Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/NAPOCOM SA

NAPOCOM SA

CUI 199249 · SA· Municipiul Cluj-Napoca

mandat cenzori expiratONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

NAPOCOM SA are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-11,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,6 mil. lei, față de 2,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2,6%

Marja netă calculată este 2,6% în 2025, față de 1,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-4%

Datoriile raportate sunt 441,2 K lei în 2025, față de 459,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Context de verificat
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,6 mil. lei-11,4% față de anul anterior2020: 3.007.0632021: 3.196.3592022: 3.130.3382023: 2.908.5242024: 2.898.1592025: 2.566.931
Rezultat net 202565,7 K lei+91,6% față de anul anterior2020: 104.7742021: 429.7792022: 528.8272023: 496.0982024: 34.2972025: 65.701
Angajați 202515Neschimbat față de anul anterior2020: 222021: 202022: 172023: 152024: 152025: 15
Capitaluri proprii 20258,7 mil. lei+27,2% față de anul anterior2020: 5.330.1662021: 5.759.9452022: 6.288.7702023: 6.784.8692024: 6.819.1662025: 8.677.167
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 3 mil. lei3 mil.20202021: 3,2 mil. lei3,2 mil.20212022: 3,1 mil. lei3,1 mil.20222023: 2,9 mil. lei2,9 mil.20232024: 2,9 mil. lei2,9 mil.20242025: 2,6 mil. lei2,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,5%17,1%2020: 3,5%3,5%20202021: 13,4%13,4%20212022: 16,9%16,9%20222023: 17,1%17,1%20232024: 1,2%1,2%20242025: 2,6%2,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=172

Cifra de afaceri: -11,4% față de anul anterior.Marjă netă 2,6% · +1,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20246,8 mil. lei
20258,7 mil. lei

Datorii raportate

2024459,6 K lei
2025441,2 K lei

Disponibilități bănești

20243,1 mil. lei
20253,3 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,9 mil. lei2,9 mil. lei2,6 mil. lei-11,4% față de anul anterior
Rezultat net496,1 K lei34,3 K lei65,7 K lei+91,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii6,8 mil. lei6,8 mil. lei8,7 mil. lei+27,2% față de anul anterior
Datorii378,5 K lei459,6 K lei441,2 K lei-4% față de anul anterior
Creanțe925,3 K lei627,2 K lei726 K lei+15,7% față de anul anterior
Angajați151515Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2,6%1,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=172) · 2024: 3,7% (n=185)

Rezultat / active (A+B)0,7%0,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,8% (n=171) · 2024: 6,2% (n=186)

Rezultat / capitaluri proprii0,8%0,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 15,3% (n=162) · 2024: 20,7% (n=177)

Vânzări per angajat171.129 lei193.211 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.358.659 lei (n=163) · 2024: 1.426.234 lei (n=180)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)96%93,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35,9% (n=171) · 2024: 35,6% (n=186)

Datorii / active (A+B)4,9%6,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 63,8% (n=171) · 2024: 63,6% (n=186)

Ponderea activelor imobilizate51,1%41,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,9% (n=171) · 2024: 10% (n=186)

Active circulante / datorii totale10,03×9,3×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,29× (n=180) · 2024: 1,25× (n=198)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări101,8 zile77,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 75 zile (n=172) · 2024: 77,5 zile (n=183)

Stocuri în zile de vânzări61,5 zile73,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 72,5 zile (n=166) · 2024: 69,5 zile (n=177)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.566.931
Rezultat net
65.701
Angajați
15
Datorii
441.186
Active imobilizate
4.615.415
Active circulante
4.423.460
Capitaluri proprii
8.677.167
Venituri totale
2.772.276
Cheltuieli totale
2.678.841
Stocuri
438.630
Creanțe
725.960
Casă și conturi la bănci
3.258.870
Cheltuieli în avans
79.478
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.898.159
Rezultat net
34.297
Angajați
15
Datorii
459.643
Active imobilizate
2.991.230
Active circulante
4.276.863
Capitaluri proprii
6.819.166
Venituri totale
3.085.136
Cheltuieli totale
3.026.607
Stocuri
591.256
Creanțe
627.192
Casă și conturi la bănci
3.058.415
Cheltuieli în avans
10.716
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.908.524
Rezultat net
496.098
Angajați
15
Datorii
378.521
Active imobilizate
3.101.661
Active circulante
4.054.006
Capitaluri proprii
6.784.869
Venituri totale
3.014.224
Cheltuieli totale
2.485.859
Stocuri
670.400
Creanțe
925.271
Casă și conturi la bănci
2.458.335
Cheltuieli în avans
7.723
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.130.338
Rezultat net
528.827
Angajați
17
Datorii
410.808
Active imobilizate
3.105.211
Active circulante
3.587.675
Capitaluri proprii
6.288.770
Venituri totale
3.181.789
Cheltuieli totale
2.624.873
Stocuri
858.923
Creanțe
780.148
Casă și conturi la bănci
1.948.604
Cheltuieli în avans
6.692
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
280.088
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.196.359
Rezultat net
429.779
Angajați
20
Datorii
617.074
Active imobilizate
3.207.479
Active circulante
3.158.997
Capitaluri proprii
5.759.945
Venituri totale
3.248.176
Cheltuieli totale
2.792.088
Stocuri
856.617
Creanțe
960.083
Casă și conturi la bănci
1.342.297
Cheltuieli în avans
10.543
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
280.088
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.007.063
Rezultat net
104.774
Angajați
22
Datorii
1.049.224
Active imobilizate
3.444.563
Active circulante
2.928.777
Capitaluri proprii
5.330.166
Venituri totale
3.056.270
Cheltuieli totale
2.924.459
Stocuri
942.623
Creanțe
936.746
Casă și conturi la bănci
1.049.408
Cheltuieli în avans
6.050
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
280.088
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Context de verificat
0semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

mandat cenzori expirat

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCmandat cenzori expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

mandat cenzori expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 10643/211/20252025-05-13 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Creditor

somaţie de plată · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2026-01-05 · 08:00

Admite cererea

Admite cererea

Document: _Hotarare 8/2026 · 2026-01-05

2025-12-19 · 08:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 05 ianuarie 2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-12-19

2025-12-10 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 19.12.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-12-10

Dosar 25714/211/20222022-12-19 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Reclamant

rectificare carte funciară · Fond

14 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-14 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-09-28 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 14.10.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.09.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-09-28

2026-09-10 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 28.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.09.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-10

2026-04-30 · 10:00

Amână cauza

În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 10.09.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-04-30

2025-11-13 · 11:00

Amână cauza

In vederea comunicarii raportului de expertiza.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-13

2025-07-24 · 10:30

Amână cauza

Pentru lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 22.01.2026.

Document: incheieredesedinta · 2025-07-24

2025-04-17 · 9:30

Amână cauza

În vederea comunicării raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2025-04-17

2024-11-28 · 9:00

Amână cauza

Având în vedere lipsa raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2024-11-28

2024-04-18 · 9:30

Amână cauza

În vederea întocmirii raportului de expertiză judiciară.

Document: incheieredesedinta · 2024-04-18

2024-04-09 · 09:00

Termen preschimbat

2024-01-15 · 9:00

Amână cauza

Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată fixat pentru data de 09.04.2024. Fixează noul termen de judecată pentru data de 18.04.2024, ora 09:30, sala 168, Complet C24, cu citarea părţilor. Pronunţată în şedinţa publica, azi, data de 15.01.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-15

2023-12-05 · 10:00

Amână cauza

Pentru lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 09.04.2024.

Document: incheieredesedinta · 2023-12-05

2023-09-12 · 09:00

Amână cauza

încuviintează efectuarea expertizei topografice

Document: incheieredesedinta · 2023-09-12

2023-04-25 · 12:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 12.09.2023, în vederea citprii tuturor proprietarilor tabulari

Document: incheieredesedinta · 2023-04-25

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
199249
Număr de înregistrare
J1991000125125
Înmatriculare
22 februarie 1991
EUID
ROONRC.J1991000125125
Formă juridică
SA
Sediu social
B-dul EROILOR 21-23 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul EROILOR 21-23 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
30 aprilie 2025
Telefon
0264596139 · Firme cu același număr
Fax
0264596826

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MAGDAȘ NICOLAE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
NAPOCOM SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.11.1992
Înregistrare fiscală
27 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000125125
Cod CAEN
4643
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0264596139 · Firme cu același număr
Fax
0264596826 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. EROILOR, NR.21-23
Cod poștal fiscal
400129
Strada sediului
Bld. Eroilor
Numărul sediului
21-23
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
400129
Strada domiciliului fiscal
Bld. Eroilor
Numărul domiciliului fiscal
21-23
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
400129

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Identificatori LEI și structură contabilă

Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.

NAPOCOM SA

LEI
9845001C6E71F0Z10919
Stare LEI
emis și reînnoit la termen
Stare entitate în GLEIF
activă în evidența LEI
Categorie
entitate juridică
Identificator validat
J1991000125125 · Asociere prin număr ONRC unic
Nivel de validare
validare completă
Prima înregistrare LEI
30 iunie 2023
Ultima actualizare
30 iunie 2026
Următoarea reînnoire
30 iunie 2027
Adresă juridică LEI
B-dul EROILOR, Nr. 21-23, Cluj-Napoca, RO-CJ, 400394, RO
Părinte direct de consolidare
Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.
Părinte final de consolidare
Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

33 activități autorizate

CAEN 3530 Rev. 3Furnizarea de abur și aer condiționat

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4761 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărților

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4920 Rev. 3Transporturi de marfă pe calea ferată

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaBulevardul EroilorCAEN 4643
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI