Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 685,1 K lei, față de 966,3 K lei în 2024.
Bilanț 2025NDC CONCEPT-CONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
NDC CONCEPT-CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este -82,3% în 2025, față de -0,3% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 8,7 mil. lei în 2025, față de 5,8 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 10,6% · n=1.092Cifra de afaceri: -29,1% față de anul anterior.Marjă netă -82,3% · -82 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3,7 mil. lei | 966,3 K lei | 685,1 K lei | -29,1% față de anul anterior |
| Rezultat net | 1,7 mil. lei | -2,8 K lei | -563,8 K lei | Pierdere majorată cu 19,8 K% |
| Capitaluri proprii | 1,4 mil. lei | 1,4 mil. lei | 738,9 K lei | -47,7% față de anul anterior |
| Datorii | 4,9 mil. lei | 5,8 mil. lei | 8,7 mil. lei | +49,6% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,2 mil. lei | 1,6 mil. lei | 458,9 K lei | -71,4% față de anul anterior |
| Angajați | 1 | 2 | 2 | Neschimbat față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=1.092) · 2024: 10,3% (n=3.401)
Mediana sectorului: 2025: -0,6% (n=1.914) · 2024: -0,2% (n=5.784)
Mediana sectorului: 2025: 1,4% (n=1.321) · 2024: 2,3% (n=3.820)
Mediana sectorului: 2025: 336.393 lei (n=713) · 2024: 331.651 lei (n=2.523)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 0,9% (n=1.914) · 2024: 1,7% (n=5.784)
Mediana sectorului: 2025: 99% (n=1.914) · 2024: 97,9% (n=5.784)
Mediana sectorului: 2025: 76% (n=1.914) · 2024: 72,2% (n=5.784)
Mediana sectorului: 2025: 0,39× (n=2.374) · 2024: 0,42× (n=7.199)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 193 zile (n=1.069) · 2024: 161 zile (n=3.293)
Mediana sectorului: 2025: 196,1 zile (n=692) · 2024: 163,2 zile (n=2.148)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 685.074
- Rezultat net
- -563.844
- Angajați
- 2
- Datorii
- 8.740.153
- Active imobilizate
- 382.438
- Active circulante
- 9.096.577
- Capitaluri proprii
- 738.862
- Venituri totale
- 1.384.845
- Cheltuieli totale
- 1.948.689
- Stocuri
- 8.308.017
- Creanțe
- 458.867
- Casă și conturi la bănci
- 329.693
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 966.344
- Rezultat net
- -2.829
- Angajați
- 2
- Datorii
- 5.842.415
- Active imobilizate
- 2.872.111
- Active circulante
- 4.383.919
- Capitaluri proprii
- 1.413.817
- Venituri totale
- 1.784.824
- Cheltuieli totale
- 1.767.137
- Stocuri
- 2.671.597
- Creanțe
- 1.604.235
- Casă și conturi la bănci
- 108.087
- Cheltuieli în avans
- 202
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 3.723.106
- Rezultat net
- 1.705.201
- Angajați
- 1
- Datorii
- 4.865.074
- Active imobilizate
- 2.761.272
- Active circulante
- 3.520.447
- Capitaluri proprii
- 1.416.645
- Venituri totale
- 3.990.843
- Cheltuieli totale
- 2.160.018
- Stocuri
- 1.904.747
- Creanțe
- 1.186.962
- Casă și conturi la bănci
- 428.738
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- -201.770
- Angajați
- 1
- Datorii
- 3.188.379
- Active imobilizate
- 747.592
- Active circulante
- 2.152.231
- Capitaluri proprii
- -288.556
- Venituri totale
- 886.549
- Cheltuieli totale
- 1.088.319
- Stocuri
- 1.776.585
- Creanțe
- 64.401
- Casă și conturi la bănci
- 311.245
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- -85.372
- Angajați
- 1
- Datorii
- 1.556.513
- Active imobilizate
- 733.320
- Active circulante
- 736.407
- Capitaluri proprii
- -86.786
- Venituri totale
- 560.281
- Cheltuieli totale
- 645.653
- Stocuri
- 701.732
- Creanțe
- 33.355
- Casă și conturi la bănci
- 1.320
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- —
- Rezultat net
- -1.614
- Angajați
- —
- Datorii
- 94.107
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 92.693
- Capitaluri proprii
- -1.414
- Venituri totale
- 77.980
- Cheltuieli totale
- 79.594
- Stocuri
- 77.980
- Creanțe
- 12.741
- Casă și conturi la bănci
- 1.972
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-10-28; reactivare la 2023-01-06. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2023-01-06Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-10-28; reactivare la 2023-01-06. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2023-01-06Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-10-16 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.
hotarâre care sa tina loc de act autentic · Fond
2 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
Amână cauza şi acordă termen la data de 11.12.2026, ora 09:30 pentru a se lua cunoştinţă de înscrisuri.
Document: incheieredesedinta · 2026-10-09
completare dispozitiv · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de îndreptare a erorii materiale introdusă de petentul NDC CONCEPT-CONSTRUCT SRL. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurate în cuprinsul minutei ?i în tot cuprinsul Încheierii pronun?ate în data de 29.05.2024 în cadrul dosarului asociat 103/300/1998/a1, în sensul că se va indica în mod corect numele petentului, respectiv „NDC CONCEPT-CONSTRUCT SRL […]” în loc de „NDC CONCPET CONSTRUCT SRL […]”. Respinge ca neîntemeiată cererea de completare a Încheierii pronun?ate în data de 29.05.2024 în cadrul dosarului asociat 103/300/1998/a1. Cu apel în termen de 15 de zile de la comunicare. Apelul se depune la Judecătoria Sector 2 Bucure?ti. Pronun?ată în ?edin?ă publică, azi 30.07.2024.
Document: incheierefinaladezinvestire · 2024-07-30
partaj judiciar servitute · Fond
10 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţare la judecată
În baza art. 406 Cod procedură civilă, ia act de renun?area la judecata cererii de chemare în judecată Respinge cererea privind încetarea obligaţiei de plată a taxei judiciare de timbru, ca neîntemeiată. Dispune restituirea către reclamanta Niculae Luminiţa a sumei de 1.500 lei, achitată cu titlu de onorariu expert. Dispune restituirea către pârâta NDC Concept-Construct S.R.L. a sumei de 1.500 lei, achitată cu titlu de onorariu expert. Dispune emiterea unei adrese către B.L.E.T. Bucureşti cu privire la obligaţie de restituire a sumelor achitate cu titlu de onorariu expert. Se comunică ultimului expert desemnat faptul că instanţa a revenit asupra probei. Ajutorul public judiciar sub forma reducerii taxei de timbru de la 96.253 lei la 48.126,5 lei, rămâne în sarcina statului. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 15.04.2026.
Document: _Hotarare 5740/2026 · 2026-04-15
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 15.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 01.04.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-04-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 01.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.03.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-03-17
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.03.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-03-02
Amână cauza
Pentru lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 02.03.2026.
Document: incheieredesedinta · 2025-10-27
Încheiere
În baza art. 330 alin. (5) Cod procedură civilă, încuviinţează pârâţilor participarea la efectuarea expertizei a dnei. expert Popescu Ruxandra Crina. În baza art. 45 alin. (1) lit. i) dispune restituirea sumei de 100 lei, cu titlu de taxă judiciară de timbru pentru cererea având ca obiect recuzarea expertului către pârâţii Niculae Mihai, Niculae Maria, NDC Concept Construct S.R.L. În baza art. 335 alin. (5) Cod procedură civilă, admite cererea având ca obiect „autorizare utilizare for?ă publică” pentru efectuarea expertizei. Autorizează utilizarea for?ei publice în scopul efectuării expertizei tehnice dispuse în dosarul 10897/300/2023 având ca obiect partaj judiciar/ servitute, pentru efectuarea lucrării la fa?a locului de către expertul tehnic judiciar Duţu Angela. Dispune emiterea adresei către expertul tehnic judiciar desemnat cu menţiunea că a fost încuviinţată pârâţilor participarea unui expert parte şi cu solicitarea de a proceda la întocmirea raportului de expertiză dispus în cauză, după convocarea părţilor, cu men?iunea că, în cazul în care este împiedicat în exercitarea atribuţiilor, se poate solicita sprijinul organelor de poliţie sau ale jandarmeriei. Pune în vedere părţilor prevederile art. 187 alin. (1) pct. 2 lit. i) Cod procedură civilă privind posibilitatea instanţei de a sancţiona cu amendă judiciară împiedicarea în orice mod a a exercitării atribuţiilor expertului desemnat. Cu cale de atac odată cu fondul. Menţine termenul de judecată acordat la data de 27.10.2025, ora 10:30, avut în cuno?tin?ă de părţi. Pronunţată astăzi, 01.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheieredesedinta · 2025-07-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 01.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.06.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-23
Amână cauza
lipsa raportului de expertiză
Document: incheieredesedinta · 2025-03-31
Amână cauza
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 31.03.2025.
Document: incheieredesedinta · 2024-12-16
Amână cauza
Pentru a formula întâmpinare faţă de cererea modificatoare, amână judecarea cauzei la data de 16.12.2024.
Document: incheieredesedinta · 2024-10-14
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 38354846
- Număr de înregistrare
- J2017017472409
- Înmatriculare
- 16 octombrie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017017472409
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- ARDELENI 38A Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti
- Adresă fiscală
- Str ARDELENI 38A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 16 octombrie 2017
- Înregistrare fiscală
- 29 aprilie 2026
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- NICULAE DANIEL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- NDC CONCEPT-CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 16.10.2017
- Înregistrare fiscală
- 16 octombrie 2017
- Număr registrul comerțului
- J2017017472409
- Cod CAEN
- 6812
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARDELENI, NR.38A, CAMERA 2
- Strada sediului
- Str. Ardeleni
- Numărul sediului
- 38A
- Localitatea sediului
- Sector 2 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Detalii sediu
- CAMERA 2
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Ardeleni
- Numărul domiciliului fiscal
- 38A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 2 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Detalii domiciliu fiscal
- CAMERA 2
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- Perioada 1: TVA de la
- 11 ianuarie 2023
- Perioada 2: TVA de la
- 29 octombrie 2020
- Perioada 2: TVA până la
- 28 octombrie 2022
- Perioada 2: Anulare operată la
- 31 octombrie 2022
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- Perioada 3: TVA de la
- 18 septembrie 2019
- Perioada 3: TVA până la
- 31 ianuarie 2020
- Perioada 3: Anulare operată la
- 7 februarie 2020
- Perioada 3: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
- Inactivare
- 28 octombrie 2022
- Reactivare
- 6 ianuarie 2023
- Publicarea deciziei
- 28 octombrie 2022
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
32 activități autorizate
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-21 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.