Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MULTITASK SRL

MULTITASK SRL

CUI 17160154 · SRL· Sat Sântimreu, Comuna Sălard

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

MULTITASK SRL are sediul în Sat Sântimreu, Comuna Sălard. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+110,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 380,4 K lei, față de 180,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2%

Marja netă calculată este 2% în 2025, față de -17% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-29,5%

Datoriile raportate sunt 397,9 K lei în 2025, față de 564,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025380,4 K lei+110,3% față de anul anterior2020: 46.0612021: 112.3812022: 89.8002023: 236.3452024: 180.8782025: 380.361
Rezultat net 20257,7 K leiTrecere pe profit2020: 13.2902021: -2.9442022: 5802023: -44.4932024: -30.8062025: 7.679
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 12021: 12022: 1
Capitaluri proprii 20259 K leiCapitaluri redevenite pozitive2020: -59.9872021: -76.2212022: -72.6972023: -142.3432024: -212.9232025: 8.954
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0190 K380 K2020: 46,1 K lei46,1 K20202021: 112,4 K lei112,4 K20212022: 89,8 K lei89,8 K20222023: 236,3 K lei236,3 K20232024: 180,9 K lei180,9 K20242025: 380,4 K lei380,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-18,8%5%28,9%2020: 28,9%28,9%20202021: -2,6%-2,6%20212022: 0,6%0,6%20222023: -18,8%-18,8%20232024: -17%-17%20242025: 2%2%2025Reper 2025: mediana sectorului 14,7% · n=180

Cifra de afaceri: +110,3% față de anul anterior.Marjă netă 2% · +19,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-212,9 K lei
20259 K lei

Datorii raportate

2024564,3 K lei
2025397,9 K lei

Disponibilități bănești

20249,5 K lei
2025752 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri236,3 K lei180,9 K lei380,4 K lei+110,3% față de anul anterior
Rezultat net-44,5 K lei-30,8 K lei7,7 K leiTrecere pe profit
Capitaluri proprii-142,3 K lei-212,9 K lei9 K leiCapitaluri redevenite pozitive
Datorii534,2 K lei564,3 K lei397,9 K lei-29,5% față de anul anterior
Creanțe6,4 K lei0 lei111,9 K leiDe la 0 la 111,9 K lei
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2%-17%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 14,7% (n=180) · 2024: 9,2% (n=207)

Rezultat / active (A+B)1,9%-8,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,9% (n=155) · 2024: 1,3% (n=201)

Rezultat / capitaluri proprii85,8%—
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,1% (n=174) · 2024: 9,9% (n=217)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)2,2%-60,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,4% (n=156) · 2024: 61% (n=202)

Datorii / active (A+B)97,8%160,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 44,6% (n=156) · 2024: 39,8% (n=202)

Ponderea activelor imobilizate65,1%78,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,3% (n=156) · 2024: 23,9% (n=202)

Active circulante / datorii totale0,36×0,13×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,54× (n=232) · 2024: 1,37× (n=287)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări105,9 zile0 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 102,3 zile (n=164) · 2024: 85 zile (n=184)

Stocuri în zile de vânzări27,7 zile131,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 10,5 zile (n=92) · 2024: 8,6 zile (n=99)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
380.361
Rezultat net
7.679
Angajați
—
Datorii
397.932
Active imobilizate
264.989
Active circulante
141.897
Capitaluri proprii
8.954
Venituri totale
380.693
Cheltuieli totale
371.551
Stocuri
29.247
Creanțe
111.898
Casă și conturi la bănci
752
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
180.878
Rezultat net
-30.806
Angajați
—
Datorii
564.267
Active imobilizate
275.793
Active circulante
75.551
Capitaluri proprii
-212.923
Venituri totale
181.123
Cheltuieli totale
211.929
Stocuri
66.041
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
9.510
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
236.345
Rezultat net
-44.493
Angajați
—
Datorii
534.171
Active imobilizate
143.605
Active circulante
248.223
Capitaluri proprii
-142.343
Venituri totale
236.345
Cheltuieli totale
280.838
Stocuri
231.522
Creanțe
6.372
Casă și conturi la bănci
10.329
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
89.800
Rezultat net
580
Angajați
1
Datorii
453.364
Active imobilizate
174.014
Active circulante
206.653
Capitaluri proprii
-72.697
Venituri totale
89.800
Cheltuieli totale
86.526
Stocuri
196.097
Creanțe
7.306
Casă și conturi la bănci
3.250
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
112.381
Rezultat net
-2.944
Angajați
1
Datorii
502.464
Active imobilizate
156.000
Active circulante
270.243
Capitaluri proprii
-76.221
Venituri totale
125.496
Cheltuieli totale
126.386
Stocuri
258.878
Creanțe
9.215
Casă și conturi la bănci
2.150
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
46.061
Rezultat net
13.290
Angajați
1
Datorii
474.795
Active imobilizate
185.952
Active circulante
228.856
Capitaluri proprii
-59.987
Venituri totale
146.224
Cheltuieli totale
130.220
Stocuri
168.306
Creanțe
10.667
Casă și conturi la bănci
49.883
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-01-26 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
17160154
Număr de înregistrare
J2005000116054
Înmatriculare
26 ianuarie 2005
EUID
ROONRC.J2005000116054
Formă juridică
SRL
Sediu social
277 Sat Sântimreu, Comuna Sălard Bihor
Adresă fiscală
277 Sântimreu BIHOR
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 ianuarie 2005
Înregistrare fiscală
5 februarie 2025
Telefon
0788464228 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
KOCSIS OLIVER GEZA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MULTITASK SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.01.2005
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2005
Număr registrul comerțului
J2005000116054
Cod CAEN
6190
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Contact și adrese

Telefon
0788464228 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, SAT SÂNTIMREU COM. SĂLARD, , NR.277
Cod poștal fiscal
417452
Numărul sediului
277
Localitatea sediului
Sat Sântimreu Com. Sălard
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
417452
Numărul domiciliului fiscal
277
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Sântimreu Com. Sălard
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
417452

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
31 ianuarie 2005
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BihorSat Sântimreu, Comuna SălardCAEN 6120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI