Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/OMNI MEDIA HUB S.R.L.

OMNI MEDIA HUB S.R.L.

CUI 49077341 · SRL· Municipiul Baia Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

OMNI MEDIA HUB S.R.L. are sediul în Municipiul Baia Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+19%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 554,2 K lei, față de 465,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât69,1%

Marja netă calculată este 69,1% în 2025, față de 76,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+80,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025554,2 K lei+19% față de anul anterior2024: 465.6652025: 554.180
Rezultat net 2025382,7 K lei+7,2% față de anul anterior2023: -2.6342024: 357.1432025: 382.700
Angajați 20251-50% față de anul anterior2023: 12024: 22025: 1
Capitaluri proprii 2025443,8 K lei+25,1% față de anul anterior2023: -2.4342024: 354.7092025: 443.817
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0277 K554 K—20232024: 465,7 K lei465,7 K20242025: 554,2 K lei554,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38,3%76,7%Mediana sectorului (2025): 34,4% · n=25520232024: 76,7%76,7%20242025: 69,1%69,1%2025

Cifra de afaceri: +19% față de anul anterior. Marja netă: 69,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii443,8 K lei+25,1% față de anul anterior
Datorii29,4 K lei-0,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri—465,7 K lei554,2 K lei+19% față de anul anterior
Rezultat net-2,6 K lei357,1 K lei382,7 K lei+7,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii-2,4 K lei354,7 K lei443,8 K lei+25,1% față de anul anterior
Datorii11,3 K lei29,6 K lei29,4 K lei-0,8% față de anul anterior
Creanțe34 lei198,9 K lei359,5 K lei+80,7% față de anul anterior
Angajați121-50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri69,1%34,4%n=25576,7%29,9%n=953
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)93,8%55%n=16892,3%66%n=742
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)6,2%41,4%n=1687,7%33,9%n=742
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%7,5%n=1680,9%13,6%n=742
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)80,9%34,7%n=16892,9%19,1%n=742
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive86,2%98,8%n=241100,7%49,1%n=1.015
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii16,1×2,33×n=29212,85×2,4×n=1.245
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360233,5 zile121 zilen=225153,76 zile103,98 zilen=868
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—1,46 zilen=642,14 zile2,76 zilen=280
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați554.180 lei173.012 lein=157232.833 lei212.341 lein=506

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
554.180
Rezultat net
382.700
Angajați
1
Datorii
29.399
Active imobilizate
0
Active circulante
473.216
Capitaluri proprii
443.817
Venituri totale
566.813
Cheltuieli totale
134.114
Stocuri
—
Creanțe
359.451
Casă și conturi la bănci
113.765
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
465.665
Rezultat net
357.143
Angajați
2
Datorii
29.635
Active imobilizate
3.608
Active circulante
380.736
Capitaluri proprii
354.709
Venituri totale
466.461
Cheltuieli totale
99.074
Stocuri
2.771
Creanțe
198.891
Casă și conturi la bănci
179.074
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.634
Angajați
1
Datorii
11.340
Active imobilizate
8.672
Active circulante
234
Capitaluri proprii
-2.434
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.634
Stocuri
—
Creanțe
34
Casă și conturi la bănci
200
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-11-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
49077341
Număr de înregistrare
J24/1631/2023
Înmatriculare
7 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J24/1631/2023
Formă juridică
SRL
Sediu social
EXPOZIŢIEI 2 Municipiul Baia Mare Maramureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Aleea EXPOZIŢIEI 2 Baia Mare MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 noiembrie 2023
Înregistrare fiscală
20 aprilie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
KRALL ANNE-MARIE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
OMNI MEDIA HUB S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.11.2023
Înregistrare fiscală
7 noiembrie 2023
Număr registrul comerțului
J24/1631/2023
Cod CAEN
7021
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, ALEEA EXPOZIŢIEI, NR.2, SEDIU FIRMA 2 - SPAŢIUL 1 (ÎNCĂPERE BIROU)
Cod poștal fiscal
430294
Strada sediului
Aleea Expoziţiei
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Baia Mare
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
430294
Detalii sediu
Sediu firma 2 - Spaţiul 1 (încăpere birou)
Strada domiciliului fiscal
Aleea Expoziţiei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Baia Mare
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
430294
Detalii domiciliu fiscal
Sediu firma 2 - Spaţiul 1 (încăpere birou)

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
29 noiembrie 2023
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

23 activități autorizate

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 5911 Rev. 2Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5912 Rev. 2Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 6399 Rev. 2Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

CAEN 7021 Rev. 2Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7320 Rev. 2Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşMunicipiul Baia MareCAEN 7330
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI