Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PACKSTRAP CLOUD SRL

PACKSTRAP CLOUD SRL

CUI 38052015 · SRL· Sat Glimboca, Comuna Glimboca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

PACKSTRAP CLOUD SRL are sediul în Sat Glimboca, Comuna Glimboca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-3,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,3 mil. lei, față de 2,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât7,3%

Marja netă calculată este 7,3% în 2025, față de 31,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+15,3%

Datoriile raportate sunt 3,3 mil. lei în 2025, față de 2,8 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,3 mil. lei-3,6% față de anul anterior2020: 1.459.4252021: 1.672.2842022: 2.875.2672023: 2.018.8372024: 2.400.9982025: 2.313.849
Rezultat net 2025169,4 K lei-77,6% față de anul anterior2020: 1.120.3602021: 1.094.8172022: 1.633.5242023: 623.2572024: 755.8792025: 169.391
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025169,6 K lei-77,6% față de anul anterior2020: 1.461.8692021: 2.556.6862022: 1.633.7642023: 623.4972024: 756.1192025: 169.631
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 1,5 mil. lei1,5 mil.20202021: 1,7 mil. lei1,7 mil.20212022: 2,9 mil. lei2,9 mil.20222023: 2 mil. lei2 mil.20232024: 2,4 mil. lei2,4 mil.20242025: 2,3 mil. lei2,3 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38,4%76,8%2020: 76,8%76,8%20202021: 65,5%65,5%20212022: 56,8%56,8%20222023: 30,9%30,9%20232024: 31,5%31,5%20242025: 7,3%7,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 41,7% · n=2.673

Cifra de afaceri: -3,6% față de anul anterior.Marjă netă 7,3% · -24,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024756,1 K lei
2025169,6 K lei

Datorii raportate

20242,8 mil. lei
20253,3 mil. lei

Disponibilități bănești

202482,2 K lei
20256,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2 mil. lei2,4 mil. lei2,3 mil. lei-3,6% față de anul anterior
Rezultat net623,3 K lei755,9 K lei169,4 K lei-77,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii623,5 K lei756,1 K lei169,6 K lei-77,6% față de anul anterior
Datorii3,3 mil. lei2,8 mil. lei3,3 mil. lei+15,3% față de anul anterior
Creanțe507 K lei1,1 mil. lei1,1 mil. lei-5,9% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă7,3%31,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 41,7% (n=2.673) · 2024: 44% (n=4.086)

Rezultat / active (A+B)5,1%21,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 34% (n=2.352) · 2024: 32,1% (n=3.469)

Rezultat / capitaluri proprii99,9%100%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 88,5% (n=2.849) · 2024: 83,4% (n=4.328)

Vânzări per angajat2.313.849 lei2.400.998 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 297.444 lei (n=1.739) · 2024: 278.627 lei (n=2.777)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)5,1%21,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 65,9% (n=2.352) · 2024: 71,1% (n=3.469)

Datorii / active (A+B)98,2%81,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,8% (n=2.352) · 2024: 28,2% (n=3.469)

Ponderea activelor imobilizate66,7%65,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,4% (n=2.352) · 2024: 10,8% (n=3.469)

Active circulante / datorii totale0,34×0,43×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,13× (n=3.446) · 2024: 2,66× (n=5.155)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări165,6 zile169,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 151,1 zile (n=2.543) · 2024: 124,7 zile (n=3.802)

Stocuri în zile de vânzări4,8 zile—
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 4,5 zile (n=1.038) · 2024: 3,2 zile (n=1.565)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.313.849
Rezultat net
169.391
Angajați
1
Datorii
3.272.879
Active imobilizate
2.223.867
Active circulante
1.108.984
Capitaluri proprii
169.631
Venituri totale
2.837.492
Cheltuieli totale
2.511.902
Stocuri
30.997
Creanțe
1.064.645
Casă și conturi la bănci
6.879
Cheltuieli în avans
175.284
Venituri în avans
65.625
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.400.998
Rezultat net
755.879
Angajați
1
Datorii
2.838.669
Active imobilizate
2.274.557
Active circulante
1.220.962
Capitaluri proprii
756.119
Venituri totale
2.583.728
Cheltuieli totale
1.752.321
Stocuri
—
Creanțe
1.131.801
Casă și conturi la bănci
82.161
Cheltuieli în avans
195.519
Venituri în avans
96.250
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.018.837
Rezultat net
623.257
Angajați
1
Datorii
3.345.601
Active imobilizate
2.298.446
Active circulante
1.303.478
Capitaluri proprii
623.497
Venituri totale
2.327.135
Cheltuieli totale
1.681.368
Stocuri
—
Creanțe
507.005
Casă și conturi la bănci
792.473
Cheltuieli în avans
367.174
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.875.267
Rezultat net
1.633.524
Angajați
1
Datorii
3.356.406
Active imobilizate
2.777.512
Active circulante
1.753.505
Capitaluri proprii
1.633.764
Venituri totale
2.897.453
Cheltuieli totale
1.235.594
Stocuri
—
Creanțe
1.035.638
Casă și conturi la bănci
713.867
Cheltuieli în avans
459.153
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.672.284
Rezultat net
1.094.817
Angajați
1
Datorii
1.172.937
Active imobilizate
843.773
Active circulante
2.371.734
Capitaluri proprii
2.556.686
Venituri totale
1.696.802
Cheltuieli totale
587.261
Stocuri
—
Creanțe
277.135
Casă și conturi la bănci
1.885.970
Cheltuieli în avans
514.116
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.459.425
Rezultat net
1.120.360
Angajați
1
Datorii
9.287
Active imobilizate
368.808
Active circulante
849.140
Capitaluri proprii
1.461.869
Venituri totale
1.502.532
Cheltuieli totale
359.818
Stocuri
—
Creanțe
307.583
Casă și conturi la bănci
506.490
Cheltuieli în avans
253.208
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-08-01 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Dosar 42068/325/20252025-11-25 · Judecătoria TIMISOARA · Reclamant

cerere de valoare redusă · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2026-06-08 · 12:30

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Judecătoriei Timişoara. Declină competenţa de soluţionare a cererii de chemare în judecată formulată de reclamanţi, în contradictoriu cu pârâta, în favoarea judecătoriei Reşiţa. Fără cheltuieli de judecată. Fără cale de atac. Pronunţată la data de 08.06.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 20413/2026 · 2026-06-08

Dosar 11554/271/20232024-09-10 · Tribunalul TIMIS · Apelant Pârât

contestaţie la executare 62/2023 · Apel

3 termene · ultima soluție: Schimbat total sau în parte

2025-04-04 · 09:00

Schimbat total sau în parte

Admite cererea de apel formulată de apelanta S.C. PACKSTRAP CLOUD S.R.L. împotriva sentinţei civile nr. 21246/05.07.2024 pronunţată de Judecătoria Timişoara în dosarul nr. 11554/271/2023 în contradictoriu cu intimata S.C. PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA S.R.L., şi, în consecinţă: Schimbă în parte sentinţa civilă apelată în sensul că: Anulează în parte încheierea privind stabilirea sumelor datorate şi a cheltuielilor de executare silită din data de 12.06.2023, precum şi a somaţiei din data de 12.06.2023, emise de BEJ Morcan Claudiu-Florin în dosarul execuţional nr. 62/2023, în sensul că reduce suma de 6000 lei stabilită cu titlu de onorariu de avocat aferent fazei de executare silită la suma de 1000 lei şi reduce cheltuielile de executare în ceea ce priveşte onorariul executorului judecătoresc, de la suma de 6188 lei la suma de 2000 lei. Dispune întoarcerea executării silite în sensul obligării intimatei să restituie contestatoarei suma de 9.188 lei, executată în cadrul dosarului nr. 62/2023 al BEJ Morcan Claudiu-Florin Menţine în rest sentinţa civilă apelată. Obligă intimata să plătească apelantei suma de 37,5 lei cu titlu de cheltuieli de judecată în apel. Definitivă. Pronunţată în data de 04.04.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit dispoziţiilor art. 396 alin. 2 C. proc. civ. din 2010.

Document: Hotarare 393/2025 · 2025-04-04

2025-03-21 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 04.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.03.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-03-21

2025-03-05 · 10:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.03.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-03-05

Căi de atac declarate: Apel · 2024-08-09

Dosar 11554/271/20232024-03-19 · Judecătoria TIMISOARA · Intimat

contestaţie la executare 62/2023 · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2024-07-05 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte contestaţia la executare formulată de contestatoarea PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA, în contradictoriu cu intimata SC PACKSTRAP CLOUD SRL. Anulează în parte încheierea privind stabilirea sumelor datorate şi a cheltuielilor de executare silită din data de 12.06.2023, precum şi a somaţiei din data de 12.06.2023, emise de BEJ Morcan Claudiu-Florin în dosarul execuţional nr. 62/2023, în sensul că înlătură suma de 6000 lei, stabilită cu titlu de onorariu de avocat aferent fazei de executare silită şi reduce cheltuielile de executare în ceea ce priveşte onorariul executorului judecătoresc, de la suma de 6188 lei la suma de 2000 lei. Dispune întoarcerea executării silite în sensul obligării intimatei să restituie contetstatorului suma de 10.188 lei, executată în cadrul dosarului nr. 62/2023 al BEJ Morcan Claudiu-Florin Respinge ca neîntemeiată cererea de obligare a intimatei la plata cheltuielilor de judecată constând în taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la pronunţare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 05.07.2024.

Document: Hotarare 21246/2024 · 2024-07-05

2024-06-20 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 05.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.06.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-20

Căi de atac declarate: Apel · 2024-08-09

Dosar 11554/271/20232023-06-30 · Judecătoria ORADEA · Intimat

contestaţie la executare 62/2023 · Fond

2 termene · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2024-02-14 · 8:30

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Judecătoriei Oradea, invocată de instanţă din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a contestaţiei la executare formulată de contestatoarea PROIECT CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL, în contradictoriu cu intimata PACKSTRAP CLOUD S.R.L., în favoarea Judecătoriei Timişoara. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 14.02.2024.

Document: Hotarare 615/2024 · 2024-02-14

2023-12-06 · 08:30

Amână cauza

Pentru a se comunica întâmpinarea şi pentru ca părţile să-şi exprime poziţia cu privire la excepţia necompetentei teritoriale a Judecătoriei Oradea,

Document: incheieredesedinta · 2023-12-06

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38052015
Număr de înregistrare
J2017000612115
Înmatriculare
1 august 2017
EUID
ROONRC.J2017000612115
Formă juridică
SRL
Sediu social
GLIMBOCA 98 Sat Glimboca, Comuna Glimboca Caraş-Severin · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
G GLIMBOCA 98 Glimboca CARAŞ-SEVERIN · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
1 august 2017
Înregistrare fiscală
7 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VLADU EMILIAN-SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PACKSTRAP CLOUD SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 01.08.2017
Înregistrare fiscală
1 august 2017
Număr registrul comerțului
J2017000612115
Cod CAEN
6201
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT GLIMBOCA COM. GLIMBOCA, G GLIMBOCA, NR.98
Strada sediului
G GLIMBOCA
Numărul sediului
98
Localitatea sediului
Sat Glimboca Com. Glimboca
Județul sediului
CARAŞ-SEVERIN
Strada domiciliului fiscal
G GLIMBOCA
Numărul domiciliului fiscal
98
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Glimboca Com. Glimboca
Județul domiciliului fiscal
CARAŞ-SEVERIN

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
2 octombrie 2017
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 mai 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Caraş-SeverinSat Glimboca, Comuna GlimbocaCAEN 6202
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI