Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MY DESTINATION TRAVEL & TOURS SRL

MY DESTINATION TRAVEL & TOURS SRL

CUI 35298326 · SRL· Municipiul Braşov

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

MY DESTINATION TRAVEL & TOURS SRL are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-9,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 136,9 K lei, față de 151,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+1,9%

Datoriile raportate sunt 272,8 K lei în 2025, față de 267,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025136,9 K lei-9,9% față de anul anterior2020: 75.6262021: 241.5882022: 378.5482023: 181.5882024: 151.9132025: 136.946
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 38.1372021: 152.4612022: 131.2722023: 89.7332024: 02025: 0
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025200,4 K lei+14,7% față de anul anterior2020: 88.0382021: 208.6632022: 230.0222023: 231.5562024: 174.7182025: 200.379
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0189 K379 K2020: 75,6 K lei75,6 K20202021: 241,6 K lei241,6 K20212022: 378,5 K lei378,5 K20222023: 181,6 K lei181,6 K20232024: 151,9 K lei151,9 K20242025: 136,9 K lei136,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%31,6%63,1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=772020: 50,4%50,4%20202021: 63,1%63,1%20212022: 34,7%34,7%20222023: 49,4%49,4%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: -9,9% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii200,4 K lei+14,7% față de anul anterior
Datorii272,8 K lei+1,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri181,6 K lei151,9 K lei136,9 K lei-9,9% față de anul anterior
Rezultat net89,7 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii231,6 K lei174,7 K lei200,4 K lei+14,7% față de anul anterior
Datorii471,6 K lei267,7 K lei272,8 K lei+1,9% față de anul anterior
Creanțe623,6 K lei373,5 K lei417,6 K lei+11,8% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=770%0%n=94
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)42,4%32,7%n=7939,4%38,5%n=105
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)57,8%64%n=7960,3%60,3%n=105
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,2%14%n=790,5%13,9%n=105
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=780%0%n=104
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=760%0%n=103
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,73×1,27×n=921,65×1,18×n=123
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601.097,69 zile85,31 zilen=76885,1 zile84,07 zilen=92
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați136.946 lei528.376 lein=69151.913 lei435.259 lein=80

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
136.946
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
272.837
Active imobilizate
786
Active circulante
471.510
Capitaluri proprii
200.379
Venituri totale
164.936
Cheltuieli totale
134.725
Stocuri
—
Creanțe
417.566
Casă și conturi la bănci
53.944
Cheltuieli în avans
920
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
151.913
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
267.691
Active imobilizate
2.414
Active circulante
441.393
Capitaluri proprii
174.718
Venituri totale
182.382
Cheltuieli totale
123.502
Stocuri
—
Creanțe
373.497
Casă și conturi la bănci
67.896
Cheltuieli în avans
920
Venituri în avans
2.318
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
181.588
Rezultat net
89.733
Angajați
1
Datorii
471.596
Active imobilizate
1.700
Active circulante
701.452
Capitaluri proprii
231.556
Venituri totale
195.613
Cheltuieli totale
104.240
Stocuri
—
Creanțe
623.573
Casă și conturi la bănci
77.879
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
378.548
Rezultat net
131.272
Angajați
1
Datorii
476.713
Active imobilizate
13.243
Active circulante
693.492
Capitaluri proprii
230.022
Venituri totale
385.594
Cheltuieli totale
247.111
Stocuri
—
Creanțe
579.209
Casă și conturi la bănci
114.283
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
241.588
Rezultat net
152.461
Angajați
1
Datorii
305.800
Active imobilizate
5.447
Active circulante
610.506
Capitaluri proprii
208.663
Venituri totale
272.006
Cheltuieli totale
114.798
Stocuri
—
Creanțe
449.925
Casă și conturi la bănci
160.581
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
101.490
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
75.626
Rezultat net
38.137
Angajați
1
Datorii
426.669
Active imobilizate
1.647
Active circulante
513.060
Capitaluri proprii
88.038
Venituri totale
114.691
Cheltuieli totale
74.185
Stocuri
—
Creanțe
470.516
Casă și conturi la bănci
42.544
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-12-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35298326
Număr de înregistrare
J2015001995084
Înmatriculare
7 decembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015001995084
Formă juridică
SRL
Sediu social
Gheorghe Lazăr 8 Municipiul Braşov Braşov
Adresă fiscală
B-dul ALEXANDRU VLAHUŢĂ 21 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 decembrie 2015
Înregistrare fiscală
15 aprilie 2024
Telefon
0752802169 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NECULAI ADRIANA PETRUȚA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MY DESTINATION TRAVEL & TOURS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.12.2015
Înregistrare fiscală
7 decembrie 2015
Număr registrul comerțului
J2015001995084
Cod CAEN
7911
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Telefon
0752802169 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GHEORGHE LAZĂR, NR.8, AP.2
Strada sediului
Str. Gheorghe Lazăr
Numărul sediului
8
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Strada domiciliului fiscal
Str. Gheorghe Lazăr
Numărul domiciliului fiscal
8
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 mai 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 6622 Rev. 3Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7911 Rev. 3Activități ale agențiilor turistice

CAEN 7990 Rev. 3Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovCAEN 7911
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI