Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ONLINE NR PRODUCTIONS S.R.L.

ONLINE NR PRODUCTIONS S.R.L.

CUI 45334019 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ONLINE NR PRODUCTIONS S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+131,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 57,5 mil. lei, față de 24,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât37%

Marja netă calculată este 37% în 2025, față de 44,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+521,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202557,5 mil. lei+131,1% față de anul anterior2021: 2.446.2752022: 4.756.9302023: 18.397.5362024: 24.894.2822025: 57.527.445
Rezultat net 202521,3 mil. lei+90,8% față de anul anterior2021: 2.418.8662022: 4.387.2262023: 13.056.2782024: 11.151.7932025: 21.276.310
Angajați 2025171+151,5% față de anul anterior2021: 12022: 22023: 142024: 682025: 171
Capitaluri proprii 202521,3 mil. lei+90,8% față de anul anterior2021: 2.419.0662022: 4.387.4672023: 13.056.5192024: 11.152.0352025: 21.276.552
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate029 mil.58 mil.2021: 2,4 mil. lei2,4 mil.20212022: 4,8 mil. lei4,8 mil.20222023: 18,4 mil. lei18,4 mil.20232024: 24,9 mil. lei24,9 mil.20242025: 57,5 mil. lei57,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%49,4%98,9%Mediana sectorului (2025): 24,5% · n=115102021: 98,9%98,9%20212022: 92,2%92,2%20222023: 71%71%20232024: 44,8%44,8%20242025: 37%37%2025

Cifra de afaceri: +131,1% față de anul anterior. Marja netă: 37%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii21,3 mil. lei+90,8% față de anul anterior
Datorii5,3 mil. lei+193,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri18,4 mil. lei24,9 mil. lei57,5 mil. lei+131,1% față de anul anterior
Rezultat net13,1 mil. lei11,2 mil. lei21,3 mil. lei+90,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii13,1 mil. lei11,2 mil. lei21,3 mil. lei+90,8% față de anul anterior
Datorii662,9 K lei1,8 mil. lei5,3 mil. lei+193,7% față de anul anterior
Creanțe9 mil. lei1,8 mil. lei11,1 mil. lei+521,4% față de anul anterior
Angajați1468171+151,5% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri37%24,5%n=11.51044,8%27,4%n=11.469
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)81,6%54,8%n=9.14686,1%61,5%n=8.919
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)20,2%43,4%n=9.14613,9%37,2%n=8.919
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)34%16,5%n=9.14658,8%14,8%n=8.919
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)81,6%23,9%n=9.14386,1%24,4%n=8.916
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive100%90,3%n=11.005100%78,5%n=11.096
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,26×1,8×n=13.4842,97×2,13×n=13.619
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36069,64 zile109,46 zilen=10.83525,9 zile95,22 zilen=10.571
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600,63 zile5,3 zilen=4.5826 zile5,34 zilen=4.444
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați336.418 lei223.621 lein=7.785366.092 lei215.289 lein=7.881

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
57.527.445
Rezultat net
21.276.310
Angajați
171
Datorii
5.274.141
Active imobilizate
8.879.057
Active circulante
17.207.318
Capitaluri proprii
21.276.552
Venituri totale
57.671.661
Cheltuieli totale
32.605.364
Stocuri
100.865
Creanțe
11.129.016
Casă și conturi la bănci
5.977.437
Cheltuieli în avans
464.318
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
24.894.282
Rezultat net
11.151.793
Angajați
68
Datorii
1.795.990
Active imobilizate
7.609.050
Active circulante
5.338.975
Capitaluri proprii
11.152.035
Venituri totale
24.945.210
Cheltuieli totale
11.891.187
Stocuri
414.705
Creanțe
1.791.054
Casă și conturi la bănci
3.132.594
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
18.397.536
Rezultat net
13.056.278
Angajați
14
Datorii
662.940
Active imobilizate
189.960
Active circulante
13.529.499
Capitaluri proprii
13.056.519
Venituri totale
18.522.491
Cheltuieli totale
3.138.925
Stocuri
7.356
Creanțe
8.963.731
Casă și conturi la bănci
4.557.790
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.756.930
Rezultat net
4.387.226
Angajați
2
Datorii
8.820
Active imobilizate
—
Active circulante
4.396.287
Capitaluri proprii
4.387.467
Venituri totale
4.814.928
Cheltuieli totale
391.919
Stocuri
—
Creanțe
4.291.804
Casă și conturi la bănci
103.865
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.446.275
Rezultat net
2.418.866
Angajați
1
Datorii
26.960
Active imobilizate
—
Active circulante
2.446.026
Capitaluri proprii
2.419.066
Venituri totale
2.446.315
Cheltuieli totale
3.475
Stocuri
—
Creanțe
488.872
Casă și conturi la bănci
1.957.154
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45334019
Număr de înregistrare
J2021006001129
Înmatriculare
9 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021006001129
Formă juridică
SRL
Sediu social
Turzii 178K Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Cal Turzii 178K Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
12 mai 2026
Telefon
0740919448 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DATAFREED SRL
reprezentant administrator persoana juridica
HUMĂ IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ONLINE NR PRODUCTIONS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.12.2021
Înregistrare fiscală
9 decembrie 2021
Număr registrul comerțului
J2021006001129
Cod CAEN
8220
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0740919448 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.178K, SPAȚIUL U_08_02., ET.8
Strada sediului
Cal. Turzii
Numărul sediului
178K
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Detalii sediu
spațiul U_08_02.
Strada domiciliului fiscal
Cal. Turzii
Numărul domiciliului fiscal
178K
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Detalii domiciliu fiscal
spațiul U_08_02.

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

22 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6020 Rev. 3Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8220 Rev. 3Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 7311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI