Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ORLLA FUSION & CONCEPT S.R.L.

ORLLA FUSION & CONCEPT S.R.L.

CUI 24191447 · SRL· Municipiul Tulcea

falimentONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registrufalimentVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

ORLLA FUSION & CONCEPT S.R.L. are sediul în Municipiul Tulcea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

faliment

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+1,5%

Datoriile raportate sunt 746,3 K lei în 2025, față de 735,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 59.9002021: 490.6622022: 180.3632023: 202.980
Rezultat net 2025-24,6 K lei+50,8% față de anul anterior2020: -46.6392021: 6.0532022: -241.1832023: 37.4382024: -49.9052025: -24.569
Angajați 20250-100% față de anul anterior2020: 32021: 42022: 32023: 22024: 12025: 0
Capitaluri proprii 2025-320,1 K lei-8,3% față de anul anterior2020: -47.1122021: -41.7512022: -282.9342023: -245.5962024: -295.5012025: -320.070
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0245 K491 K2020: 59,9 K lei59,9 K20202021: 490,7 K lei490,7 K20212022: 180,4 K lei180,4 K20222023: 203 K lei203 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-133,7%-57,6%18,4%Mediana sectorului (2025): 2,4% · n=5822020: -77,9%-77,9%20202021: 1,2%1,2%20212022: -133,7%-133,7%20222023: 18,4%18,4%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-320,1 K lei-8,3% față de anul anterior
Datorii746,3 K lei+1,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri203 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net37,4 K lei-49,9 K lei-24,6 K lei+50,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii-245,6 K lei-295,5 K lei-320,1 K lei-8,3% față de anul anterior
Datorii824,3 K lei735,3 K lei746,3 K lei+1,5% față de anul anterior
Creanțe35,8 K lei19,1 K lei20,6 K lei+7,7% față de anul anterior
Angajați210-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-75,1%12%n=551-67,2%18,4%n=760
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)175,1%80,4%n=551167,2%73%n=760
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)11,4%33%n=55114,5%31,9%n=760
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-5,8%0,2%n=551-11,3%0,4%n=760
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,51×0,7×n=7570,51×0,77×n=1.071

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-24.569
Angajați
0
Datorii
746.347
Active imobilizate
48.689
Active circulante
377.588
Capitaluri proprii
-320.070
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
24.569
Stocuri
209.779
Creanțe
20.598
Casă și conturi la bănci
147.211
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-49.905
Angajați
1
Datorii
735.321
Active imobilizate
63.711
Active circulante
376.109
Capitaluri proprii
-295.501
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
49.905
Stocuri
209.779
Creanțe
19.119
Casă și conturi la bănci
147.211
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
202.980
Rezultat net
37.438
Angajați
2
Datorii
824.265
Active imobilizate
80.762
Active circulante
497.907
Capitaluri proprii
-245.596
Venituri totale
205.952
Cheltuieli totale
167.428
Stocuri
309.749
Creanțe
35.823
Casă și conturi la bănci
152.335
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
180.363
Rezultat net
-241.183
Angajați
3
Datorii
632.786
Active imobilizate
98.167
Active circulante
251.685
Capitaluri proprii
-282.934
Venituri totale
180.363
Cheltuieli totale
419.743
Stocuri
134.015
Creanțe
-600
Casă și conturi la bănci
118.270
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
490.662
Rezultat net
6.053
Angajați
4
Datorii
321.576
Active imobilizate
127.912
Active circulante
151.913
Capitaluri proprii
-41.751
Venituri totale
492.859
Cheltuieli totale
481.885
Stocuri
60.836
Creanțe
87.649
Casă și conturi la bănci
3.428
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
59.900
Rezultat net
-46.639
Angajați
3
Datorii
272.885
Active imobilizate
119.707
Active circulante
106.066
Capitaluri proprii
-47.112
Venituri totale
59.900
Cheltuieli totale
105.940
Stocuri
50.975
Creanțe
40.000
Casă și conturi la bănci
15.091
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
6semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-10-04; reactivare la 2023-02-23. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2023-02-23
Obligații fiscale restante publicate

133.916 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCfaliment2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-02
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 3 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-10-04; reactivare la 2023-02-23. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2023-02-23
Obligații fiscale restante publicate

133.916 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiStări de insolvențăReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-05-01 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat49.189 lei13.918 lei63.107 lei63.107 lei0 lei
Asigurări sociale45.292 lei5.437 lei50.729 lei50.729 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate17.931 lei2.149 lei20.080 lei20.080 lei0 lei

Observație ANAF: Faliment

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.

Procedura falimentului381/88/2024 · Tribunalul Tulcea Secţia Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschisă la 29/03/2024

1 dosar de insolvență

381/88/2024 Tribunalul Tulcea Secţia Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschidere: 29.03.2024

Practician în insolvență: CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ FLORESCU MIRCEA-SORIN · insolromania@yahoo.com

58 publicări în BPI

Subpoena

29/09/2026 · BPI 24 105 din 01/10/2026

Report 173

11/05/2026 · BPI 22 350 din 14/09/2026

Subpoena

20/05/2026 · BPI 13 566 din 22/05/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 181

13/05/2026 · BPI 12 965 din 18/05/2026

Summons 168

07/05/2026 · BPI 12 172 din 11/05/2026

Report 18

22/01/2026 · BPI 12 079 din 08/05/2026

Conclusion

06/02/2026 · BPI 4 153 din 16/02/2026

Communication

10/02/2026 · BPI 4 153 din 16/02/2026

Subpoena

21/01/2026 · BPI 2 027 din 26/01/2026

Report 352

22/09/2025 · BPI 1 883 din 26/01/2026

Debt record 15

21/01/2026 · BPI 1 849 din 23/01/2026

Decision 178/I

19/11/2025 · BPI 28 996 din 30/12/2025

Communication

Dată act indisponibilă · BPI 28 996 din 30/12/2025

Judgement 1233/2025

21/11/2025 · BPI 27 225 din 08/12/2025

Communication

04/12/2025 · BPI 27 225 din 08/12/2025

Subpoena

24/10/2025 · BPI 23 174 din 27/10/2025

Subpoena

23/10/2025 · BPI 23 102 din 24/10/2025

Subpoena

22/10/2025 · BPI 23 019 din 24/10/2025

Subpoena

22/10/2025 · BPI 22 913 din 23/10/2025

Other procedural documents - courts/practitioners 341

17/09/2025 · BPI 20 575 din 23/09/2025

Debt record 297

13/08/2025 · BPI 19 918 din 15/09/2025

Summons 332

11/09/2025 · BPI 19 833 din 12/09/2025

Subpoena

20/08/2025 · BPI 18 547 din 25/08/2025

Judgement 930/2025

27/06/2025 · BPI 15 726 din 09/07/2025

Conclusion

30/05/2025 · BPI 15 726 din 09/07/2025

Conclusion

13/06/2025 · BPI 15 726 din 09/07/2025

Communication

07/07/2025 · BPI 15 726 din 09/07/2025

Judgement 767/2025

30/05/2025 · BPI 14 313 din 20/06/2025

Communication

19/06/2025 · BPI 14 313 din 20/06/2025

Notification 232

18/06/2025 · BPI 14 237 din 19/06/2025

Subpoena

27/05/2025 · BPI 12 102 din 28/05/2025

Claim 197

23/05/2025 · BPI 11 767 din 23/05/2025

Report 112

18/03/2025 · BPI 11 764 din 23/05/2025

Subpoena

10/04/2025 · BPI 8 147 din 14/04/2025

Subpoena

10/04/2025 · BPI 8 109 din 14/04/2025

Subpoena

27/03/2025 · BPI 6 674 din 28/03/2025

Other procedural documents - courts/practitioners 114

19/03/2025 · BPI 6 099 din 21/03/2025

Debt record 102

11/03/2025 · BPI 5 406 din 13/03/2025

Notice 101

11/03/2025 · BPI 5 364 din 13/03/2025

Summons 103

11/03/2025 · BPI 5 242 din 12/03/2025

Report 34

27/01/2025 · BPI 5 172 din 11/03/2025

Subpoena

04/02/2025 · BPI 2 320 din 06/02/2025

Debt record 33

27/01/2025 · BPI 1 756 din 30/01/2025

Other procedural documents - courts/practitioners 459

25/09/2024 · BPI 1 645 din 29/01/2025

Report 436

17/09/2024 · BPI 1 624 din 29/01/2025

Judgement 1142/2024

04/10/2024 · BPI 18 406 din 18/10/2024

Conclusion

20/09/2024 · BPI 18 406 din 18/10/2024

Communication

11/10/2024 · BPI 18 406 din 18/10/2024

Subpoena

26/09/2024 · BPI 17 004 din 01/10/2024

Report 434

16/09/2024 · BPI 16 038 din 18/09/2024

Summons 433

16/09/2024 · BPI 15 925 din 17/09/2024

Subpoena

15/07/2024 · BPI 13 040 din 16/07/2024

Notification 278

11/06/2024 · BPI 11 275 din 13/06/2024

Debt record 265

30/05/2024 · BPI 10 589 din 04/06/2024

Report 218

08/05/2024 · BPI 8 674 din 10/05/2024

Conclusion 378/2024

29/03/2024 · BPI 6 993 din 11/04/2024

Communication

09/04/2024 · BPI 6 993 din 11/04/2024

Notification 142

02/04/2024 · BPI 6 328 din 03/04/2024

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24191447
Număr de înregistrare
J2008000416364
Înmatriculare
15 iulie 2008
EUID
ROONRC.J2008000416364
Formă juridică
SRL
Sediu social
BABADAG 15 7 Municipiul Tulcea Tulcea · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str BABADAG 15 Tulcea TULCEA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
1 mai 2009
Înregistrare fiscală
23 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar
FLORESCU MIRCEA-SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ORLLA FUSION & CONCEPT S.R.L.
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2009
Înregistrare fiscală
15 iulie 2008
Număr registrul comerțului
J36/416/2008
Cod CAEN
3101
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BABADAG, NR.15, CAMERA 3, BL.7, SC.B, ET.1, AP.1
Cod poștal fiscal
820004
Strada sediului
Str. Babadag
Numărul sediului
15
Localitatea sediului
Mun. Tulcea
Județul sediului
TULCEA
Codul poștal al sediului
820004
Detalii sediu
camera 3
Strada domiciliului fiscal
Str. Babadag
Numărul domiciliului fiscal
15
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Tulcea
Județul domiciliului fiscal
TULCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
820004
Detalii domiciliu fiscal
camera 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
3 martie 2023
Perioada 1: TVA până la
1 august 2026
Perioada 1: Anulare operată la
3 august 2026
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
27 septembrie 2021
Perioada 2: TVA până la
4 octombrie 2022
Perioada 2: Anulare operată la
13 octombrie 2022
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
1 mai 2011
Perioada 3: TVA până la
31 iulie 2012
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 4: TVA de la
16 iulie 2008
Perioada 4: TVA până la
31 mai 2010
Perioada 4: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
4 octombrie 2022
Reactivare
23 februarie 2023
Publicarea deciziei
4 octombrie 2022

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 3101 Rev. 2Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

CAEN 3102 Rev. 2Fabricarea de mobilă pentru bucătării

CAEN 3109 Rev. 2Fabricarea de mobilă n.c.a.

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-02Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TulceaMunicipiul TulceaCAEN 3101
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI