Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PAȘA BETTING S.R.L.

PAȘA BETTING S.R.L.

CUI 45303721 · SRL· Municipiul Alexandria

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

PAȘA BETTING S.R.L. are sediul în Municipiul Alexandria. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-25,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 53,4 K lei, față de 71,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-239,8%

Marja netă calculată este -239,8% în 2025, față de -107,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+99,1%

Datoriile raportate sunt 249,4 K lei în 2025, față de 125,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202553,4 K lei-25,6% față de anul anterior2022: 258.9052023: 291.9372024: 71.8042025: 53.393
Rezultat net 2025-128 K lei-65,5% față de anul anterior2022: 167.7232023: 146.0342024: -77.3862025: -128.040
Angajați 20252+0% față de anul anterior2022: 12023: 22024: 22025: 2
Capitaluri proprii 2025-200,5 K lei-176,8% față de anul anterior2022: 167.9232023: 146.2572024: -72.4292025: -200.469
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0146 K292 K2022: 258,9 K lei258,9 K20222023: 291,9 K lei291,9 K20232024: 71,8 K lei71,8 K20242025: 53,4 K lei53,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-239,8%-87,5%64,8%Mediana sectorului (2025): 23,6% · n=62512022: 64,8%64,8%20222023: 50%50%20232024: -107,8%-107,8%20242025: -239,8%-239,8%2025

Cifra de afaceri: -25,6% față de anul anterior. Marja netă: -239,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-200,5 K lei-176,8% față de anul anterior
Datorii249,4 K lei+99,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri291,9 K lei71,8 K lei53,4 K lei-25,6% față de anul anterior
Rezultat net146 K lei-77,4 K lei-128 K lei-65,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii146,3 K lei-72,4 K lei-200,5 K lei-176,8% față de anul anterior
Datorii35,3 K lei125,3 K lei249,4 K lei+99,1% față de anul anterior
Creanțe176,8 K lei38,1 K lei39,5 K lei+3,5% față de anul anterior
Angajați222+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-239,8%23,6%n=6.251-107,8%23,9%n=6.483
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-409,8%54,8%n=4.807-137,1%60,6%n=4.851
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)509,8%45%n=4.807237,1%39,3%n=4.851
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)10%16,1%n=4.80712%13,9%n=4.851
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-261,7%33,2%n=4.807-146,5%29%n=4.851
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,18×1,87×n=7.2700,37×2,13×n=7.532
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360265,99 zile105,65 zilen=5.989191,09 zile93,27 zilen=6.083
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3604,45 zile2,56 zilen=2.02739,02 zile2,39 zilen=2.105
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați26.697 lei108.151 lein=5.12835.902 lei96.639 lein=5.321

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
53.393
Rezultat net
-128.040
Angajați
2
Datorii
249.390
Active imobilizate
4.871
Active circulante
44.050
Capitaluri proprii
-200.469
Venituri totale
79.121
Cheltuieli totale
206.627
Stocuri
660
Creanțe
39.450
Casă și conturi la bănci
3.940
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
71.804
Rezultat net
-77.386
Angajați
2
Datorii
125.267
Active imobilizate
6.321
Active circulante
46.517
Capitaluri proprii
-72.429
Venituri totale
77.362
Cheltuieli totale
154.066
Stocuri
7.782
Creanțe
38.113
Casă și conturi la bănci
622
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
291.937
Rezultat net
146.034
Angajați
2
Datorii
35.340
Active imobilizate
3.562
Active circulante
178.035
Capitaluri proprii
146.257
Venituri totale
312.187
Cheltuieli totale
163.844
Stocuri
250
Creanțe
176.800
Casă și conturi la bănci
985
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
258.905
Rezultat net
167.723
Angajați
1
Datorii
7.523
Active imobilizate
—
Active circulante
175.446
Capitaluri proprii
167.923
Venituri totale
261.369
Cheltuieli totale
89.855
Stocuri
533
Creanțe
15.462
Casă și conturi la bănci
159.451
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-03 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45303721
Număr de înregistrare
J34/944/2021
Înmatriculare
3 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J34/944/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
ION CREANGĂ 53 409 Municipiul Alexandria Teleorman · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ION CREANGĂ 53 Alexandria TELEORMAN · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
3 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
9 decembrie 2022

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PAȘA CĂTĂLINA IULIANA
administrator
PAȘA FLORIN-MARIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PAŞA BETTING S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 03.12.2021
Înregistrare fiscală
3 decembrie 2021
Număr registrul comerțului
J34/944/2021
Cod CAEN
8299
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. ION CREANGĂ, NR.53, BL.409, SC.A, ET.1, AP.6
Strada sediului
Str. Ion Creangă
Numărul sediului
53
Localitatea sediului
Mun. Alexandria
Județul sediului
TELEORMAN
Strada domiciliului fiscal
Str. Ion Creangă
Numărul domiciliului fiscal
53
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Alexandria
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 8110 Rev. 2Activități de servicii suport combinate

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanMunicipiul AlexandriaCAEN 8299
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI