Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 148,8 K lei, față de 196,9 K lei în 2023.
Bilanț 2024NEW B.I.D SERVICE S.R.L.
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în creștere.
NEW B.I.D SERVICE S.R.L. are sediul în Municipiul Braşov și raportează activitatea comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.
Marja netă calculată este -49,9% în 2024, față de -70,7% în 2023.
Calcul din bilanț 2024Datoriile raportate sunt 260,4 K lei în 2024, față de 295,3 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2024Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: -24,4% față de anul anterior. Marja netă: -49,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2021 | 2023 | 2024 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 494,9 K lei | 196,9 K lei | 148,8 K lei | -24,4% față de anul anterior |
| Rezultat net | 31,7 K lei | -139,3 K lei | -74,2 K lei | +46,7% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 176,3 K lei | -38,8 K lei | -112,9 K lei | -191,2% față de anul anterior |
| Datorii | 97,7 K lei | 295,3 K lei | 260,4 K lei | -11,8% față de anul anterior |
| Creanțe | 38,5 K lei | 22,8 K lei | 11,4 K lei | -50% față de anul anterior |
| Angajați | 2 | 2 | 1 | -50% față de anul anterior |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2024 | Sector 2024 | Firma 2023 | Sector 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | -49,9% | 2,9%n=4.670 | -70,7% | 5%n=4.700 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | -76,6% | 31,6%n=4.166 | -14,1% | 34,5%n=4.158 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 176,6% | 67,7%n=4.166 | 107,4% | 64,8%n=4.158 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 37,5% | 14,4%n=4.166 | 31,6% | 13,4%n=4.158 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | -50,3% | 1,8%n=4.162 | -50,7% | 3,4%n=4.153 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 0,35× | 1,09×n=5.854 | 0,64× | 1,14×n=5.935 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 27,55 zile | 41,17 zilen=4.341 | 41,68 zile | 45,48 zilen=4.345 |
| Durata stocurilor | stocuri / cifra de afaceri × 360 | 187,77 zile | 88,08 zilen=4.126 | 241,9 zile | 82,55 zilen=4.117 |
| Cifră de afaceri per angajat | cifra de afaceri / numărul mediu de angajați | 148.793 lei | 360.449 lein=3.666 | 98.449 lei | 357.949 lein=3.789 |
Istoric financiar complet · 3 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 148.793
- Rezultat net
- -74.209
- Angajați
- 1
- Datorii
- 260.372
- Active imobilizate
- 55.342
- Active circulante
- 92.120
- Capitaluri proprii
- -112.910
- Venituri totale
- 148.793
- Cheltuieli totale
- 222.687
- Stocuri
- 77.608
- Creanțe
- 11.387
- Casă și conturi la bănci
- 3.125
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 196.898
- Rezultat net
- -139.290
- Angajați
- 2
- Datorii
- 295.321
- Active imobilizate
- 86.959
- Active circulante
- 187.950
- Capitaluri proprii
- -38.779
- Venituri totale
- 198.728
- Cheltuieli totale
- 335.997
- Stocuri
- 132.305
- Creanțe
- 22.794
- Casă și conturi la bănci
- 32.851
- Cheltuieli în avans
- 814
- Venituri în avans
- 19.181
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 494.943
- Rezultat net
- 31.652
- Angajați
- 2
- Datorii
- 97.704
- Active imobilizate
- 110.391
- Active circulante
- 178.467
- Capitaluri proprii
- 176.274
- Venituri totale
- 495.833
- Cheltuieli totale
- 459.756
- Stocuri
- 67.577
- Creanțe
- 38.451
- Casă și conturi la bănci
- 72.439
- Cheltuieli în avans
- 4.301
- Venituri în avans
- 19.181
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2020-02-01; reactivare la 2020-03-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2020-03-02Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2024Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2024Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2020-02-01; reactivare la 2020-03-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2020-03-02Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2024Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2024Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-01-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
7 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 38654541
- Număr de înregistrare
- J8/12/2018
- Înmatriculare
- 4 ianuarie 2018
- EUID
- ROONRC.J8/12/2018
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- CANDID MUŞLEA 4 Municipiul Braşov Braşov
- Adresă fiscală
- Str. CANDID MUŞLEA 4 Braşov BRAŞOV
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 4 ianuarie 2018
- Înregistrare fiscală
- 8 decembrie 2025
- Telefon
- 0763903802 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- BUŞE ANDREEA-ADELINA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- NEW B.I.D SERVICE S.R.L.
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 04.01.2018
- Înregistrare fiscală
- 5 ianuarie 2018
- Număr registrul comerțului
- J08/12/2018
- Cod CAEN
- 4673
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Contact și adrese
- Telefon
- 0763903802 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CANDID MUŞLEA, NR.4
- Cod poștal fiscal
- 500454
- Strada sediului
- Str. Candid Muşlea
- Numărul sediului
- 4
- Localitatea sediului
- Mun. Braşov
- Județul sediului
- BRAŞOV
- Codul poștal al sediului
- 500454
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Candid Muşlea
- Numărul domiciliului fiscal
- 4
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Braşov
- Județul domiciliului fiscal
- BRAŞOV
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 500454
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 10 aprilie 2020
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
- Inactivare
- 1 februarie 2020
- Reactivare
- 2 martie 2020
- Publicarea deciziei
- 3 februarie 2020
Achiziții publice
Explorează toate (7) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking4 din 7 înregistrări (57,1%) · Vezi relația
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L.2 din 7 înregistrări (28,6%) · Vezi relația
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE1 din 7 înregistrări (14,3%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)3 din 7 înregistrări (42,9%) · Vezi selecția
Usi de garaj (Rev.2)1 din 7 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția
Incuietoare avansata de securitate (Rev.2)1 din 7 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția
Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)1 din 7 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția
Alte servicii (Rev.2)1 din 7 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Reparatie usa Poiana Brasov
Autoritate: SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking
CPV 45212290-5 — Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Reparatie usa Poiana Brasov
Autoritate: SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking
CPV 50800000-3 — Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Reparatie usa garaj Valea Soarelui
Autoritate: TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L.
CPV 50800000-3 — Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Reparatie usa Poiana Brasov
Autoritate: SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking
CPV 50800000-3 — Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Usa garaj Valea Soarelui Sinaia
Autoritate: TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L.
CPV 44221240-9 — Usi de garaj (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Reparatie usi domeniu schiabil Poiana Brașov
Autoritate: SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking
CPV 98390000-3 — Alte servicii (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
110 activități autorizate
CAEN 3299 Rev. 2Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CAEN 4110 Rev. 2Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare
CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule
CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor
CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
CAEN 4540 Rev. 2Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN 4615 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
CAEN 4616 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
CAEN 4617 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN 4622 Rev. 2Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN 4624 Rev. 2Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
CAEN 4631 Rev. 2Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
CAEN 4632 Rev. 2Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
CAEN 4633 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN 4634 Rev. 2Comerț cu ridicata al băuturilor
CAEN 4635 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din tutun
CAEN 4636 Rev. 2Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
CAEN 4637 Rev. 2Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
CAEN 4638 Rev. 2Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște
CAEN 4639 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile
CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
CAEN 4645 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
CAEN 4648 Rev. 2Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
CAEN 4661 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN 4662 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
CAEN 4663 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
CAEN 4664 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CAEN 4665 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei de birou
CAEN 4666 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN 4672 Rev. 2Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4676 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
CAEN 4722 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CAEN 4723 Rev. 2Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
CAEN 4726 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate
CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
CAEN 4730 Rev. 2Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
CAEN 4751 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN 4753 Rev. 2Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
CAEN 4764 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
CAEN 4765 Rev. 2Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
CAEN 4771 Rev. 2Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CAEN 4772 Rev. 2Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN 4782 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 5224 Rev. 2Manipulări
CAEN 5229 Rev. 2Alte activități anexe transporturilor
CAEN 5320 Rev. 2Alte activități poștale și de curier
CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7712 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CAEN 7722 Rev. 2Închirierea de casete video și discuri (CD-uri, DVD-uri)
CAEN 7729 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
CAEN 7731 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN 7733 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
CAEN 7739 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2021–2024 | 2026-06-24 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | — | Neverificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.