Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PARTENER CONSTRUCT SRL

PARTENER CONSTRUCT SRL

CUI 22012820 · SRL· Municipiul Bârlad

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

PARTENER CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Bârlad. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+0,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 289,4 K lei, față de 287 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât39,4%

Marja netă calculată este 39,4% în 2025, față de 51,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+52,2%

Datoriile raportate sunt 254,4 K lei în 2025, față de 167,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025289,4 K lei+0,8% față de anul anterior2020: 257.1022021: 370.6852022: 364.2002023: 276.4002024: 287.0132025: 289.387
Rezultat net 2025114 K lei-22,7% față de anul anterior2020: 98.3212021: 192.5142022: 182.0592023: 150.8162024: 147.5892025: 114.025
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025161,9 K lei-17,2% față de anul anterior2020: 146.2132021: 240.4062022: 229.9512023: 198.7082024: 195.4812025: 161.917
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0185 K371 K2020: 257,1 K lei257,1 K20202021: 370,7 K lei370,7 K20212022: 364,2 K lei364,2 K20222023: 276,4 K lei276,4 K20232024: 287 K lei287 K20242025: 289,4 K lei289,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%27,3%54,6%2020: 38,2%38,2%20202021: 51,9%51,9%20212022: 50%50%20222023: 54,6%54,6%20232024: 51,4%51,4%20242025: 39,4%39,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 29,1% · n=14.702

Cifra de afaceri: +0,8% față de anul anterior.Marjă netă 39,4% · -12 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024195,5 K lei
2025161,9 K lei

Datorii raportate

2024167,2 K lei
2025254,4 K lei

Disponibilități bănești

2024101,4 K lei
2025158,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri276,4 K lei287 K lei289,4 K lei+0,8% față de anul anterior
Rezultat net150,8 K lei147,6 K lei114 K lei-22,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii198,7 K lei195,5 K lei161,9 K lei-17,2% față de anul anterior
Datorii144,5 K lei167,2 K lei254,4 K lei+52,2% față de anul anterior
Creanțe212,5 K lei249,9 K lei249,9 K leiNeschimbat față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă39,4%51,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 29,1% (n=14.702) · 2024: 28,5% (n=14.767)

Rezultat / active (A+B)27,4%40,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 23,8% (n=12.570) · 2024: 23,6% (n=12.554)

Rezultat / capitaluri proprii70,4%75,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 78,2% (n=14.544) · 2024: 56,7% (n=14.689)

Vânzări per angajat289.387 lei287.013 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 202.575 lei (n=11.350) · 2024: 186.032 lei (n=11.605)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)38,9%53,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56% (n=12.573) · 2024: 63,8% (n=12.557)

Datorii / active (A+B)61,1%46,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,1% (n=12.573) · 2024: 34,3% (n=12.557)

Ponderea activelor imobilizate1,8%3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 18,8% (n=12.573) · 2024: 17,5% (n=12.557)

Active circulante / datorii totale1,61×2,1×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,79× (n=16.939) · 2024: 2,13× (n=16.988)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări310,9 zile313,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 117,7 zile (n=13.837) · 2024: 94,2 zile (n=13.714)

Stocuri în zile de vânzări0,5 zile0,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 3,7 zile (n=5.346) · 2024: 3,8 zile (n=5.383)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
289.387
Rezultat net
114.025
Angajați
1
Datorii
254.405
Active imobilizate
7.611
Active circulante
408.711
Capitaluri proprii
161.917
Venituri totale
289.511
Cheltuieli totale
172.649
Stocuri
437
Creanțe
249.880
Casă și conturi la bănci
158.394
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
287.013
Rezultat net
147.589
Angajați
1
Datorii
167.201
Active imobilizate
10.917
Active circulante
351.765
Capitaluri proprii
195.481
Venituri totale
287.069
Cheltuieli totale
136.666
Stocuri
437
Creanțe
249.880
Casă și conturi la bănci
101.448
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
276.400
Rezultat net
150.816
Angajați
1
Datorii
144.513
Active imobilizate
13.258
Active circulante
329.963
Capitaluri proprii
198.708
Venituri totale
277.327
Cheltuieli totale
123.793
Stocuri
437
Creanțe
212.548
Casă și conturi la bănci
116.978
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
364.200
Rezultat net
182.059
Angajați
1
Datorii
88.456
Active imobilizate
14.584
Active circulante
303.823
Capitaluri proprii
229.951
Venituri totale
364.214
Cheltuieli totale
178.866
Stocuri
1.144
Creanțe
237.977
Casă și conturi la bănci
64.702
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
370.685
Rezultat net
192.514
Angajați
1
Datorii
32.096
Active imobilizate
30.990
Active circulante
241.512
Capitaluri proprii
240.406
Venituri totale
370.706
Cheltuieli totale
174.485
Stocuri
14.408
Creanțe
7.697
Casă și conturi la bănci
219.407
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
257.102
Rezultat net
98.321
Angajați
1
Datorii
153.277
Active imobilizate
65.824
Active circulante
233.666
Capitaluri proprii
146.213
Venituri totale
257.203
Cheltuieli totale
156.310
Stocuri
1.362
Creanțe
160.652
Casă și conturi la bănci
71.652
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-04-21Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-06-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

9 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
22012820
Număr de înregistrare
J2007000431371
Înmatriculare
27 iunie 2007
EUID
ROONRC.J2007000431371
Formă juridică
SRL
Sediu social
Republicii 280 A Municipiul Bârlad Vaslui · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul EPUREANU 49 Birlad VASLUI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 iunie 2007
Înregistrare fiscală
5 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PELIN CIPRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PARTENER CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.06.2007
Înregistrare fiscală
28 iunie 2007
Număr registrul comerțului
J2007000431371
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad

Contact și adrese

Telefon
0746182919 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, BLD. REPUBLICII, NR.280, BL.A, SC.B, ET.3, AP.34
Cod poștal fiscal
731010
Strada sediului
Bld. Republicii
Numărul sediului
280
Localitatea sediului
Mun. Bârlad
Județul sediului
VASLUI
Codul poștal al sediului
731010
Strada domiciliului fiscal
Bld. Republicii
Numărul domiciliului fiscal
280
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Bârlad
Județul domiciliului fiscal
VASLUI
Cod poștal domiciliu fiscal
731010

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2008
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (9) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

JUDETUL VASLUI2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

MUNICIPIUL BARLAD2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

COMUNA REBRICEA1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

COMUNA ZORLENI1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)3 din 9 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)3 din 9 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Studiu de fezabilitate (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

21 aprilie 2026Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA

Autoritate: COMUNA REBRICEA

CPV 71356200-0 — Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71356200-0

Vezi detaliile atribuirii →
28.000 leiValoare publicată
14 august 2025Achiziție directă

Servicii intocmire DTAC, PT, DE pod Sohodol

Autoritate: MUNICIPIUL BARLAD

CPV 71322300-4 — Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71322300-4

Vezi detaliile atribuirii →
113.000 leiValoare publicată
1 august 2025Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2) · Anunț CAN1151758

Autoritate: JUDETUL VASLUI

CPV 71322500-6

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 71322500-6

Vezi detaliile atribuirii →
155.000 leiValoare publicată
1 iulie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2) · Anunț CAN1149818

Autoritate: JUDETUL VASLUI

CPV 71322500-6

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 71322500-6

Vezi detaliile atribuirii →
460.000 leiValoare publicată
28 noiembrie 2024Achiziție directă

Intocmire DALI pentru Podul din beton peste paraul Sohodol

Autoritate: MUNICIPIUL BARLAD

CPV 71322300-4 — Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71322300-4

Vezi detaliile atribuirii →
118.000 leiValoare publicată
13 septembrie 2024Achiziție directă

MODERNIZARE DRUM DE INTERES LOCAL MOVILENI - HREASCA IN COMUNA COROIESTI, JUDETUL VASLUI

Autoritate: Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui)

CPV 71322500-6 — Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71322500-6

Vezi detaliile atribuirii →
268.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

36 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiMunicipiul BârladCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI