Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/O'HARA PHOTO STUDIO S.R.L.

O'HARA PHOTO STUDIO S.R.L.

CUI 40624887 · SRL· Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

O'HARA PHOTO STUDIO S.R.L. are sediul în Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+13,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,1 mil. lei, față de 2,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât1,5%

Marja netă calculată este 1,5% în 2025, față de 2,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+65,9%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,1 mil. lei+13,6% față de anul anterior2020: 7.2892022: 7.3502023: 4.0122024: 2.693.8442025: 3.060.329
Rezultat net 202547,4 K lei-14,9% față de anul anterior2020: 4.3362021: 02022: 2.9922023: 6.7652024: 55.6902025: 47.382
Angajați 20251Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025139,2 K lei+51,6% față de anul anterior2020: 26.4082021: 26.4082022: 29.4002023: 36.1652024: 91.8552025: 139.237
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 7,3 K lei7,3 K2020—20212022: 7,4 K lei7,4 K20222023: 4 K lei4 K20232024: 2,7 mil. lei2,7 mil.20242025: 3,1 mil. lei3,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%84,3%168,6%Mediana sectorului (2025): 14,6% · n=60542020: 59,5%59,5%202020212022: 40,7%40,7%20222023: 168,6%168,6%20232024: 2,1%2,1%20242025: 1,5%1,5%2025

Cifra de afaceri: +13,6% față de anul anterior. Marja netă: 1,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii139,2 K lei+51,6% față de anul anterior
Datorii137,2 K lei+1.391,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri4 K lei2,7 mil. lei3,1 mil. lei+13,6% față de anul anterior
Rezultat net6,8 K lei55,7 K lei47,4 K lei-14,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii36,2 K lei91,9 K lei139,2 K lei+51,6% față de anul anterior
Datorii130,2 K lei9,2 K lei137,2 K lei+1.391,5% față de anul anterior
Creanțe123,6 K lei63,4 K lei105,1 K lei+65,9% față de anul anterior
Angajați——1Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,5%14,6%n=6.0542,1%13,6%n=6.447
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive34%48,7%n=5.95960,6%36,3%n=6.347
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,02×1,32×n=7.71510,99×1,42×n=8.331
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36012,37 zile94,43 zilen=5.6478,47 zile82,98 zilen=5.885
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36016,1 zile34,86 zilen=3.5763,68 zile35,42 zilen=3.831
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați3.060.329 lei262.222 lein=4.120—253.256 lein=4.555

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.060.329
Rezultat net
47.382
Angajați
1
Datorii
137.158
Active imobilizate
—
Active circulante
276.395
Capitaluri proprii
139.237
Venituri totale
3.060.329
Cheltuieli totale
3.004.136
Stocuri
136.834
Creanțe
105.120
Casă și conturi la bănci
34.441
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.693.844
Rezultat net
55.690
Angajați
—
Datorii
9.196
Active imobilizate
—
Active circulante
101.051
Capitaluri proprii
91.855
Venituri totale
2.693.844
Cheltuieli totale
2.629.028
Stocuri
27.549
Creanțe
63.361
Casă și conturi la bănci
10.141
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.012
Rezultat net
6.765
Angajați
—
Datorii
130.204
Active imobilizate
—
Active circulante
166.369
Capitaluri proprii
36.165
Venituri totale
10.490
Cheltuieli totale
3.655
Stocuri
27.549
Creanțe
123.554
Casă și conturi la bănci
15.266
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.350
Rezultat net
2.992
Angajați
—
Datorii
6.061
Active imobilizate
—
Active circulante
35.461
Capitaluri proprii
29.400
Venituri totale
10.629
Cheltuieli totale
7.416
Stocuri
5.323
Creanțe
26.134
Casă și conturi la bănci
4.004
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
863
Active imobilizate
—
Active circulante
27.271
Capitaluri proprii
26.408
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
24.000
Casă și conturi la bănci
3.271
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.289
Rezultat net
4.336
Angajați
—
Datorii
863
Active imobilizate
—
Active circulante
27.271
Capitaluri proprii
26.408
Venituri totale
7.289
Cheltuieli totale
2.734
Stocuri
—
Creanțe
24.000
Casă și conturi la bănci
3.271
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-02-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40624887
Număr de înregistrare
J2019000415040
Înmatriculare
12 februarie 2019
EUID
ROONRC.J2019000415040
Formă juridică
SRL
Sediu social
COSTACHE NEGRI A10 Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna Bacău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str COSTACHE NEGRI Târgu Ocna BACĂU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 februarie 2019
Înregistrare fiscală
31 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CONDEI DAN-IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
OHARA PHOTO STUDIO S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.02.2019
Înregistrare fiscală
12 februarie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000415040
Cod CAEN
4619
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BACĂU, ORŞ. TÂRGU OCNA, STR. COSTACHE NEGRI, BL.A10, SC.A, ET.3, AP.9
Cod poștal fiscal
605600
Strada sediului
Str. Costache Negri
Localitatea sediului
Orş. Târgu Ocna
Județul sediului
BACĂU
Codul poștal al sediului
605600
Strada domiciliului fiscal
Str. Costache Negri
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Târgu Ocna
Județul domiciliului fiscal
BACĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
605600

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
9 octombrie 2025
Perioada 2: TVA de la
1 iunie 2023
Perioada 2: TVA până la
31 octombrie 2024
Perioada 2: Anulare operată la
19 noiembrie 2024
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 mai 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

36 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4611 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4612 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4617 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4622 Rev. 2Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4624 Rev. 2Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

CAEN 4631 Rev. 2Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4633 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4634 Rev. 2Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4635 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din tutun

CAEN 4636 Rev. 2Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CAEN 4637 Rev. 2Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4639 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4646 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4665 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei de birou

CAEN 4666 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4675 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BacăuLoc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCAEN 4619
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI