Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/OLI-CONSTRUCT SRL

OLI-CONSTRUCT SRL

CUI 20849397 · SRL· Sat Pietrosu, Comuna Tătăruşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

OLI-CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Pietrosu, Comuna Tătăruşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+0,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 27,6 mil. lei, față de 27,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât8,3%

Marja netă calculată este 8,3% în 2025, față de 8,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+26,1%

Datoriile raportate sunt 6,7 mil. lei în 2025, față de 5,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202527,6 mil. lei+0,7% față de anul anterior2020: 14.983.5842021: 17.502.0302022: 19.956.9072023: 32.617.3892024: 27.441.7202025: 27.646.268
Rezultat net 20252,3 mil. lei-3,2% față de anul anterior2020: 1.080.3672021: 1.894.9712022: 1.847.4462023: 3.232.1892024: 2.364.5372025: 2.289.387
Angajați 202575-2,6% față de anul anterior2020: 292021: 272022: 282023: 382024: 772025: 75
Capitaluri proprii 202511,2 mil. lei+4,6% față de anul anterior2020: 5.280.4802021: 7.194.4682022: 7.720.9842023: 8.940.8432024: 10.661.6912025: 11.151.079
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 mil.33 mil.2020: 15 mil. lei15 mil.20202021: 17,5 mil. lei17,5 mil.20212022: 20 mil. lei20 mil.20222023: 32,6 mil. lei32,6 mil.20232024: 27,4 mil. lei27,4 mil.20242025: 27,6 mil. lei27,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%5,4%10,8%2020: 7,2%7,2%20202021: 10,8%10,8%20212022: 9,3%9,3%20222023: 9,9%9,9%20232024: 8,6%8,6%20242025: 8,3%8,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=560

Cifra de afaceri: +0,7% față de anul anterior.Marjă netă 8,3% · -0,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202410,7 mil. lei
202511,2 mil. lei

Datorii raportate

20245,3 mil. lei
20256,7 mil. lei

Disponibilități bănești

20243,7 mil. lei
20253,7 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 542,7 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri32,6 mil. lei27,4 mil. lei27,6 mil. lei+0,7% față de anul anterior
Rezultat net3,2 mil. lei2,4 mil. lei2,3 mil. lei-3,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii8,9 mil. lei10,7 mil. lei11,2 mil. lei+4,6% față de anul anterior
Datorii7,1 mil. lei5,3 mil. lei6,7 mil. lei+26,1% față de anul anterior
Creanțe3,6 mil. lei2,8 mil. lei3,3 mil. lei+19,2% față de anul anterior
Angajați387775-2,6% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă8,3%8,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=560) · 2024: 3,9% (n=1.144)

Rezultat / active (A+B)12,5%14,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,3% (n=547) · 2024: 5,4% (n=1.153)

Rezultat / capitaluri proprii20,5%22,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 15,7% (n=539) · 2024: 14,7% (n=1.097)

Vânzări per angajat368.617 lei356.386 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.004.685 lei (n=530) · 2024: 861.437 lei (n=1.070)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)60,8%64,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38% (n=547) · 2024: 41,8% (n=1.153)

Datorii / active (A+B)36,3%32%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=547) · 2024: 57,4% (n=1.153)

Ponderea activelor imobilizate31,4%33,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 23,8% (n=547) · 2024: 22,6% (n=1.153)

Active circulante / datorii totale1,89×2,07×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=577) · 2024: 1,26× (n=1.241)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări43,6 zile36,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 46,9 zile (n=555) · 2024: 48,8 zile (n=1.133)

Stocuri în zile de vânzări72,2 zile58 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 72,1 zile (n=538) · 2024: 74,3 zile (n=1.105)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.646.268
Rezultat net
2.289.387
Angajați
75
Datorii
6.657.749
Active imobilizate
5.761.338
Active circulante
12.590.228
Capitaluri proprii
11.151.079
Venituri totale
28.316.832
Cheltuieli totale
25.628.038
Stocuri
5.546.158
Creanțe
3.346.013
Casă și conturi la bănci
3.698.057
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
542.738
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.441.720
Rezultat net
2.364.537
Angajați
77
Datorii
5.278.544
Active imobilizate
5.573.476
Active circulante
10.909.497
Capitaluri proprii
10.661.691
Venituri totale
28.268.638
Cheltuieli totale
25.707.860
Stocuri
4.421.455
Creanțe
2.807.301
Casă și conturi la bănci
3.680.741
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
542.738
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
32.617.389
Rezultat net
3.232.189
Angajați
38
Datorii
7.072.197
Active imobilizate
5.036.802
Active circulante
12.624.259
Capitaluri proprii
8.940.843
Venituri totale
33.581.127
Cheltuieli totale
29.875.137
Stocuri
4.926.360
Creanțe
3.571.505
Casă și conturi la bănci
4.126.394
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
1.648.021
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.956.907
Rezultat net
1.847.446
Angajați
28
Datorii
2.994.204
Active imobilizate
3.944.010
Active circulante
6.861.678
Capitaluri proprii
7.720.984
Venituri totale
22.241.179
Cheltuieli totale
20.079.646
Stocuri
5.112.365
Creanțe
1.440.142
Casă și conturi la bănci
309.171
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
90.500
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
17.502.030
Rezultat net
1.894.971
Angajați
27
Datorii
3.315.795
Active imobilizate
3.779.321
Active circulante
6.734.190
Capitaluri proprii
7.194.468
Venituri totale
17.776.745
Cheltuieli totale
15.682.507
Stocuri
4.235.224
Creanțe
1.218.622
Casă și conturi la bănci
1.280.344
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
3.248
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.983.584
Rezultat net
1.080.367
Angajați
29
Datorii
3.735.963
Active imobilizate
3.081.925
Active circulante
5.934.518
Capitaluri proprii
5.280.480
Venituri totale
15.132.788
Cheltuieli totale
13.954.661
Stocuri
3.019.882
Creanțe
2.538.411
Casă și conturi la bănci
376.225
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-01-29 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

48 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
20849397
Număr de înregistrare
J2007000296224
Înmatriculare
29 ianuarie 2007
EUID
ROONRC.J2007000296224
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sat Pietrosu, Comuna Tătăruşi Iaşi
Adresă fiscală
Pietrosu IAŞI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 ianuarie 2007
Înregistrare fiscală
12 mai 2026
Telefon
0232719777 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BUDUŞANU BOGDAN PETRICĂ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
OLI-CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2007
Înregistrare fiscală
30 ianuarie 2007
Număr registrul comerțului
J2007000296224
Cod CAEN
4683
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0232719777 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, SAT PIETROSU COM. TĂTĂRUŞI,
Cod poștal fiscal
707502
Localitatea sediului
Sat Pietrosu Com. Tătăruşi
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
707502
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Pietrosu Com. Tătăruşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
707502

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2007
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (48) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SCOALA PROFESIONALA LESPEZI9 din 48 înregistrări (18,8%) · Vezi relația

Comuna Lespezi7 din 48 înregistrări (14,6%) · Vezi relația

COMUNA TATARUSI6 din 48 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

Comuna Stolniceni Prajescu Iasi5 din 48 înregistrări (10,4%) · Vezi relația

COMUNA VANATORI4 din 48 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lemn de foc (Rev.2)11 din 48 înregistrări (22,9%) · Vezi selecția

Materiale de constructii (Rev.2)11 din 48 înregistrări (22,9%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)9 din 48 înregistrări (18,8%) · Vezi selecția

Lucrari de izolare termica (Rev.2)3 din 48 înregistrări (6,3%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)3 din 48 înregistrări (6,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 iunie 2026Achiziție directă

CONTAINER DE LOCUIT

Autoritate: Comuna Lespezi

CPV 44211100-3 — Constructii modulare prefabricate (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44211100-3

Vezi detaliile atribuirii →
10.000 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

Amenajare exterioara Primarie sediu Nou, comuna Belcesti, judetul Iasi

Autoritate: Comuna Belcesti

CPV 45111291-4 — Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45111291-4

Vezi detaliile atribuirii →
269.818 leiValoare publicată
8 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de izolare termica (Rev.2) · Anunț SCNA1122780

Autoritate: MUNICIPIUL PASCANI

CPV 45321000-3

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45321000-3

Vezi detaliile atribuirii →
1.821.866 leiValoare publicată
7 aprilie 2026Achiziție directă

Lucrari reparatii si intretinere grupuri sanitare

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA BUDENI

CPV 45200000-9 — Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
13.505 leiValoare publicată
23 februarie 2026Achiziție directă

Achiziționare combustibil solid la instituții publice din comuna Tătăruși, județul Iași

Autoritate: COMUNA TATARUSI

CPV 03413000-8 — Lemn de foc (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03413000-8

Vezi detaliile atribuirii →
37.143 leiValoare publicată
12 februarie 2026Achiziție directă

Achiziționare materiale de construcţii necesare igienizării, curățeniei și întreținerii domeniului p

Autoritate: COMUNA TATARUSI

CPV 44110000-4 — Materiale de constructii (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44110000-4

Vezi detaliile atribuirii →
120.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Iași

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 2 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Iași2 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
S.C. OLI CONSTRUCT S.R.L- PUNCT DE LUCRU45296950Iași
S.C. OLI CONSTRUCT S.R.L.-PUNCT LUCRU45296896Iași

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

81 activități autorizate

CAEN 0220 Rev. 3Exploatarea forestieră

CAEN 0510 Rev. 3Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)

CAEN 0520 Rev. 3Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)

CAEN 0710 Rev. 3Extracția minereurilor feroase

CAEN 0721 Rev. 3Extracția minereurilor de uraniu și toriu

CAEN 0729 Rev. 3Extracția altor minereuri metalifere neferoase

CAEN 0811 Rev. 3Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei

CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

CAEN 0891 Rev. 3Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale

CAEN 0892 Rev. 3Extracția turbei

CAEN 0893 Rev. 3Extracția sării

CAEN 0899 Rev. 3Alte activități extractive n.c.a.

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3315 Rev. 3Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile

CAEN 3524 Rev. 3Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 4774 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9691 Rev. 3Activități de servicii personale la domiciliu

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiSat Pietrosu, Comuna TătăruşiCAEN 4683
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI