Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/OAKI CLUB BIA SRL

OAKI CLUB BIA SRL

CUI 33271197 · SRL· Municipiul Braşov· Alte activități recreative și distractive n.c.a.

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

OAKI CLUB BIA SRL are sediul în Municipiul Braşov și raportează activitatea alte activități recreative și distractive n.c.a.. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2024, față de 1,4 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Valoare curentă indisponibilă2021: 2502022: 5.300
Rezultat net 2024-2,7 K leiPierdere majorată cu 38,1%2020: -8.9052021: -12.0642022: -63.6002023: -1.9782024: -2.732
Angajați 2024—Valoare curentă indisponibilă2020: 02021: 02022: 1
Capitaluri proprii 2024118,5 K lei-2,3% față de anul anterior2020: 199.3182021: 186.7692022: 123.1682023: 121.1912024: 118.459
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 K5 K—20202021: 250 lei25020212022: 5,3 K lei5,3 K2022—2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-4.825,6%-2.410,2%5,2%20202021: -4.825,6%-4.825,6%20212022: -1.200%-1.200%202220232024Reper 2024: mediana sectorului 5,2% · n=4.601

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2023121,2 K lei
2024118,5 K lei

Datorii raportate

20231,4 K lei
20240 lei

Disponibilități bănești

2023120 K lei
2024118,5 K lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri5,3 K lei——Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net-63,6 K lei-2 K lei-2,7 K leiPierdere majorată cu 38,1%
Capitaluri proprii123,2 K lei121,2 K lei118,5 K lei-2,3% față de anul anterior
Datorii509 lei1,4 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe———Valoare curentă indisponibilă
Angajați1——Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Rezultat / active (A+B)—-1,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 0% (n=4.021) · 2023: 1,6% (n=3.871)

Rezultat / capitaluri proprii-2,3%-1,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 23,3% (n=3.723) · 2023: 35,8% (n=3.802)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)—98,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 15,6% (n=4.023) · 2023: 20,5% (n=3.876)

Datorii / active (A+B)—1,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 67,6% (n=4.023) · 2023: 54,7% (n=3.876)

Ponderea activelor imobilizate—2,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 42,7% (n=4.023) · 2023: 41,4% (n=3.876)

Active circulante / datorii totale—88,72×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 0,71× (n=6.053) · 2023: 0,94× (n=5.901)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.732
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
118.459
Capitaluri proprii
118.459
Venituri totale
877
Cheltuieli totale
3.609
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
118.459
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.978
Angajați
—
Datorii
1.352
Active imobilizate
3.468
Active circulante
119.951
Capitaluri proprii
121.191
Venituri totale
751
Cheltuieli totale
2.729
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
119.951
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
876
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.300
Rezultat net
-63.600
Angajați
1
Datorii
509
Active imobilizate
4.997
Active circulante
120.308
Capitaluri proprii
123.168
Venituri totale
6.051
Cheltuieli totale
69.492
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
120.308
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.628
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
250
Rezultat net
-12.064
Angajați
0
Datorii
8
Active imobilizate
2.379
Active circulante
186.777
Capitaluri proprii
186.769
Venituri totale
7.550
Cheltuieli totale
19.606
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
186.777
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
2.379
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-8.905
Angajați
0
Datorii
2.420
Active imobilizate
—
Active circulante
211.417
Capitaluri proprii
199.318
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
8.905
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
211.417
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
9.679
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2021-11-14. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)

Ministerul Finanțelor · 2026-02-17
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-18

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 3 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2021-11-14. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)

Ministerul Finanțelor · 2026-02-17
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-02-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-17–2026-10-18 · verificat 2026-10-18.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
33271197
Număr de înregistrare
J8/906/2014
Înmatriculare
12 iunie 2014
EUID
ROONRC.J8/906/2014
Formă juridică
SRL
Sediu social
KARL LEHMANN 16 Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str KARL LEHMANN 16 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE)
Data stării fiscale
17 februarie 2026
Înregistrare fiscală
6 martie 2026
Radiere fiscală
17 februarie 2026
Telefon
0744971240 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BREAZU IULIANA-ALINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
OAKI CLUB BIA SRL
Stare de înregistrare
DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 17.02.2026
Înregistrare fiscală
12 iunie 2014
Număr registrul comerțului
J08/906/2014
Cod CAEN
9329
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Telefon
0744971240 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. KARL LEHMANN, NR.16, CAM.5
Cod poștal fiscal
500008
Strada sediului
Str. Karl Lehmann
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
500008
Detalii sediu
cam.5
Strada domiciliului fiscal
Str. Karl Lehmann
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
500008
Detalii domiciliu fiscal
cam.5

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 2015
TVA până la
31 ianuarie 2017
Anulare operată la
31 ianuarie 2017
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
14 noiembrie 2021
Publicarea deciziei
15 noiembrie 2021
Radiere
17 februarie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 8891 Rev. 2Activități de îngrijire zilnică pentru copii

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-18Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovCAEN 9329
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI