Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/NARDCON SRL

NARDCON SRL

CUI 23803033 · SRL· Sat Trip, Comuna Bixad

falimentONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registrufalimentVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net nul.

NARDCON SRL are sediul în Sat Trip, Comuna Bixad. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

faliment

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 leiFără an comparabil
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2025-509,9 K leiFără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0112025: 0 lei02025

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2025-509,9 K lei

Datorii raportate

20251,8 mil. lei

Disponibilități bănești

2025—

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator2025Ultima variație
Cifră de afaceri0 leiFără an comparabil
Rezultat net0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-509,9 K leiFără an comparabil
Datorii1,8 mil. leiFără an comparabil
Creanțe1,3 mil. leiFără an comparabil
Angajați—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Capital și îndatorare

Indicator2025
Active circulante / datorii totale0,72×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,91× (n=60)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 1 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
1.836.326
Active imobilizate
—
Active circulante
1.326.451
Capitaluri proprii
-509.875
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
0
Stocuri
—
Creanțe
1.326.451
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2015-04-06. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Obligații fiscale restante publicate

305.930 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCfaliment2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-02
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 4 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2015-04-06. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Obligații fiscale restante publicate

305.930 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeStări de insolvențăInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-04-25 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat225.453 lei79.773 lei305.226 lei305.226 lei0 lei
Asigurări sociale270 lei220 lei490 lei490 lei0 lei
Șomaj13 lei4 lei17 lei17 lei0 lei
Sănătate99 lei98 lei197 lei197 lei0 lei

Observație ANAF: Faliment

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2026-06-30305.930 lei305.226 lei490 lei17 lei197 lei0 lei
2016-03-3125.841 lei25.350 lei348 lei13 lei130 lei0 lei

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.

Procedura falimentului132/83/2020 · Tribunalul Satu Mare Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschisă la 10/02/2020

1 dosar de insolvență

132/83/2020 Tribunalul Satu Mare Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschidere: 10.02.2020

Practician în insolvență: MUREŞAN SILAGHI INSOLVENCY SPRL · fsilaghi@gmail.com

32 publicări în BPI

Notification 564

24/09/2026 · BPI 24 020 din 01/10/2026

Report 356

12/06/2026 · BPI 16 704 din 24/06/2026

Report 166

22/03/2026 · BPI 8 524 din 31/03/2026

Report 418

18/12/2025 · BPI 29 010 din 30/12/2025

Report 354

09/10/2025 · BPI 22 660 din 21/10/2025

Report 245

27/06/2025 · BPI 16 071 din 14/07/2025

Other procedural documents - courts/practitioners 121

02/04/2025 · BPI 7 625 din 09/04/2025

Summons 71

12/03/2025 · BPI 5 485 din 14/03/2025

Report 14678

17/09/2024 · BPI 16 174 din 19/09/2024

Report 14253

08/05/2024 · BPI 8 714 din 10/05/2024

Report 13784

08/01/2024 · BPI 355 din 09/01/2024

Report 13218

08/09/2023 · BPI 14 328 din 12/09/2023

Report 12788

28/04/2023 · BPI 7 440 din 03/05/2023

Report 12351

09/01/2023 · BPI 590 din 12/01/2023

Report 11905

06/09/2022 · BPI 14 382 din 09/09/2022

Report 11375

31/03/2022 · BPI 5 876 din 04/04/2022

Report 11089

14/01/2022 · BPI 897 din 18/01/2022

Report 10626

16/09/2021 · BPI 15 294 din 16/09/2021

Report 10422

25/06/2021 · BPI 11 326 din 28/06/2021

Report 10141

26/04/2021 · BPI 7 438 din 27/04/2021

Report 10141

26/04/2021 · BPI 7 422 din 27/04/2021

Report 9738

29/01/2021 · BPI 1 969 din 03/02/2021

Report 9447

13/11/2020 · BPI 19 682 din 19/11/2020

Report 9110

11/09/2020 · BPI 15 083 din 16/09/2020

Report 8602

26/06/2020 · BPI 10 768 din 01/07/2020

Debt record 8245

24/04/2020 · BPI 6 777 din 28/04/2020

Other procedural documents - courts/practitioners 8210

10/04/2020 · BPI 6 381 din 13/04/2020

Debt record 8193

02/04/2020 · BPI 6 110 din 06/04/2020

Report 8103

20/03/2020 · BPI 5 653 din 24/03/2020

Notification 7623

11/02/2020 · BPI 3 024 din 13/02/2020

Conclusion 23/F/CC

10/02/2020 · BPI 3 004 din 13/02/2020

Communication

11/02/2020 · BPI 3 004 din 13/02/2020

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23803033
Număr de înregistrare
J30/626/2008
Înmatriculare
25 aprilie 2008
EUID
ROONRC.J30/626/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
477 Sat Trip, Comuna Bixad Satu Mare
Adresă fiscală
477 TRIP SATU MARE
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 aprilie 2008
Înregistrare fiscală
26 februarie 2015

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator provizoriu
INSOLVADMIN RO IPURL (FOSTA DIMULESCU LUCIAN)

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
NARDCON S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2008
Înregistrare fiscală
25 aprilie 2008
Număr registrul comerțului
J30/626/2008
Cod CAEN
4291
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, SAT TRIP COM. BIXAD, NR.477
Cod poștal fiscal
447057
Numărul sediului
477
Localitatea sediului
Sat Trip Com. Bixad
Județul sediului
SATU MARE
Codul poștal al sediului
447057
Numărul domiciliului fiscal
477
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Trip Com. Bixad
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE
Cod poștal domiciliu fiscal
447057

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
29 aprilie 2008
TVA până la
31 octombrie 2014
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 noiembrie 2014
Actualizare TVA la încasare
4 noiembrie 2014
Publicare TVA la încasare
5 noiembrie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
6 aprilie 2015
Publicarea deciziei
21 aprilie 2015

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2025–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-02Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareSat Trip, Comuna BixadCAEN 4291
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI