Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PANMEDICAL CENTER S.R.L.

PANMEDICAL CENTER S.R.L.

CUI 39243471 · SRL· Sat Dudu, Comuna Chiajna· Activități de întreținere corporală

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

PANMEDICAL CENTER S.R.L. are sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna și raportează activitatea activități de întreținere corporală. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Datoriile au crescut+1%

Datoriile raportate sunt 8,1 K lei în 2024, față de 8,1 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Fără an comparabil2020: 20.5452021: 39.6502022: 3.130
Rezultat net 2024-1 K lei+10,9% față de anul anterior2020: 6.7722021: 22.1412022: -9832023: -1.1342024: -1.010
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20248,3 K lei-10,9% față de anul anterior2020: -10.7592021: 11.3822022: 10.3992023: 9.2652024: 8.255
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate020 K40 K2020: 20,5 K lei20,5 K20202021: 39,7 K lei39,7 K20212022: 3,1 K lei3,1 K2022—2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-31,4%12,2%55,8%Mediana sectorului (2024): 1,8% · n=23872020: 33%33%20202021: 55,8%55,8%20212022: -31,4%-31,4%202220232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii8,3 K lei-10,9% față de anul anterior
Datorii8,1 K lei+1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri3,1 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net-983 lei-1,1 K lei-1 K lei+10,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii10,4 K lei9,3 K lei8,3 K lei-10,9% față de anul anterior
Datorii8,1 K lei8,1 K lei8,1 K lei+1% față de anul anterior
Creanțe13,9 K lei13,8 K lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)50,3%-4,7%n=1.93453,5%0,2%n=1.857
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)49,7%97,4%n=1.93446,5%89,6%n=1.857
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)15,7%55,4%n=1.93420,6%54,1%n=1.857
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-6,2%0%n=1.933-6,5%0%n=1.856
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-12,2%30,8%n=1.476-12,2%38,1%n=1.481
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,7×0,37×n=3.0111,71×0,42×n=2.867

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.010
Angajați
—
Datorii
8.141
Active imobilizate
2.575
Active circulante
13.821
Capitaluri proprii
8.255
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.010
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
13.821
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.134
Angajați
—
Datorii
8.061
Active imobilizate
3.575
Active circulante
13.751
Capitaluri proprii
9.265
Venituri totale
50
Cheltuieli totale
1.184
Stocuri
—
Creanțe
13.821
Casă și conturi la bănci
-70
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.130
Rezultat net
-983
Angajați
—
Datorii
8.111
Active imobilizate
4.575
Active circulante
13.935
Capitaluri proprii
10.399
Venituri totale
3.130
Cheltuieli totale
4.019
Stocuri
—
Creanțe
13.934
Casă și conturi la bănci
1
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
39.650
Rezultat net
22.141
Angajați
—
Datorii
8.324
Active imobilizate
5.574
Active circulante
14.132
Capitaluri proprii
11.382
Venituri totale
39.650
Cheltuieli totale
16.359
Stocuri
—
Creanțe
10.000
Casă și conturi la bănci
4.132
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
20.545
Rezultat net
6.772
Angajați
—
Datorii
18.930
Active imobilizate
6.574
Active circulante
1.597
Capitaluri proprii
-10.759
Venituri totale
20.545
Cheltuieli totale
13.156
Stocuri
—
Creanțe
11
Casă și conturi la bănci
1.586
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-04-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39243471
Număr de înregistrare
J23/1803/2018
Înmatriculare
25 aprilie 2018
EUID
ROONRC.J23/1803/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
TOAMNEI 4 Sat Dudu, Comuna Chiajna Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. TOAMNEI 4 Dudu ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 aprilie 2018
Înregistrare fiscală
28 martie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PANAIT ANDREEA-ELIZA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PANMEDICAL CENTER S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2018
Înregistrare fiscală
25 aprilie 2018
Număr registrul comerțului
J23/1803/2018
Cod CAEN
9604
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. TOAMNEI, NR.4, PARTER, CAMERA 1, AP.4A
Cod poștal fiscal
77041
Strada sediului
Str. Toamnei
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sat Dudu Com. Chiajna
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77041
Detalii sediu
Parter, Camera 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Toamnei
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dudu Com. Chiajna
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77041
Detalii domiciliu fiscal
Parter, Camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

CAEN 9604 Rev. 2Activități de întreținere corporală

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Dudu, Comuna ChiajnaCAEN 9604
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI