Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/NEVEON ROMANIA S.R.L.

NEVEON ROMANIA S.R.L.

CUI 11910621 · SRL· Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

NEVEON ROMANIA S.R.L. are sediul în Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-7,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 272,1 mil. lei, față de 294,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-0,8%

Marja netă calculată este -0,8% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+5,5%

Datoriile raportate sunt 152,2 mil. lei în 2025, față de 144,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025272,1 mil. lei-7,7% față de anul anterior2021: 337.694.8342022: 307.487.5242023: 284.025.2242024: 294.608.1742025: 272.059.121
Rezultat net 2025-2,3 mil. leiFără an comparabil2021: 02022: 02023: 02024: 02025: -2.306.468
Angajați 2025267+8,1% față de anul anterior2021: 3132022: 2852023: 2562024: 2472025: 267
Capitaluri proprii 202533,3 mil. lei-20,3% față de anul anterior2021: 43.265.0592022: 36.895.0332023: 39.438.1242024: 41.716.5332025: 33.254.085
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0169 mil.338 mil.2021: 337,7 mil. lei337,7 mil.20212022: 307,5 mil. lei307,5 mil.20222023: 284 mil. lei284 mil.20232024: 294,6 mil. lei294,6 mil.20242025: 272,1 mil. lei272,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-0,8%0,1%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=212021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: -0,8%-0,8%2025

Cifra de afaceri: -7,7% față de anul anterior. Marja netă: -0,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii33,3 mil. lei-20,3% față de anul anterior
Datorii152,2 mil. lei+5,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri284 mil. lei294,6 mil. lei272,1 mil. lei-7,7% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-2,3 mil. leiFără an comparabil
Capitaluri proprii39,4 mil. lei41,7 mil. lei33,3 mil. lei-20,3% față de anul anterior
Datorii137 mil. lei144,3 mil. lei152,2 mil. lei+5,5% față de anul anterior
Creanțe51,8 mil. lei52,3 mil. lei44,1 mil. lei-15,7% față de anul anterior
Angajați256247267+8,1% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-0,8%0%n=210%0%n=21
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)17,8%41,1%n=2122,3%33,8%n=21
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)81,6%34,4%n=2177,1%60,5%n=21
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)58,9%47,2%n=2155,7%39,4%n=21
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-1,2%0%n=210%0%n=21
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-6,9%—0%—
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,5×1,33×n=220,57×0,7×n=22
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36058,36 zile83,62 zilen=2163,93 zile76,67 zilen=21
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36034,21 zile54,14 zilen=2129,72 zile60,75 zilen=20
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.018.948 lei551.118 lein=211.192.746 lei498.591 lein=20

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
272.059.121
Rezultat net
-2.306.468
Angajați
267
Datorii
152.161.779
Active imobilizate
109.728.418
Active circulante
76.636.183
Capitaluri proprii
33.254.085
Venituri totale
267.285.143
Cheltuieli totale
266.974.338
Stocuri
25.853.010
Creanțe
44.100.732
Casă și conturi la bănci
6.682.441
Cheltuieli în avans
336.898
Venituri în avans
14.000
Provizioane
1.271.635
Capital subscris vărsat
17.036.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
294.608.174
Rezultat net
0
Angajați
247
Datorii
144.283.242
Active imobilizate
104.176.880
Active circulante
82.956.918
Capitaluri proprii
41.716.533
Venituri totale
303.166.404
Cheltuieli totale
294.211.482
Stocuri
24.325.624
Creanțe
52.314.985
Casă și conturi la bănci
6.316.309
Cheltuieli în avans
309.847
Venituri în avans
30.694
Provizioane
1.413.176
Capital subscris vărsat
17.036.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
284.025.224
Rezultat net
0
Angajați
256
Datorii
137.040.314
Active imobilizate
91.187.032
Active circulante
86.443.356
Capitaluri proprii
39.438.124
Venituri totale
285.627.262
Cheltuieli totale
280.241.276
Stocuri
23.109.482
Creanțe
51.768.291
Casă și conturi la bănci
11.565.583
Cheltuieli în avans
348.348
Venituri în avans
41.194
Provizioane
1.459.104
Capital subscris vărsat
17.036.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
307.487.524
Rezultat net
0
Angajați
285
Datorii
148.685.141
Active imobilizate
92.980.658
Active circulante
94.697.088
Capitaluri proprii
36.895.033
Venituri totale
313.836.211
Cheltuieli totale
307.190.369
Stocuri
25.693.867
Creanțe
59.143.494
Casă și conturi la bănci
9.859.727
Cheltuieli în avans
284.527
Venituri în avans
1.037.630
Provizioane
1.344.469
Capital subscris vărsat
17.036.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
337.694.834
Rezultat net
0
Angajați
313
Datorii
126.237.619
Active imobilizate
85.300.778
Active circulante
85.074.699
Capitaluri proprii
43.265.059
Venituri totale
342.312.309
Cheltuieli totale
327.142.163
Stocuri
20.546.235
Creanțe
56.907.655
Casă și conturi la bănci
7.620.809
Cheltuieli în avans
594.534
Venituri în avans
2.865
Provizioane
1.464.468
Capital subscris vărsat
17.036.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1999-07-05 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-09-30–2026-10-01 · verificat 2026-10-01.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

5 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
11910621
Număr de înregistrare
J1999000311322
Înmatriculare
30 iunie 1999
EUID
ROONRC.J1999000311322
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. GARII 13 Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr Sibiu · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. GARII 13 Şelimbăr SIBIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 iulie 1999
Înregistrare fiscală
17 octombrie 2025
Telefon
0269207800 · Firme cu același număr
Fax
0269207813

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
REUDINK LAMBERTUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
NEVEON ROMANIA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.07.1999
Înregistrare fiscală
5 iulie 1999
Număr registrul comerțului
J1999000311322
Cod CAEN
2016
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili

Contact și adrese

Telefon
0269207800 · Firme cu același număr
Fax
0269207813 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. GĂRII, NR.13
Cod poștal fiscal
557260
Strada sediului
Str. Gării
Numărul sediului
13
Localitatea sediului
Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
Județul sediului
SIBIU
Codul poștal al sediului
557260
Strada domiciliului fiscal
Str. Gării
Numărul domiciliului fiscal
13
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
Județul domiciliului fiscal
SIBIU
Cod poștal domiciliu fiscal
557260

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
5 iulie 1999
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (5) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE2 din 5 înregistrări (40%) · Vezi relația

LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA"1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION"1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

Municipiul Blaj1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Bureti (Rev.2)3 din 5 înregistrări (60%) · Vezi selecția

Saltele (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Huse pentru saltele (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 mai 2026Achiziție directă

PLACI FILTREN

Autoritate: INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION"

CPV 39224320-7 — Bureti (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39224320-7

Vezi detaliile atribuirii →
4.439 leiValoare publicată
23 iunie 2025Achiziție directă

Achizitie structuri fonoabsorbante - UAT Municipiul Blaj

Autoritate: Municipiul Blaj

CPV 39224320-7 — Bureti (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39224320-7

Vezi detaliile atribuirii →
35.285 leiValoare publicată
27 mai 2025Achiziție directă

ACHIZITIE SALTELE SI HUSE

Autoritate: SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE

CPV 39224320-7 — Bureti (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39224320-7

Vezi detaliile atribuirii →
10.677 leiValoare publicată
6 august 2024Achiziție directă

ACHIZITIE SALTELE SI HUSE

Autoritate: SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE

CPV 39512300-7 — Huse pentru saltele (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39512300-7

Vezi detaliile atribuirii →
9.516 leiValoare publicată
17 iulie 2024Achiziție directă

SALTEA 1300x470x100 N2130 IMPERMEABILA

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA"

CPV 39143112-4 — Saltele (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39143112-4

Vezi detaliile atribuirii →
2.165 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
mare contribuabil
Administrație teritorială
Sibiu
Criteriu de selecție publicat
Criteriu valoric agregat

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 3 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Ilfov1 sedii

Maramureș1 sedii

Neamț1 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
NEVEON ROMANIA S.R.L. - PUNCT DE LUCRU33248194Ilfov
NEVEON ROMANIA SRL - PUNCT DE LUCRU13950169Neamț
NEVEON ROMANIA SRL - PUNCT DE LUCRU BAIA MARE15656330Maramureș

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

83 activități autorizate

CAEN 0240 Rev. 3Activități de servicii anexe silviculturii

CAEN 1520 Rev. 3Fabricarea încălțămintei

CAEN 2016 Rev. 3Fabricarea materialelor plastice în forme primare

CAEN 2221 Rev. 3Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic

CAEN 2222 Rev. 3Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic

CAEN 2223 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

CAEN 2224 Rev. 3Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții

CAEN 2225 Rev. 3Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic

CAEN 2226 Rev. 3Fabricarea altor produse din material plastic

CAEN 2732 Rev. 3Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2733 Rev. 3Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3250 Rev. 3Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4612 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4682 Rev. 3Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

CAEN 5330 Rev. 3Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 5920 Rev. 3Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6422 Rev. 3Activități ale canalelor de finanțare

CAEN 6492 Rev. 3Alte activități de creditare

CAEN 6499 Rev. 3Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7733 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 7740 Rev. 3Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor)

CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor

CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8291 Rev. 3Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8561 Rev. 3Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)

CAEN 8569 Rev. 3Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană

CAEN 8791 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SibiuSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărStrada GariiCAEN 2016
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI