Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PETCU IOANA CARMEN S.R.L.

PETCU IOANA CARMEN S.R.L.

CUI 39432799 · SRL· Municipiul Ploieşti

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

PETCU IOANA CARMEN S.R.L. are sediul în Municipiul Ploieşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Creanțe în creștere+241,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025
Datoriile au crescut+2,8%

Datoriile raportate sunt 479,1 K lei în 2025, față de 466,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil
Rezultat net 202513,9 K lei+155% față de anul anterior2020: -10.9172021: -143.5762022: -130.4822023: -127.7972024: -25.3112025: 13.931
Angajați 2025—Fără an comparabil2021: 62022: 62023: 32024: 0
Capitaluri proprii 2025-423,8 K lei+3,2% față de anul anterior2020: -10.7172021: -154.2932022: -284.7742023: -412.5712024: -437.8822025: -423.750
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-423,8 K lei+3,2% față de anul anterior
Datorii479,1 K lei+2,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Fără an comparabil
Rezultat net-127,8 K lei-25,3 K lei13,9 K lei+155% față de anul anterior
Capitaluri proprii-412,6 K lei-437,9 K lei-423,8 K lei+3,2% față de anul anterior
Datorii460,5 K lei466,2 K lei479,1 K lei+2,8% față de anul anterior
Creanțe14,4 K lei16 K lei54,8 K lei+241,8% față de anul anterior
Angajați30—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-328,4%8,3%n=1.444-343,1%10,8%n=1.425
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)371,3%82,2%n=1.444365,3%78,3%n=1.425
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)55,8%53,8%n=1.44485,6%52,5%n=1.425
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)10,8%0,7%n=1.442-19,8%1,4%n=1.424
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,12×0,52×n=2.0980,04×0,54×n=2.048

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
13.931
Angajați
—
Datorii
479.071
Active imobilizate
72.000
Active circulante
57.026
Capitaluri proprii
-423.750
Venituri totale
60.636
Cheltuieli totale
43.983
Stocuri
—
Creanțe
54.803
Casă și conturi la bănci
2.223
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
73.705
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-25.311
Angajați
0
Datorii
466.170
Active imobilizate
109.298
Active circulante
18.331
Capitaluri proprii
-437.882
Venituri totale
25.636
Cheltuieli totale
50.947
Stocuri
—
Creanțe
16.033
Casă și conturi la bănci
2.298
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
99.341
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-127.797
Angajați
3
Datorii
460.519
Active imobilizate
149.256
Active circulante
23.669
Capitaluri proprii
-412.571
Venituri totale
25.636
Cheltuieli totale
153.433
Stocuri
—
Creanțe
14.355
Casă și conturi la bănci
9.314
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
124.977
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-130.482
Angajați
6
Datorii
336.100
Active imobilizate
189.213
Active circulante
12.727
Capitaluri proprii
-284.774
Venituri totale
72.682
Cheltuieli totale
203.164
Stocuri
—
Creanțe
12.230
Casă și conturi la bănci
497
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
150.614
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-143.576
Angajați
6
Datorii
221.852
Active imobilizate
229.171
Active circulante
14.638
Capitaluri proprii
-154.293
Venituri totale
30.704
Cheltuieli totale
174.280
Stocuri
—
Creanțe
9.748
Casă și conturi la bănci
4.890
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
176.250
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-10.917
Angajați
—
Datorii
204.500
Active imobilizate
192.000
Active circulante
1.783
Capitaluri proprii
-10.717
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
10.917
Stocuri
—
Creanțe
1.537
Casă și conturi la bănci
246
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-03-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39432799
Număr de înregistrare
J29/1151/2018
Înmatriculare
4 iunie 2018
EUID
ROONRC.J29/1151/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
Doctor Toma Ionescu 21 Municipiul Ploieşti Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. OGORULUI 65D Oradea BIHOR · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
9 martie 2020
Înregistrare fiscală
30 aprilie 2026
Telefon
0786333222 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ZOLOTAREV FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PETCU IOANA CARMEN S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 09.03.2020
Înregistrare fiscală
4 iunie 2018
Număr registrul comerțului
J05/527/2020
Cod CAEN
9313
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Contact și adrese

Telefon
0786333222 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. OGORULUI, NR.65D, CAMERA 6, ET.1
Cod poștal fiscal
410554
Strada sediului
Str. Ogorului
Numărul sediului
65D
Localitatea sediului
Mun. Oradea
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
410554
Detalii sediu
CAMERA 6
Strada domiciliului fiscal
Str. Ogorului
Numărul domiciliului fiscal
65D
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Oradea
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
410554
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 6

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
28 august 2026
Perioada 2: TVA de la
18 mai 2020
Perioada 2: TVA până la
1 mai 2026
Perioada 2: Anulare operată la
4 mai 2026
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 9313 Rev. 2Activități ale centrelor de fitness

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaMunicipiul PloieştiCAEN 9313
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI