Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MY ANGEL CONCEPT SALON S.R.L.

MY ANGEL CONCEPT SALON S.R.L.

CUI 41526674 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate431.435 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

MY ANGEL CONCEPT SALON S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

431.435 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut-5,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 212,5 K lei, față de 225,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-58,3%

Marja netă calculată este -58,3% în 2025, față de -65,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
66/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025212,5 K lei-5,7% față de anul anterior2020: 90.3312021: 151.8902022: 210.2502023: 217.0172024: 225.2872025: 212.542
Rezultat net 2025-123,9 K lei+16,5% față de anul anterior2020: -36.2872021: -41.5232022: -42.9722023: -107.0312024: -148.3432025: -123.920
Angajați 20255-16,7% față de anul anterior2020: 42021: 52022: 52023: 62024: 62025: 5
Capitaluri proprii 2025-500,1 K lei-32,9% față de anul anterior2020: -36.3612021: -77.8842022: -120.8562023: -227.8862024: -376.2302025: -500.149
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0113 K225 K2020: 90,3 K lei90,3 K20202021: 151,9 K lei151,9 K20212022: 210,3 K lei210,3 K20222023: 217 K lei217 K20232024: 225,3 K lei225,3 K20242025: 212,5 K lei212,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-65,8%-32,2%1,5%Mediana sectorului (2025): 1,5% · n=27352020: -40,2%-40,2%20202021: -27,3%-27,3%20212022: -20,4%-20,4%20222023: -49,3%-49,3%20232024: -65,8%-65,8%20242025: -58,3%-58,3%2025

Cifra de afaceri: -5,7% față de anul anterior. Marja netă: -58,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-500,1 K lei-32,9% față de anul anterior
Datorii535,9 K lei+24,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri217 K lei225,3 K lei212,5 K lei-5,7% față de anul anterior
Rezultat net-107 K lei-148,3 K lei-123,9 K lei+16,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-227,9 K lei-376,2 K lei-500,1 K lei-32,9% față de anul anterior
Datorii330,8 K lei431,4 K lei535,9 K lei+24,2% față de anul anterior
Creanțe23,8 K lei239 lei924 lei+286,6% față de anul anterior
Angajați665-16,7% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-58,3%1,5%n=2.735-65,8%1,3%n=13.055
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-1.405,2%0,2%n=1.585-682,5%-3,6%n=7.667
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)1.505,7%98,5%n=1.585782,5%99,7%n=7.667
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)54,7%26,7%n=1.58567,9%28,9%n=7.667
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-348,2%0,7%n=1.585-269,1%0%n=7.661
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,03×0,59×n=3.0310,04×0,51×n=14.983
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601,57 zile9,2 zilen=1.7560,38 zile10,82 zilen=8.309
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați42.508 lei71.317 lein=1.88037.548 lei63.420 lein=8.593

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
212.542
Rezultat net
-123.920
Angajați
5
Datorii
535.934
Active imobilizate
19.462
Active circulante
16.131
Capitaluri proprii
-500.149
Venituri totale
236.027
Cheltuieli totale
357.584
Stocuri
—
Creanțe
924
Casă și conturi la bănci
15.207
Cheltuieli în avans
192
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
225.287
Rezultat net
-148.343
Angajați
6
Datorii
431.359
Active imobilizate
37.428
Active circulante
17.701
Capitaluri proprii
-376.230
Venituri totale
225.399
Cheltuieli totale
371.489
Stocuri
—
Creanțe
239
Casă și conturi la bănci
17.462
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
217.017
Rezultat net
-107.031
Angajați
6
Datorii
330.780
Active imobilizate
55.393
Active circulante
47.380
Capitaluri proprii
-227.886
Venituri totale
217.017
Cheltuieli totale
321.877
Stocuri
55
Creanțe
23.756
Casă și conturi la bănci
23.569
Cheltuieli în avans
121
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
210.250
Rezultat net
-42.972
Angajați
5
Datorii
151.740
Active imobilizate
—
Active circulante
30.780
Capitaluri proprii
-120.856
Venituri totale
210.250
Cheltuieli totale
251.119
Stocuri
—
Creanțe
6.659
Casă și conturi la bănci
24.121
Cheltuieli în avans
104
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
151.890
Rezultat net
-41.523
Angajați
5
Datorii
83.959
Active imobilizate
—
Active circulante
6.075
Capitaluri proprii
-77.884
Venituri totale
151.925
Cheltuieli totale
192.266
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
6.075
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
90.331
Rezultat net
-36.287
Angajați
4
Datorii
36.362
Active imobilizate
—
Active circulante
1
Capitaluri proprii
-36.361
Venituri totale
90.331
Cheltuieli totale
126.080
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

66/ 100Atenție ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-01-25; reactivare la 2022-09-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-09-02
Obligații fiscale restante publicate

431.435 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-01-25; reactivare la 2022-09-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-09-02
Obligații fiscale restante publicate

431.435 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-08-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat68.691 lei11.324 lei80.015 lei80.015 lei0 lei
Asigurări sociale215.754 lei35.330 lei251.084 lei251.084 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate86.220 lei14.116 lei100.336 lei100.336 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41526674
Număr de înregistrare
J2019010831403
Înmatriculare
14 august 2019
EUID
ROONRC.J2019010831403
Formă juridică
SRL
Sediu social
SIBIU 35 Z12 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str SIBIU 35 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 august 2019
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RĂDOI ANA MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MY ANGEL CONCEPT SALON S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.08.2019
Înregistrare fiscală
14 august 2019
Număr registrul comerțului
J2019010831403
Cod CAEN
9621
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR SIBIU, NR.35, PARTER, BL.Z12, AP.6
Cod poștal fiscal
61538
Strada sediului
Str. Sibiu
Numărul sediului
35
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
61538
Detalii sediu
Parter
Strada domiciliului fiscal
Str. Sibiu
Numărul domiciliului fiscal
35
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
61538
Detalii domiciliu fiscal
Parter

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
25 ianuarie 2021
Reactivare
2 septembrie 2022
Publicarea deciziei
13 aprilie 2021

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6CAEN 9621
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI