Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/NEUROLEADERSHIP PHD S.R.L.

NEUROLEADERSHIP PHD S.R.L.

CUI 40374624 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

NEUROLEADERSHIP PHD S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+22,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 310,3 K lei, față de 254 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut4,7%

Marja netă calculată este 4,7% în 2025, față de -92,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-26,6%

Datoriile raportate sunt 1,5 mil. lei în 2025, față de 2,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025310,3 K lei+22,2% față de anul anterior2020: 201.5872021: 372.8572022: 676.0632023: 1.181.9742024: 253.9782025: 310.307
Rezultat net 202514,5 K lei+106,2% față de anul anterior2020: 162.0282021: 214.0402022: 221.9662023: 455.5942024: -234.2962025: 14.540
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025962 K lei+1,5% față de anul anterior2020: 290.2012021: 504.2422022: 726.2072023: 1.181.8022024: 947.5052025: 962.027
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0591 K1 mil.2020: 201,6 K lei201,6 K20202021: 372,9 K lei372,9 K20212022: 676,1 K lei676,1 K20222023: 1,2 mil. lei1,2 mil.20232024: 254 K lei254 K20242025: 310,3 K lei310,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-92,3%-5,9%80,4%Mediana sectorului (2025): 22,8% · n=123342020: 80,4%80,4%20202021: 57,4%57,4%20212022: 32,8%32,8%20222023: 38,5%38,5%20232024: -92,3%-92,3%20242025: 4,7%4,7%2025

Cifra de afaceri: +22,2% față de anul anterior. Marja netă: 4,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii962 K lei+1,5% față de anul anterior
Datorii1,5 mil. lei-26,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,2 mil. lei254 K lei310,3 K lei+22,2% față de anul anterior
Rezultat net455,6 K lei-234,3 K lei14,5 K lei+106,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,2 mil. lei947,5 K lei962 K lei+1,5% față de anul anterior
Datorii2,6 mil. lei2,1 mil. lei1,5 mil. lei-26,6% față de anul anterior
Creanțe495 K lei250,9 K lei249,8 K lei-0,4% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri4,7%22,8%n=12.334-92,3%23,6%n=11.757
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)38,7%53,7%n=12.90631,3%58,2%n=12.167
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)61,3%44,7%n=12.90668,7%40,6%n=12.167
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)89,7%75,1%n=12.90691,4%73,4%n=12.167
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,6%3%n=12.903-7,7%3,2%n=12.164
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive1,5%11,9%n=11.730-24,7%11,7%n=11.063
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,17×0,71×n=14.8060,12×0,81×n=14.070
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360289,86 zile101,48 zilen=11.664355,67 zile87,21 zilen=10.932
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3602,8 zile7,73 zilen=5.0665,58 zile7,77 zilen=4.723
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați310.307 lei238.022 lein=8.120253.978 lei218.265 lein=8.171

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
310.307
Rezultat net
14.540
Angajați
1
Datorii
1.526.288
Active imobilizate
2.232.386
Active circulante
255.929
Capitaluri proprii
962.027
Venituri totale
438.502
Cheltuieli totale
418.176
Stocuri
2.413
Creanțe
249.847
Casă și conturi la bănci
3.669
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
253.978
Rezultat net
-234.296
Angajați
1
Datorii
2.080.253
Active imobilizate
2.768.167
Active circulante
259.591
Capitaluri proprii
947.505
Venituri totale
433.662
Cheltuieli totale
660.241
Stocuri
3.935
Creanțe
250.926
Casă și conturi la bănci
4.730
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.181.974
Rezultat net
455.594
Angajați
1
Datorii
2.568.403
Active imobilizate
2.558.440
Active circulante
1.191.765
Capitaluri proprii
1.181.802
Venituri totale
1.207.229
Cheltuieli totale
742.181
Stocuri
686.252
Creanțe
495.037
Casă și conturi la bănci
10.476
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
676.063
Rezultat net
221.966
Angajați
1
Datorii
1.166.413
Active imobilizate
1.521.831
Active circulante
370.789
Capitaluri proprii
726.207
Venituri totale
857.601
Cheltuieli totale
629.209
Stocuri
112.029
Creanțe
247.684
Casă și conturi la bănci
11.076
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
372.857
Rezultat net
214.040
Angajați
—
Datorii
668.027
Active imobilizate
901.151
Active circulante
271.118
Capitaluri proprii
504.242
Venituri totale
372.868
Cheltuieli totale
152.595
Stocuri
-11.846
Creanțe
254.046
Casă și conturi la bănci
28.918
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
201.587
Rezultat net
162.028
Angajați
—
Datorii
330.693
Active imobilizate
500.995
Active circulante
119.899
Capitaluri proprii
290.201
Venituri totale
211.266
Cheltuieli totale
43.536
Stocuri
14.375
Creanțe
83.205
Casă și conturi la bănci
22.319
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-03-23 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40374624
Număr de înregistrare
J2019000015170
Înmatriculare
4 ianuarie 2019
EUID
ROONRC.J2019000015170
Formă juridică
SRL
Sediu social
ALEEA METEOROLOGIEI 15D CORP 3 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ALEEA METEOROLOGIEI 15D Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
23 martie 2026
Înregistrare fiscală
16 aprilie 2026
Telefon
0744652075 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PARINCU VASILE-ŞTEFAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
NEUROLEADERSHIP PHD S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 23.03.2026
Înregistrare fiscală
4 ianuarie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000015170
Cod CAEN
6210
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0744652075 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ALEEA METEOROLOGIEI, NR.15D, BL.CORP 3, SC.B, ET.1, AP.17
Strada sediului
Str ALEEA METEOROLOGIEI
Numărul sediului
15D
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Str ALEEA METEOROLOGIEI
Numărul domiciliului fiscal
15D
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
7 august 2019
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
7 august 2019
Actualizare TVA la încasare
7 august 2019
Publicare TVA la încasare
8 august 2019
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

17 activități autorizate

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4673 Rev. 3Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1Aleea MeteorologieiCAEN 6820
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI