Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 10,9 mil. lei, față de 8,4 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025NEEB SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
NEEB SRL are sediul în Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 18,7% în 2025, față de 21,6% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 1,4 mil. lei în 2025, față de 1,5 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 9% · n=336Cifra de afaceri: +28,9% față de anul anterior.Marjă netă 18,7% · -2,9 pp față de 2024
Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6,6 mil. lei | 8,4 mil. lei | 10,9 mil. lei | +28,9% față de anul anterior |
| Rezultat net | 1,3 mil. lei | 1,8 mil. lei | 2 mil. lei | +11,8% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 3,5 mil. lei | 2,4 mil. lei | 2 mil. lei | -13,6% față de anul anterior |
| Datorii | 351,4 K lei | 1,5 mil. lei | 1,4 mil. lei | -11,9% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,4 mil. lei | 2,4 mil. lei | 2,7 mil. lei | +13,7% față de anul anterior |
| Angajați | 8 | 9 | 11 | +22,2% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 9% (n=336) · 2024: 8,3% (n=385)
Mediana sectorului: 2025: 8,9% (n=330) · 2024: 8,3% (n=374)
Mediana sectorului: 2025: 27,9% (n=324) · 2024: 26% (n=371)
Mediana sectorului: 2025: 354.247 lei (n=323) · 2024: 288.882 lei (n=360)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 41,2% (n=330) · 2024: 45% (n=374)
Mediana sectorului: 2025: 55,7% (n=330) · 2024: 52% (n=374)
Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=330) · 2024: 28,8% (n=374)
Mediana sectorului: 2025: 1,1× (n=371) · 2024: 1,2× (n=423)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 100,1 zile (n=328) · 2024: 93,9 zile (n=373)
Mediana sectorului: 2025: 15,3 zile (n=281) · 2024: 19,3 zile (n=303)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 10.882.326
- Rezultat net
- 2.038.116
- Angajați
- 11
- Datorii
- 1.361.976
- Active imobilizate
- 540.156
- Active circulante
- 2.843.620
- Capitaluri proprii
- 2.048.256
- Venituri totale
- 10.962.989
- Cheltuieli totale
- 8.534.242
- Stocuri
- 827
- Creanțe
- 2.722.854
- Casă și conturi la bănci
- 119.939
- Cheltuieli în avans
- 26.456
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.444.533
- Rezultat net
- 1.822.697
- Angajați
- 9
- Datorii
- 1.546.204
- Active imobilizate
- 692.553
- Active circulante
- 3.187.076
- Capitaluri proprii
- 2.372.007
- Venituri totale
- 11.795.018
- Cheltuieli totale
- 9.599.028
- Stocuri
- 21.702
- Creanțe
- 2.395.478
- Casă și conturi la bănci
- 769.896
- Cheltuieli în avans
- 38.582
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.602.844
- Rezultat net
- 1.329.963
- Angajați
- 8
- Datorii
- 351.367
- Active imobilizate
- 1.116.478
- Active circulante
- 2.705.461
- Capitaluri proprii
- 3.500.550
- Venituri totale
- 6.791.306
- Cheltuieli totale
- 5.201.304
- Stocuri
- -66
- Creanțe
- 1.362.933
- Casă și conturi la bănci
- 1.342.594
- Cheltuieli în avans
- 29.978
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 4.761.297
- Rezultat net
- 704.924
- Angajați
- 8
- Datorii
- 873.509
- Active imobilizate
- 1.512.073
- Active circulante
- 1.700.158
- Capitaluri proprii
- 2.357.102
- Venituri totale
- 4.784.933
- Cheltuieli totale
- 4.039.434
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.105.285
- Casă și conturi la bănci
- 594.873
- Cheltuieli în avans
- 18.380
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.077.024
- Rezultat net
- 711.023
- Angajați
- 8
- Datorii
- 1.100.567
- Active imobilizate
- 1.946.576
- Active circulante
- 1.315.851
- Capitaluri proprii
- 2.171.159
- Venituri totale
- 4.177.487
- Cheltuieli totale
- 3.429.133
- Stocuri
- 1.798
- Creanțe
- 744.812
- Casă și conturi la bănci
- 569.241
- Cheltuieli în avans
- 9.299
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.350.378
- Rezultat net
- 813.840
- Angajați
- 9
- Datorii
- 1.131.202
- Active imobilizate
- 1.191.667
- Active circulante
- 1.515.350
- Capitaluri proprii
- 1.591.714
- Venituri totale
- 4.405.510
- Cheltuieli totale
- 3.555.970
- Stocuri
- 5.048
- Creanțe
- 727.087
- Casă și conturi la bănci
- 783.215
- Cheltuieli în avans
- 15.899
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.450
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-02-28 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Contestaţia debitorului contra cererilor introductive ale creditorilor pentru începerea procedurii · Fond
5 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Încheiere
Admite cererea formulată de administratorul judiciar. Constata ca in procedura debitoarei WPM CRANES & LOGISTICS SRL a fost confirmat administratorul judiciar Turmac Insolvency SPRL. Stabileste onorariul cuvenit administratorului judiciar, in limitele prevazute de art. 38 din OUG 86/2006, dupa cum urmeaza: un onorariu fix lunar în cuantum de 10.000 lei/luna si un onorariu variabil (de succes) de 5% din suma rezultată din stingerea crean?elor debitorului. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea se va depune la Tribunalul Bucuresti, Sectia a VII-a. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei azi, 12.06.2026.
Document: incheieredesedinta · 2026-06-12
Amână cauza
pentru continuarea demersurilor în procedură în vederea soluţionării contestaţiilor formulate împotriva tabelului preliminar, precum şi pentru evaluarea bunurilor şi recuperarea creanţelor
Document: incheieredesedinta · 2026-06-05
Admite cererea
Admite cererea creditorului ADIROM ACTIV CONSTRUCT SRL. În temeiul art. 72 alin. 6 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolventei şi de insolvenţă deschide procedura generală împotriva debitorului WPM CRANES & LOGISTICS SRL. În cazul în care debitorul nu depune, în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosar, o declaraţie prin să-şi manifeste intenţia de reorganizare, în temeiul art. 85 alin. 1 raportat la art. 74 şi art. 67 alin. 1 lit. g din Legea nr. 85/2014, urmează a opera ridicarea de drept a dreptului de administrare – constând în dreptul de a-şi conduce activitatea, de a-şi administra bunurile din avere şi de a dispune de acestea, situaţie în care conducerea integrală a activităţii debitorului revine administratorului judiciar. Dă dispozi?ie tuturor băncilor la care debitoarea are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără un ordin al judecătorului sindic sau al administratorului judiciar, obligaţia de înştiinţare a băncilor revenindu-i administratorului judiciar, în cazul în care operează ridicarea de drept a dreptului de administrare. Pune în vedere debitorului că este obligat să depună în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitorul nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. Fixează următoarele termene limită: a) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 23.03.2026; b) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 13.04.2026; c) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 08.05.2026; d) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 20.04.2026. Numeşte administrator judiciar provizoriu, dintre ofertele depuse la dosar, pe Turmac Insolvency SPRL care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din Legea nr. 85/2014, cu exercitarea atribuţiilor de supraveghere a activităţii debitorului în conformitate cu art. 5 pct. 66 şi art. 87 din Legea nr. 85/2014 până la ridicarea dreptului de administrare al debitorului, cu o remuneraţie de 5.000 lei din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 şi art. 100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 74 raportat la art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului ţi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să convoace adunarea generala a acţionarilor/asociaţilor sau membrilor persoanei juridice pentru desemnarea administratorului special in termen de maxim 10 de zile de la notificarea deschiderii procedurii de către administratorul judiciar provizoriu. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi în termen de 40 de zile de la desemnare raportul prevăzut la art. 97 din aceeaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în term
Document: Hotarareintermediara 673/2026 · 2026-02-06
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.02.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-23
Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-13
actiune in raspundere delictuala · Fond
9 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
faţă de lipsa raportului de expertiză încuviinţat în cauză, amână cauza şi acordă termen la data de 13.10.2026, ora 10:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2026-09-07
Amână cauza
faţă de lipsa raportului de expertiză încuviinţat în cauză, amână cauza şi acordă termen la data de 07.09.2026 ora 10:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2026-06-09
Amână cauza
faţă de lipsa raportului de expertiză încuviinţat în cauză, amână cauza şi acordă termen la data de 09.06.2026 ora 10:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2026-05-12
Amână cauza
în vederea efectuării raportului de expertiză încuviinţat în cauză, amână cauza şi acordă termen la data de 12 mai 2026, ora 11:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2026-04-07
Amână cauza
în vederea administrării probei testimoniale şi în vederea depunerii de înscrisuri, amână cauza şi acordă termen la data de 07 aprilie 2026, ora 10:00, salaC
Document: incheieredesedinta · 2026-03-10
Amână cauza
pentru a se depune răspuns la adresa încuviin?ată, va amâna cauza ?i va acorda termen la data de 10.03.2026, ora 11:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2026-01-20
Amână cauza
în vederea administrării probleor încuviinţate, amână cauza şi acordă termen la data de 20.01.2026, ora 11:00, sala C
Document: incheieredesedinta · 2025-11-11
Amână cauza
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale nr. 2/2025 a Tribunalului Sibiu prin care s-a adoptat ca şi formă de protest suspendarea judecării cauzelor cu excep?ia celor urgente prevăzute la art. 3 şi având în vedere că prezenta cauză nu face parte din categoria cauzelor urgente, acordă un nou termen de judecată la data de 11.11.2025, ora 11:00, sala C.
Document: incheieredesedinta · 2025-09-16
Cerere în anulare ordonanţa de plata · Fond
3 termene · ultima soluție: Anulează cererea
Anulează cererea
Admite exceptia netimbrării. Anuleaza cererea în anulare ca netimbrată. Obligă reclamanta să plătească pârâtei cheltuieli de judecată: 1100 de lei cu titlu de onorariu avocaţial. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 29.02.2024.
Document: Hotarare 1561/2024 · 2024-02-29
Amână pronunţarea
Având nevoie de timp pentru a delibera amână pronunţarea la data de 29.02.2024. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 15.02.2024.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-02-15
Amână cauza
pentru a se achita taxa judiciara de timbru
Document: incheieredesedinta · 2023-12-14
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 21241044
- Număr de înregistrare
- J2007000388327
- Înmatriculare
- 28 februarie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000388327
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Sibiului 2 CORP B Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr Sibiu
- Adresă fiscală
- Şos Sibiului 2 Şelimbăr SIBIU · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 28 februarie 2007
- Înregistrare fiscală
- 14 aprilie 2025
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- VECERZAN LIVIU
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- NEEB SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 28.02.2007
- Înregistrare fiscală
- 1 martie 2007
- Număr registrul comerțului
- J2007000388327
- Cod CAEN
- 4399
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, ŞOS. SIBIULUI, NR.2, BIROU 305, BL.CORP B, ET.3
- Strada sediului
- Şos. Sibiului
- Numărul sediului
- 2
- Localitatea sediului
- Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
- Județul sediului
- SIBIU
- Detalii sediu
- birou 305
- Strada domiciliului fiscal
- Şos. Sibiului
- Numărul domiciliului fiscal
- 2
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
- Județul domiciliului fiscal
- SIBIU
- Detalii domiciliu fiscal
- birou 305
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 5 martie 2007
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 februarie 2016
- TVA la încasare până la
- 1 octombrie 2017
- Actualizare TVA la încasare
- 29 septembrie 2017
- Publicare TVA la încasare
- 30 septembrie 2017
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
25 activități autorizate
CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare
CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor
CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CAEN 7810 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-09 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.