONEASA MARIA-MĂDĂLINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.12.2019
Înregistrare fiscală
6 decembrie 2019
Număr registrul comerțului
J2019002850034
Cod CAEN
9020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT MĂCĂI COM. CUCA, NR.3, ET.1
Cod poștal fiscal
117338
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Sat Măcăi Com. Cuca
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117338
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Măcăi Com. Cuca
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117338

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Măcăi, Comuna CucaCAEN 9001
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI