Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/NOBASCOM CONSTRUCT SRL

NOBASCOM CONSTRUCT SRL

CUI 25933650 · SRL· Municipiul Râmnicu Vâlcea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

NOBASCOM CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-34,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,8 mil. lei, față de 8,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,8%

Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 4,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+35,6%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,8 mil. lei-34,9% față de anul anterior2020: 5.985.4292021: 6.168.8472022: 5.704.8142023: 6.382.8312024: 8.920.6082025: 5.809.253
Rezultat net 202543,8 K lei-88,1% față de anul anterior2020: 1.235.9932021: 568.9712022: 817.6362023: 333.0382024: 366.3472025: 43.777
Angajați 202511-15,4% față de anul anterior2020: 192021: 202022: 182023: 162024: 132025: 11
Capitaluri proprii 20257 mil. lei+30,2% față de anul anterior2020: 3.476.0612021: 4.045.0332022: 2.849.0072023: 4.982.0452024: 5.348.3912025: 6.962.168
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.9 mil.2020: 6 mil. lei6 mil.20202021: 6,2 mil. lei6,2 mil.20212022: 5,7 mil. lei5,7 mil.20222023: 6,4 mil. lei6,4 mil.20232024: 8,9 mil. lei8,9 mil.20242025: 5,8 mil. lei5,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%10,3%20,7%2020: 20,7%20,7%20202021: 9,2%9,2%20212022: 14,3%14,3%20222023: 5,2%5,2%20232024: 4,1%4,1%20242025: 0,8%0,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,3% · n=132

Cifra de afaceri: -34,9% față de anul anterior.Marjă netă 0,8% · -3,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20245,3 mil. lei
20257 mil. lei

Datorii raportate

20242,8 mil. lei
20252 mil. lei

Disponibilități bănești

2024442,2 K lei
2025490,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6,4 mil. lei8,9 mil. lei5,8 mil. lei-34,9% față de anul anterior
Rezultat net333 K lei366,3 K lei43,8 K lei-88,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii5 mil. lei5,3 mil. lei7 mil. lei+30,2% față de anul anterior
Datorii2,4 mil. lei2,8 mil. lei2 mil. lei-28,2% față de anul anterior
Creanțe2,3 mil. lei2,6 mil. lei3,6 mil. lei+35,6% față de anul anterior
Angajați161311-15,4% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0,8%4,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,3% (n=132) · 2024: 3,4% (n=136)

Rezultat / active (A+B)0,5%4,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,1% (n=136) · 2024: 4,3% (n=144)

Rezultat / capitaluri proprii0,6%6,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 10,1% (n=124) · 2024: 12,6% (n=130)

Vânzări per angajat528.114 lei686.201 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 668.546 lei (n=129) · 2024: 594.714 lei (n=138)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)78,3%65,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,5% (n=136) · 2024: 44,2% (n=144)

Datorii / active (A+B)22,7%34,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 52,2% (n=136) · 2024: 53,8% (n=144)

Ponderea activelor imobilizate53,8%61,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 45,5% (n=136) · 2024: 45% (n=144)

Active circulante / datorii totale2,03×1,12×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,92× (n=138) · 2024: 0,93× (n=146)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări220,3 zile105,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 72,9 zile (n=132) · 2024: 68,8 zile (n=136)

Stocuri în zile de vânzări3,5 zile3,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 31,6 zile (n=130) · 2024: 25 zile (n=135)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.809.253
Rezultat net
43.777
Angajați
11
Datorii
2.018.984
Active imobilizate
4.783.492
Active circulante
4.102.660
Capitaluri proprii
6.962.168
Venituri totale
6.456.522
Cheltuieli totale
6.404.805
Stocuri
56.573
Creanțe
3.555.358
Casă și conturi la bănci
490.729
Cheltuieli în avans
95.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.920.608
Rezultat net
366.347
Angajați
13
Datorii
2.812.630
Active imobilizate
5.018.455
Active circulante
3.142.566
Capitaluri proprii
5.348.391
Venituri totale
9.760.840
Cheltuieli totale
9.333.596
Stocuri
78.934
Creanțe
2.621.462
Casă și conturi la bănci
442.170
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.382.831
Rezultat net
333.038
Angajați
16
Datorii
2.354.667
Active imobilizate
3.987.013
Active circulante
3.056.185
Capitaluri proprii
4.982.045
Venituri totale
6.907.388
Cheltuieli totale
6.520.638
Stocuri
453.647
Creanțe
2.295.432
Casă și conturi la bănci
307.106
Cheltuieli în avans
400.320
Venituri în avans
106.806
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.704.814
Rezultat net
817.636
Angajați
18
Datorii
3.510.582
Active imobilizate
2.823.821
Active circulante
3.478.757
Capitaluri proprii
2.849.007
Venituri totale
6.255.778
Cheltuieli totale
5.280.502
Stocuri
1.272.673
Creanțe
2.065.978
Casă și conturi la bănci
140.106
Cheltuieli în avans
295.010
Venituri în avans
237.999
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.168.847
Rezultat net
568.971
Angajați
20
Datorii
2.916.231
Active imobilizate
2.956.403
Active circulante
4.374.053
Capitaluri proprii
4.045.033
Venituri totale
6.814.800
Cheltuieli totale
6.152.589
Stocuri
294.285
Creanțe
2.229.201
Casă și conturi la bănci
1.850.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
369.192
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.985.429
Rezultat net
1.235.993
Angajați
19
Datorii
2.350.102
Active imobilizate
1.712.823
Active circulante
4.616.767
Capitaluri proprii
3.476.061
Venituri totale
6.967.799
Cheltuieli totale
5.588.242
Stocuri
318.686
Creanțe
2.027.486
Casă și conturi la bănci
2.270.595
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
503.427
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 35% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-12

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-06-06Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 35% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-08-25 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.

Dosar 4717/288/20252025-05-05 · Judecătoria RAMNICUVALCEA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2025-11-24 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de chemare în judecată. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 18.03.2025, comunicată terţului poprit la data de 24.03.2025, emisă de executorul judecătoresc în dosarul de executare silită nr. 4039/2023. Obligă terţul poprit să îi plătească creditorului popritor sumele corespunzătoare din veniturile nete datorate debitorului poprit, până la concurenţa sumei de 23.935,69 lei, ce se va actualiza până la data încetării urmăririi silite, cu respectarea art. 729 C. proc. civ. Respinge ca neîntemeiată cererea de amendare a terţului poprit. Obligă terţul poprit la plata către executorul judecătoresc a sumei de 20 lei, reprezentând cheltuieli de judecată, constând în taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Râmnicu Vâlcea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 24.11.2025.

Document: _Hotarare 3783/2025 · 2025-11-24

2025-11-21 · 09:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 24.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.11.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-11-21

2025-09-26 · 09:30

Amână cauza

În baza art. 3 din Hotărârea Adunării generale a judecătorilor din data de 27.08.2025, se amână cauza şi se acordă termen la data de 21.11.2025, ora 09:30;

Document: incheieredesedinta · 2025-09-26

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

1 dosare distincte cu nume de administratori menționate împreună cu numele firmei · verificat 2026-10-12.

Dosar 4717/288/20252025-05-05 · Judecătoria RAMNICUVALCEA · Litigiicuprofesionistii

validare poprire

Nume publicate de ONRC: NICOLESCU MARIAN

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
25933650
Număr de înregistrare
J2009000428380
Înmatriculare
25 august 2009
EUID
ROONRC.J2009000428380
Formă juridică
SRL
Sediu social
MATACHE TEMELIE 17 Municipiul Râmnicu Vâlcea Vâlcea · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str MATACHE TEMELIE 17 Râmnicu Vâlcea VÂLCEA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 august 2009
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026
Telefon
0763691907 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NICOLESCU MARIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
NOBASCOM CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.08.2009
Înregistrare fiscală
25 august 2009
Număr registrul comerțului
J2009000428380
Cod CAEN
7732
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Contact și adrese

Telefon
0763691907 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MATACHE TEMELIE, NR.17
Strada sediului
Str. Matache Temelie
Numărul sediului
17
Localitatea sediului
Mun. Râmnicu Vâlcea
Județul sediului
VÂLCEA
Strada domiciliului fiscal
Str. Matache Temelie
Numărul domiciliului fiscal
17
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Râmnicu Vâlcea
Județul domiciliului fiscal
VÂLCEA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
31 august 2009
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 februarie 2016
TVA la încasare până la
1 noiembrie 2019
Actualizare TVA la încasare
30 octombrie 2019
Publicare TVA la încasare
31 octombrie 2019
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 august 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Beton (Rev.2)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

6 iunie 2025Achiziție directă

ACHIZITIE BETON C 25/30 FI 31,5MM -GATA DE TURNARE SI TRANSPORT, COMUNA STOILESTI

Autoritate: Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti)

CPV 44114000-2 — Beton (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44114000-2

Vezi detaliile atribuirii →
120.000 leiValoare publicată
15 aprilie 2024Achiziție directă

ACHIZITIE BETON GATA DE TURNARE SI TRANSPORT, COMUNA STOILESTI

Autoritate: Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti)

CPV 44114000-2 — Beton (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44114000-2

Vezi detaliile atribuirii →
190.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

4 înregistrări · valoare publicată 1.564.073 lei · 30 septembrie 2020–10 august 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 210 august 2023 · SA.105503/2022 · 87.598 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4120
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 210 august 2023 · SA.105503/2022 · 765.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4120
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 septembrie 2020 · SA.57572/2020 · 675.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 2363
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 septembrie 2020 · SA.57572/2020 · 36.475 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 2363

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

40 activități autorizate

CAEN 0312 Rev. 3Pescuitul în ape dulci

CAEN 0322 Rev. 3Acvacultura în ape dulci

CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-12Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VâlceaMunicipiul Râmnicu VâlceaCAEN 2363
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI