Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MONA SRL

MONA SRL

CUI 2245503 · SRL· Municipiul Brăila

falimentONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registrufalimentVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

MONA SRL are sediul în Municipiul Brăila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

faliment

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-29,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 145,5 K lei, față de 205,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-28,2%

Marja netă calculată este -28,2% în 2025, față de 29,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025145,5 K lei-29,3% față de anul anterior2020: 175.9742021: 199.4872022: 288.1752023: 257.9512024: 205.8952025: 145.494
Rezultat net 2025-41,1 K leiTrecere pe pierdere2020: 57.7322021: 109.7222022: 106.1082023: 126.3602024: 61.3092025: -41.079
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 20251,8 K lei-99,3% față de anul anterior2020: 175.3402021: 265.0622022: 291.1712023: 307.5312024: 242.8402025: 1.778
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0144 K288 K2020: 176 K lei176 K20202021: 199,5 K lei199,5 K20212022: 288,2 K lei288,2 K20222023: 258 K lei258 K20232024: 205,9 K lei205,9 K20242025: 145,5 K lei145,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-28,2%13,4%55%2020: 32,8%32,8%20202021: 55%55%20212022: 36,8%36,8%20222023: 49%49%20232024: 29,8%29,8%20242025: -28,2%-28,2%2025Reper 2025: mediana sectorului 23,6% · n=6.251

Cifra de afaceri: -29,3% față de anul anterior.Marjă netă -28,2% · -58 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024242,8 K lei
20251,8 K lei

Datorii raportate

20247,7 K lei
2025237,5 K lei

Disponibilități bănești

2024159,6 K lei
202515 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri258 K lei205,9 K lei145,5 K lei-29,3% față de anul anterior
Rezultat net126,4 K lei61,3 K lei-41,1 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii307,5 K lei242,8 K lei1,8 K lei-99,3% față de anul anterior
Datorii18,9 K lei7,7 K lei237,5 K lei+2.967% față de anul anterior
Creanțe142,3 K lei86,3 K lei222 K lei+157,3% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-28,2%29,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 23,6% (n=6.251) · 2024: 23,9% (n=6.483)

Rezultat / active (A+B)-17,2%24,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=4.807) · 2024: 29% (n=4.851)

Rezultat / capitaluri proprii-2.310,4%25,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 97,5% (n=6.392) · 2024: 85,3% (n=6.608)

Vânzări per angajat145.494 lei205.895 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 108.151 lei (n=5.128) · 2024: 96.639 lei (n=5.321)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)0,7%96,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 54,8% (n=4.807) · 2024: 60,6% (n=4.851)

Datorii / active (A+B)99,3%3,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 45% (n=4.807) · 2024: 39,3% (n=4.851)

Ponderea activelor imobilizate0,9%1,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 16,1% (n=4.807) · 2024: 13,9% (n=4.851)

Active circulante / datorii totale1×31,75×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,87× (n=7.270) · 2024: 2,13× (n=7.532)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări549,4 zile150,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 105,7 zile (n=5.989) · 2024: 93,3 zile (n=6.083)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
145.494
Rezultat net
-41.079
Angajați
1
Datorii
237.540
Active imobilizate
2.252
Active circulante
237.066
Capitaluri proprii
1.778
Venituri totale
163.394
Cheltuieli totale
202.963
Stocuri
—
Creanțe
222.036
Casă și conturi la bănci
15.030
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
205.895
Rezultat net
61.309
Angajați
1
Datorii
7.745
Active imobilizate
4.697
Active circulante
245.888
Capitaluri proprii
242.840
Venituri totale
205.895
Cheltuieli totale
142.568
Stocuri
—
Creanțe
86.297
Casă și conturi la bănci
159.591
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
257.951
Rezultat net
126.360
Angajați
1
Datorii
18.939
Active imobilizate
13.054
Active circulante
313.416
Capitaluri proprii
307.531
Venituri totale
257.951
Cheltuieli totale
129.063
Stocuri
—
Creanțe
142.297
Casă și conturi la bănci
171.119
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
288.175
Rezultat net
106.108
Angajați
1
Datorii
28.003
Active imobilizate
29.261
Active circulante
289.913
Capitaluri proprii
291.171
Venituri totale
288.175
Cheltuieli totale
179.185
Stocuri
—
Creanțe
52.301
Casă și conturi la bănci
237.612
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
199.487
Rezultat net
109.722
Angajați
1
Datorii
34.238
Active imobilizate
45.468
Active circulante
253.832
Capitaluri proprii
265.062
Venituri totale
200.975
Cheltuieli totale
89.284
Stocuri
—
Creanțe
57.481
Casă și conturi la bănci
196.351
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
175.974
Rezultat net
57.732
Angajați
1
Datorii
61.114
Active imobilizate
61.675
Active circulante
174.779
Capitaluri proprii
175.340
Venituri totale
184.685
Cheltuieli totale
125.280
Stocuri
—
Creanțe
51.165
Casă și conturi la bănci
123.614
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.520
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-11-16; reactivare la 2013-07-31. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2013-07-31
Obligații fiscale restante publicate

452.101 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCfaliment2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-02
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 3 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-11-16; reactivare la 2013-07-31. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2013-07-31
Obligații fiscale restante publicate

452.101 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiStări de insolvențăReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat221.157 lei230.944 lei452.101 lei452.101 lei0 lei
Asigurări sociale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei

Observație ANAF: Faliment

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.

Procedura falimentului99/113/2026 · Tribunalul Brăila Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ si Fiscal

Deschisă la 23/01/2026

1 dosar de insolvență

99/113/2026 Tribunalul Brăila Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ si Fiscal

Deschidere: 23.01.2026

Practician în insolvență: CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ IORGA MIHAELA · lazarmihaela_cii@yahoo.ro

18 publicări în BPI

Subpoena

21/09/2026 · BPI 23 463 din 25/09/2026

Subpoena

31/08/2026 · BPI 21 364 din 01/09/2026

Report 45

26/08/2026 · BPI 21 124 din 27/08/2026

Report 44

26/08/2026 · BPI 21 103 din 27/08/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 26

20/05/2026 · BPI 13 410 din 21/05/2026

Report 24

12/05/2026 · BPI 12 510 din 13/05/2026

Summons 23

11/05/2026 · BPI 12 347 din 12/05/2026

Notice 22

07/05/2026 · BPI 12 099 din 08/05/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 20

23/04/2026 · BPI 10 729 din 24/04/2026

Summons 18

15/04/2026 · BPI 9 802 din 15/04/2026

Debt record 16

09/04/2026 · BPI 9 697 din 14/04/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 14

24/03/2026 · BPI 8 038 din 25/03/2026

Debt record 12

19/03/2026 · BPI 7 609 din 20/03/2026

Report 10

03/03/2026 · BPI 6 034 din 05/03/2026

Conclusion 7

23/01/2026 · BPI 2 555 din 30/01/2026

Communication

23/01/2026 · BPI 2 555 din 30/01/2026

Summons 6

26/01/2026 · BPI 2 304 din 28/01/2026

Notification 1

26/01/2026 · BPI 2 154 din 27/01/2026

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 99/113/20262026-01-19 · Tribunalul BRAILA · Debitor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

4 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-20 · 12:00

Soluție indisponibilă

2026-09-15 · 12:00

Amână cauza

Pentru discutarea cererii privind inchiderea procedurii de faliment; Termen la 20.10.2026. Se confirma lichidatorul judiciar ;

Document: incheieredesedinta · 2026-09-15

2026-05-19 · 12:00

Amână cauza

Pentru continuarea procedurii.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-19

2026-01-23 · 12:00

Deschidere la cererea debitorului

Încheiere: Admite cererea formulată de debitoarea debitoarea MONA S.R.L. pentru deschiderea procedurii simplificate de insolvenţă. Dispune deschiderea procedurii simplificate de insolven?ă împotriva debitoarei MONA S.R.L. şi intrarea în faliment a acesteia. Nume?te lichidator judiciar provizoriu C.I.I. Iorga Mihaela. Fixează termen de control la data de 19.05.2026, orele 12, la sediul Tribunalului Brăila. Cu drept de opoziţie pentru creditori în termen de 10 zile de la notificarea deschiderii procedurii. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare pentru debitoare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Brăila. Pronun?ată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 23.01.2026.

Document: incheieredesedinta 7/2026 · 2026-01-23

Dosar 1178/322/20252025-05-19 · Judecătoria TARGUSECUIESC · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-11-04 · 09:00

Respinge cererea

Respinge cererea de valoare redusă formulată de reclamanta KREDYT INKASO INVESTMENTS RO S.A., în contradictoriu cu pârâta S.C. MONA S.R.L., ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea în acest sens urmând a fi depusă la Judecătoria Târgu-Secuiesc. Pronunţată astăzi, data de 04.11.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 318/2025 · 2025-11-04

2025-10-23 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 04.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.10.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-10-23

2025-10-10 · 14:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 23.10.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.10.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-10-10

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2245503
Număr de înregistrare
J09/382/1991
Înmatriculare
11 iunie 1991
EUID
ROONRC.J09/382/1991
Formă juridică
SRL
Sediu social
PLEVNA 280 14 Municipiul Brăila Brăila · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PLEVNA 280 Brăila BRĂILA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
9 ianuarie 2026
Telefon
0239627909 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar provizoriu
IORGA MIHAELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MONA SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.11.1992
Înregistrare fiscală
27 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J09/382/1991
Cod CAEN
8299
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila

Contact și adrese

Telefon
0239627909 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. PLEVNA, NR.280, BL.14, SC.4, ET.2, AP.47
Cod poștal fiscal
810122
Strada sediului
Str. Plevna
Numărul sediului
280
Localitatea sediului
Mun. Brăila
Județul sediului
BRĂILA
Codul poștal al sediului
810122
Strada domiciliului fiscal
Str. Plevna
Numărul domiciliului fiscal
280
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brăila
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Cod poștal domiciliu fiscal
810122

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
22 septembrie 2025
Perioada 1: TVA până la
12 ianuarie 2026
Perioada 1: Anulare operată la
12 ianuarie 2026
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
1 iulie 1993
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2012
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
16 noiembrie 2012
Reactivare
31 iulie 2013
Publicarea deciziei
20 noiembrie 2012

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-02Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaMunicipiul BrăilaCAEN 8299
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI