Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MXM CONSTRUCT SRL

MXM CONSTRUCT SRL

CUI 19004801 · SRL· Sat Cosoba, Comuna Cosoba

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

MXM CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Cosoba, Comuna Cosoba. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-1,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,3 mil. lei, față de 3,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut9,5%

Marja netă calculată este 9,5% în 2025, față de 8,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+87,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,3 mil. lei-1,7% față de anul anterior2020: 2.074.2332021: 3.406.0482022: 4.184.2212023: 4.967.9212024: 3.388.8632025: 3.331.138
Rezultat net 2025315 K lei+4% față de anul anterior2020: 199.7372021: 470.4412022: 576.7252023: 595.0932024: 302.8722025: 314.979
Angajați 20258Neschimbat față de anul anterior2020: 52021: 62022: 62023: 62024: 82025: 8
Capitaluri proprii 20252,6 mil. lei+13,6% față de anul anterior2020: 1.003.6092021: 1.474.0502022: 2.050.2842023: 2.015.3312024: 2.318.2042025: 2.633.182
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.5 mil.2020: 2,1 mil. lei2,1 mil.20202021: 3,4 mil. lei3,4 mil.20212022: 4,2 mil. lei4,2 mil.20222023: 5 mil. lei5 mil.20232024: 3,4 mil. lei3,4 mil.20242025: 3,3 mil. lei3,3 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,9%13,8%2020: 9,6%9,6%20202021: 13,8%13,8%20212022: 13,8%13,8%20222023: 12%12%20232024: 8,9%8,9%20242025: 9,5%9,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=1.430

Cifra de afaceri: -1,7% față de anul anterior.Marjă netă 9,5% · +0,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,3 mil. lei
20252,6 mil. lei

Datorii raportate

2024322,5 K lei
2025372,5 K lei

Disponibilități bănești

20247,4 K lei
20258,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5 mil. lei3,4 mil. lei3,3 mil. lei-1,7% față de anul anterior
Rezultat net595,1 K lei302,9 K lei315 K lei+4% față de anul anterior
Capitaluri proprii2 mil. lei2,3 mil. lei2,6 mil. lei+13,6% față de anul anterior
Datorii240,6 K lei322,5 K lei372,5 K lei+15,5% față de anul anterior
Creanțe51,2 K lei47,2 K lei88,4 K lei+87,2% față de anul anterior
Angajați688Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă9,5%8,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=1.430) · 2024: 2,9% (n=4.670)

Rezultat / active (A+B)10,5%11,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,3% (n=1.226) · 2024: 1,8% (n=4.162)

Rezultat / capitaluri proprii12%13,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 22,6% (n=1.272) · 2024: 12,3% (n=4.124)

Vânzări per angajat416.392 lei423.608 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 477.761 lei (n=1.135) · 2024: 360.449 lei (n=3.666)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)87,7%87,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32% (n=1.226) · 2024: 31,6% (n=4.166)

Datorii / active (A+B)12,4%12,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 67,6% (n=1.226) · 2024: 67,7% (n=4.166)

Ponderea activelor imobilizate11,5%13,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 15% (n=1.226) · 2024: 14,4% (n=4.166)

Active circulante / datorii totale7,13×7,05×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,13× (n=1.641) · 2024: 1,09× (n=5.854)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări9,6 zile5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=1.353) · 2024: 41,2 zile (n=4.341)

Stocuri în zile de vânzări276,4 zile235,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 71,7 zile (n=1.279) · 2024: 88,1 zile (n=4.126)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.331.138
Rezultat net
314.979
Angajați
8
Datorii
372.478
Active imobilizate
346.558
Active circulante
2.654.535
Capitaluri proprii
2.633.182
Venituri totale
3.334.010
Cheltuieli totale
2.971.713
Stocuri
2.557.269
Creanțe
88.376
Casă și conturi la bănci
8.890
Cheltuieli în avans
6.220
Venituri în avans
1.653
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.388.863
Rezultat net
302.872
Angajați
8
Datorii
322.468
Active imobilizate
367.203
Active circulante
2.272.041
Capitaluri proprii
2.318.204
Venituri totale
3.401.726
Cheltuieli totale
3.043.087
Stocuri
2.217.460
Creanțe
47.202
Casă și conturi la bănci
7.379
Cheltuieli în avans
5.914
Venituri în avans
4.486
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.967.921
Rezultat net
595.093
Angajați
6
Datorii
240.553
Active imobilizate
426.539
Active circulante
1.830.846
Capitaluri proprii
2.015.331
Venituri totale
4.972.038
Cheltuieli totale
4.259.231
Stocuri
1.747.030
Creanțe
51.249
Casă și conturi la bănci
32.567
Cheltuieli în avans
6.628
Venituri în avans
8.129
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.184.221
Rezultat net
576.725
Angajați
6
Datorii
218.974
Active imobilizate
389.974
Active circulante
1.877.949
Capitaluri proprii
2.050.284
Venituri totale
4.192.020
Cheltuieli totale
3.579.632
Stocuri
1.400.693
Creanțe
50.483
Casă și conturi la bănci
426.773
Cheltuieli în avans
3.394
Venituri în avans
2.059
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.406.048
Rezultat net
470.441
Angajați
6
Datorii
218.833
Active imobilizate
429.876
Active circulante
1.260.462
Capitaluri proprii
1.474.050
Venituri totale
3.407.698
Cheltuieli totale
2.907.916
Stocuri
1.021.448
Creanțe
73.443
Casă și conturi la bănci
165.571
Cheltuieli în avans
6.148
Venituri în avans
3.603
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.074.233
Rezultat net
199.737
Angajați
5
Datorii
155.364
Active imobilizate
333.561
Active circulante
824.735
Capitaluri proprii
1.003.609
Venituri totale
2.074.455
Cheltuieli totale
1.856.131
Stocuri
687.923
Creanțe
25.067
Casă și conturi la bănci
111.745
Cheltuieli în avans
677
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
120.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-07

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-08Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-09-08 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-06–2026-10-07 · verificat 2026-10-07.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

16 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19004801
Număr de înregistrare
J2006000500524
Înmatriculare
8 septembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006000500524
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. PRINCIPALĂ 669 Sat Cosoba, Comuna Cosoba Giurgiu
Adresă fiscală
Str. PRINCIPALĂ 669 Cosoba GIURGIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 septembrie 2006
Înregistrare fiscală
16 decembrie 2025
Telefon
4138266

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CIUNETE MARIAN ROMEO
administrator
ILIE DANIEL MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MXM CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.09.2006
Înregistrare fiscală
11 septembrie 2006
Număr registrul comerțului
J2006000500524
Cod CAEN
4683
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT COSOBA COM. COSOBA, STR. PRINCIPALĂ, NR.669
Cod poștal fiscal
87152
Strada sediului
Str. PRINCIPALĂ
Numărul sediului
669
Localitatea sediului
Sat Cosoba Com. Cosoba
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87152
Strada domiciliului fiscal
Str. Principală
Numărul domiciliului fiscal
669
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Cosoba Com. Cosoba
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87152

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2008
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2023
Actualizare TVA la încasare
10 decembrie 2023
Publicare TVA la încasare
11 decembrie 2023
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (16) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA11 din 16 înregistrări (68,8%) · Vezi relația

Comuna Cosoba Judetul Giurgiu (Primaria)5 din 16 înregistrări (31,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)15 din 16 înregistrări (93,8%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)1 din 16 înregistrări (6,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

8 iunie 2026Achiziție directă

materiale intretinere

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA

CPV 44100000-1 — Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
3.000 leiValoare publicată
13 mai 2026Achiziție directă

Lucrări de amenajare minore - pavele vibropresate si montaj

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
27.989 leiValoare publicată
26 martie 2026Achiziție directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII

Autoritate: Comuna Cosoba Judetul Giurgiu (Primaria)

CPV 44100000-1 — Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.700 leiValoare publicată
10 decembrie 2025Achiziție directă

materiale intretinere

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA

CPV 44100000-1 — Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.596 leiValoare publicată
12 noiembrie 2025Achiziție directă

Materiale terenul de sport

Autoritate: Comuna Cosoba Judetul Giurgiu (Primaria)

CPV 44100000-1 — Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
4.800 leiValoare publicată
12 noiembrie 2025Achiziție directă

materiale intretinere

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA

CPV 44100000-1 — Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
4.132 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

46 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4723 Rev. 3Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4726 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-07Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Cosoba, Comuna CosobaStrada PrincipalăCAEN 4683
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI