Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MNN HAIRSTYLE BY MANE S.R.L.

MNN HAIRSTYLE BY MANE S.R.L.

CUI 41835831 · SRL· Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

MNN HAIRSTYLE BY MANE S.R.L. are sediul în Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+27,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 121,4 K lei, față de 95 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut10,6%

Marja netă calculată este 10,6% în 2025, față de -42,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+848%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025121,4 K lei+27,8% față de anul anterior2020: 78.2272021: 84.6922022: 89.9082023: 89.2852024: 94.9812025: 121.360
Rezultat net 202512,8 K lei+131,8% față de anul anterior2020: 71.5172021: 39.8902022: 23.6002023: -16.3092024: -40.3392025: 12.827
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-43,6 K lei+22,7% față de anul anterior2020: 71.7572021: 111.6472022: 23.8402023: -16.0692024: -56.4072025: -43.580
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate061 K121 K2020: 78,2 K lei78,2 K20202021: 84,7 K lei84,7 K20212022: 89,9 K lei89,9 K20222023: 89,3 K lei89,3 K20232024: 95 K lei95 K20242025: 121,4 K lei121,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-42,5%24,5%91,4%Mediana sectorului (2025): 1,5% · n=27352020: 91,4%91,4%20202021: 47,1%47,1%20212022: 26,2%26,2%20222023: -18,3%-18,3%20232024: -42,5%-42,5%20242025: 10,6%10,6%2025

Cifra de afaceri: +27,8% față de anul anterior. Marja netă: 10,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-43,6 K lei+22,7% față de anul anterior
Datorii129 K lei-30,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri89,3 K lei95 K lei121,4 K lei+27,8% față de anul anterior
Rezultat net-16,3 K lei-40,3 K lei12,8 K lei+131,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii-16,1 K lei-56,4 K lei-43,6 K lei+22,7% față de anul anterior
Datorii186,3 K lei185,5 K lei129 K lei-30,5% față de anul anterior
Creanțe684 lei684 lei6,5 K lei+848% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri10,6%1,5%n=2.735-42,5%1,3%n=13.055
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-54,9%0,2%n=1.585-45,6%-3,6%n=7.667
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)162,4%98,5%n=1.585149,8%99,7%n=7.667
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)85,2%26,7%n=1.58592,9%28,9%n=7.667
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)16,1%0,7%n=1.585-32,6%0%n=7.661
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,09×0,59×n=3.0310,05×0,51×n=14.983
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36019,23 zile9,2 zilen=1.7562,59 zile10,82 zilen=8.309
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—20,55 zilen=1.5731,59 zile25,15 zilen=7.322
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați121.360 lei71.317 lein=1.88094.981 lei63.420 lein=8.593

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
121.360
Rezultat net
12.827
Angajați
1
Datorii
129.009
Active imobilizate
67.675
Active circulante
11.775
Capitaluri proprii
-43.580
Venituri totale
178.150
Cheltuieli totale
163.542
Stocuri
—
Creanțe
6.484
Casă și conturi la bănci
5.291
Cheltuieli în avans
5.979
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
94.981
Rezultat net
-40.339
Angajați
1
Datorii
185.527
Active imobilizate
114.995
Active circulante
8.816
Capitaluri proprii
-56.407
Venituri totale
95.036
Cheltuieli totale
134.425
Stocuri
420
Creanțe
684
Casă și conturi la bănci
7.712
Cheltuieli în avans
5.309
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
89.285
Rezultat net
-16.309
Angajați
1
Datorii
186.336
Active imobilizate
163.033
Active circulante
3.673
Capitaluri proprii
-16.069
Venituri totale
212.260
Cheltuieli totale
226.495
Stocuri
—
Creanțe
684
Casă și conturi la bănci
2.989
Cheltuieli în avans
3.561
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
89.908
Rezultat net
23.600
Angajați
1
Datorii
87.627
Active imobilizate
105.070
Active circulante
6.020
Capitaluri proprii
23.840
Venituri totale
100.438
Cheltuieli totale
74.656
Stocuri
—
Creanțe
3.206
Casă și conturi la bănci
2.814
Cheltuieli în avans
377
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
84.692
Rezultat net
39.890
Angajați
—
Datorii
101.253
Active imobilizate
135.818
Active circulante
76.755
Capitaluri proprii
111.647
Venituri totale
85.015
Cheltuieli totale
43.118
Stocuri
—
Creanțe
71.140
Casă și conturi la bănci
5.615
Cheltuieli în avans
327
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
78.227
Rezultat net
71.517
Angajați
—
Datorii
494
Active imobilizate
—
Active circulante
72.251
Capitaluri proprii
71.757
Venituri totale
78.227
Cheltuieli totale
4.639
Stocuri
—
Creanțe
68.611
Casă și conturi la bănci
3.640
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-10-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41835831
Număr de înregistrare
J2019004814238
Înmatriculare
30 octombrie 2019
EUID
ROONRC.J2019004814238
Formă juridică
SRL
Sediu social
LAHOVARI 87C7/2 Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti Ilfov
Adresă fiscală
Str LAHOVARI 87C7/2 Dumbrăveni ILFOV
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 octombrie 2019
Înregistrare fiscală
12 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NEBUNOIU NICOLAE MARIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MNN HAIRSTYLE BY MANE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.10.2019
Înregistrare fiscală
30 octombrie 2019
Număr registrul comerțului
J2019004814238
Cod CAEN
9621
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT DUMBRĂVENI COM. BALOTEŞTI, STR. LAHOVARI, NR.87C7/2, CAM. 10, AP.2
Cod poștal fiscal
77016
Strada sediului
Str. Lahovari
Numărul sediului
87C7/2
Localitatea sediului
Sat Dumbrăveni Com. Baloteşti
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77016
Detalii sediu
cam. 10
Strada domiciliului fiscal
Str. Lahovari
Numărul domiciliului fiscal
87C7/2
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dumbrăveni Com. Baloteşti
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77016
Detalii domiciliu fiscal
cam. 10

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 8559 Rev. 3Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Dumbrăveni, Comuna BaloteştiCAEN 9621
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI