Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/MY STYLE FASHION STORE SRL

MY STYLE FASHION STORE SRL

CUI 36249879 · SRL· Oraş Popeşti Leordeni

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

MY STYLE FASHION STORE SRL are sediul în Oraş Popeşti Leordeni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+80,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 116,6 K lei, față de 64,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,7%

Marja netă calculată este 0,7% în 2025, față de 1,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025116,6 K lei+80,9% față de anul anterior2020: 23.9182021: 21.9762022: 25.6272023: 57.4762024: 64.4692025: 116.615
Rezultat net 2025811 lei-8,7% față de anul anterior2020: -7.6822021: -2.1492022: -5.1362023: 1652024: 8882025: 811
Angajați 20251Fără an comparabil2020: 12021: 12022: 12023: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-87,7 K lei+0,9% față de anul anterior2020: -82.2532021: -84.4022022: -89.5382023: -89.3732024: -88.4852025: -87.674
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate058 K117 K2020: 23,9 K lei23,9 K20202021: 22 K lei22 K20212022: 25,6 K lei25,6 K20222023: 57,5 K lei57,5 K20232024: 64,5 K lei64,5 K20242025: 116,6 K lei116,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-32,1%-15,2%1,7%Mediana sectorului (2025): 1,7% · n=49482020: -32,1%-32,1%20202021: -9,8%-9,8%20212022: -20%-20%20222023: 0,3%0,3%20232024: 1,4%1,4%20242025: 0,7%0,7%2025

Cifra de afaceri: +80,9% față de anul anterior. Marja netă: 0,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-87,7 K lei+0,9% față de anul anterior
Datorii110,3 K lei-4,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri57,5 K lei64,5 K lei116,6 K lei+80,9% față de anul anterior
Rezultat net165 lei888 lei811 lei-8,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-89,4 K lei-88,5 K lei-87,7 K lei+0,9% față de anul anterior
Datorii117,2 K lei115,2 K lei110,3 K lei-4,3% față de anul anterior
Creanțe3,2 K lei1,2 K lei1,2 K lei+0% față de anul anterior
Angajați1—1Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0,7%1,7%n=4.9481,4%2%n=4.933
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,2×0,86×n=6.1720,23×0,81×n=6.245
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3603,7 zile11,32 zilen=3.8476,7 zile11,72 zilen=3.731
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36059,17 zile133,11 zilen=4.615101,05 zile136,55 zilen=4.575
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați116.615 lei155.259 lein=3.501—146.108 lein=3.623

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
116.615
Rezultat net
811
Angajați
1
Datorii
110.252
Active imobilizate
—
Active circulante
22.578
Capitaluri proprii
-87.674
Venituri totale
130.615
Cheltuieli totale
129.649
Stocuri
19.168
Creanțe
1.200
Casă și conturi la bănci
2.210
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
64.469
Rezultat net
888
Angajați
—
Datorii
115.221
Active imobilizate
—
Active circulante
26.736
Capitaluri proprii
-88.485
Venituri totale
73.219
Cheltuieli totale
72.170
Stocuri
18.096
Creanțe
1.200
Casă și conturi la bănci
7.440
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
57.476
Rezultat net
165
Angajați
1
Datorii
117.153
Active imobilizate
—
Active circulante
27.780
Capitaluri proprii
-89.373
Venituri totale
57.476
Cheltuieli totale
57.237
Stocuri
23.611
Creanțe
3.170
Casă și conturi la bănci
999
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
25.627
Rezultat net
-5.136
Angajați
1
Datorii
105.408
Active imobilizate
—
Active circulante
15.870
Capitaluri proprii
-89.538
Venituri totale
25.627
Cheltuieli totale
29.994
Stocuri
9.321
Creanțe
3.170
Casă și conturi la bănci
3.379
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.976
Rezultat net
-2.149
Angajați
1
Datorii
94.502
Active imobilizate
—
Active circulante
10.100
Capitaluri proprii
-84.402
Venituri totale
21.976
Cheltuieli totale
23.466
Stocuri
4.594
Creanțe
3.170
Casă și conturi la bănci
2.336
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.918
Rezultat net
-7.682
Angajați
1
Datorii
89.521
Active imobilizate
—
Active circulante
7.268
Capitaluri proprii
-82.253
Venituri totale
23.918
Cheltuieli totale
30.882
Stocuri
2.888
Creanțe
1.200
Casă și conturi la bănci
3.180
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-11-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36249879
Număr de înregistrare
J23/2660/2016
Înmatriculare
28 iunie 2016
EUID
ROONRC.J23/2660/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
BĂRĂGANULUI 38 Oraş Popeşti Leordeni Ilfov
Adresă fiscală
Şos. Pantelimon 328 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
13 noiembrie 2019
Înregistrare fiscală
10 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ANGHEL CATI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
MY STYLE FASHION STORE S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 13.11.2019
Înregistrare fiscală
28 iunie 2016
Număr registrul comerțului
J40/15571/2019
Cod CAEN
4711
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.328, CAMERA NR. 1, BL.5, SC.C, ET.2, AP.86
Cod poștal fiscal
21657
Strada sediului
Şos. Pantelimon
Numărul sediului
328
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
21657
Detalii sediu
Camera nr. 1
Strada domiciliului fiscal
Şos. Pantelimon
Numărul domiciliului fiscal
328
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
21657
Detalii domiciliu fiscal
Camera nr. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 4771 Rev. 2Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

CAEN 4772 Rev. 2Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate

CAEN 4777 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş Popeşti LeordeniCAEN 4771
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI