Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PRACTIC SERV SRL

PRACTIC SERV SRL

CUI 3759367 · SRL· Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu· Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

PRACTIC SERV SRL are sediul în Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu și raportează activitatea instalarea mașinilor și echipamentelor industriale. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a scăzut-32,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 978,6 K lei, față de 1,5 mil. lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât1,7%

Marja netă calculată este 1,7% în 2024, față de 22,6% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+15,8%

Datoriile raportate sunt 368,2 K lei în 2024, față de 317,9 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024978,6 K lei-32,8% față de anul anterior2022: 2.238.1632023: 1.457.0402024: 978.575
Rezultat net 202416,6 K lei-95% față de anul anterior2022: 390.0182023: 329.8452024: 16.604
Angajați 20249-35,7% față de anul anterior2022: 162023: 142024: 9
Capitaluri proprii 2024460,4 K lei+3,7% față de anul anterior2022: 416.7612023: 443.7612024: 460.365
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2022: 2,2 mil. lei2,2 mil.20222023: 1,5 mil. lei1,5 mil.20232024: 978,6 K lei978,6 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%11,3%22,6%2022: 17,4%17,4%20222023: 22,6%22,6%20232024: 1,7%1,7%2024Reper 2024: mediana sectorului 9,1% · n=88

Cifra de afaceri: -32,8% față de anul anterior.Marjă netă 1,7% · -20,9 pp față de 2023

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2023443,8 K lei
2024460,4 K lei

Datorii raportate

2023317,9 K lei
2024368,2 K lei

Disponibilități bănești

2023229,7 K lei
2024290,4 K lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri2,2 mil. lei1,5 mil. lei978,6 K lei-32,8% față de anul anterior
Rezultat net390 K lei329,8 K lei16,6 K lei-95% față de anul anterior
Capitaluri proprii416,8 K lei443,8 K lei460,4 K lei+3,7% față de anul anterior
Datorii887,9 K lei317,9 K lei368,2 K lei+15,8% față de anul anterior
Creanțe167,6 K lei142,9 K lei150,7 K lei+5,4% față de anul anterior
Angajați16149-35,7% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Marjă netă1,7%22,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2024: 9,1% (n=88) · 2023: 13,1% (n=88)

Rezultat / active (A+B)2%43,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 11,6% (n=84) · 2023: 14,2% (n=83)

Rezultat / capitaluri proprii3,6%74,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 32,3% (n=86) · 2023: 36,3% (n=84)

Vânzări per angajat108.731 lei104.074 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2024: 336.932 lei (n=80) · 2023: 344.552 lei (n=77)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)55,6%58,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 48,9% (n=84) · 2023: 50,9% (n=83)

Datorii / active (A+B)44,4%41,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 50% (n=84) · 2023: 48,6% (n=83)

Ponderea activelor imobilizate38,7%42,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 21,1% (n=84) · 2023: 23,8% (n=83)

Active circulante / datorii totale1,38×1,38×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 1,43× (n=92) · 2023: 1,54× (n=92)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20242023
Creanțe în zile de vânzări55,4 zile35,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2024: 98,4 zile (n=87) · 2023: 86,7 zile (n=86)

Stocuri în zile de vânzări24,6 zile16,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2024: 24,4 zile (n=71) · 2023: 32 zile (n=72)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
978.575
Rezultat net
16.604
Angajați
9
Datorii
368.227
Active imobilizate
320.728
Active circulante
507.864
Capitaluri proprii
460.365
Venituri totale
978.575
Cheltuieli totale
936.116
Stocuri
66.779
Creanțe
150.673
Casă și conturi la bănci
290.399
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.457.040
Rezultat net
329.845
Angajați
14
Datorii
317.913
Active imobilizate
322.274
Active circulante
439.400
Capitaluri proprii
443.761
Venituri totale
1.457.040
Cheltuieli totale
1.116.917
Stocuri
66.779
Creanțe
142.912
Casă și conturi la bănci
229.696
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.238.163
Rezultat net
390.018
Angajați
16
Datorii
887.900
Active imobilizate
323.821
Active circulante
980.840
Capitaluri proprii
416.761
Venituri totale
2.238.163
Cheltuieli totale
1.825.764
Stocuri
66.614
Creanțe
167.587
Casă și conturi la bănci
746.639
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 33% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare
2025-04-11Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 33% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-04-15 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Dosar 1191/208/20252025-03-07 · Judecătoria CARANSEBES · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-17 · 10:00

Soluție indisponibilă

2026-06-16 · 10:00

Amână cauza

pentru a se comunica partilor cererea de renuntare la judecata formulata in cauza.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-16

2025-11-18 · 10:00

Amână cauza

pentru a se comunica înscrisurile depuse catre reclamanta.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-18

Dosar 1192/208/20252025-03-07 · Judecătoria CARANSEBES · Terţ poprit

validare poprire · Fond

7 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-01-19 · 10:00

Soluție indisponibilă

2026-05-28 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea nr. 6 din 15.04.2026 a Colegiului de conducere si Decizia nr.16/15.04.2026 a presedintelui Judecătoriei Caransebes, în temeiul art.7 alin.1, lit.g si art.103 alin.4 din Regulamentul de ordine interioară al instantelor judecătoresti, prin care s-a dispus desfiintarea completului C3 civil/PC/executări silite, penal, penal A/ urgente penal, repartizează ciclic cauza completului C1 civil. După stabilirea termenului de judecată, părtile vor fi citate. Pronunţată în şedinţa publică de la 28.05.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-28

2026-02-12 · 11:00

Amână cauza

Pentru continuitatea completului de judecată, amână cauza şi acordă un nou termen de judecată la data de 28.05.2026, ora 11:00.

Document: incheieredesedinta · 2026-02-12

2025-12-11 · 11:00

Amână cauza

Amână cauza la data de 12.02.2025, ora 11:00 pentru efectuarea de adrese necesare solu?ionării cererii

Document: incheieredesedinta · 2025-12-11

2025-12-04 · 11:00

Termen preschimbat

2025-11-19 · 09:00

Încheiere

În temeiul art. 230 C.pr.civ., admite cererea de preschimbare a termenului de judecată formulată de instan?ă, din oficiu. Preschimbă termenul de judecată de la data 04.12.2025 la data de 11.12.2025, ora 11:00, pentru când păr?ile vor fi citate. Cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?ată azi, 19.11.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-19

2025-10-09 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Caransebeş nr. 4/26.08.2025, prin care s-a dispus, începând cu data de 26.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege conţinând măsuri fiscale promovate de Guvernul României, cu impact asupra sistemului de justiţie, amânarea soluţionării cauzelor, cu excepţia cauzelor limitativ prevăzute în cuprinsul hotărârii, Având în vedere că prezenta cauză cu termen de judecată în data de 09.10.2025 nu s-a judecat, dispune citarea părţilor pentru noul termen de judecată, stabilit pentru data de 04.12.2025, ora 11:00, pentru când părţile vor fi citate.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-09

Dosar 1193/208/20252025-03-07 · Judecătoria CARANSEBES · Terţ poprit

validare poprire · Fond

4 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2025-12-11 · 11:00

Ia act de renunţare la judecată

În temeiul art. 406 C.pr.civ., constată că reclamanta InvestCapital LTD a, a renun?at la cererea de chemare în judecată având ca obiect validare poprire formulată împotriva debitorului Bivolaru Ioan-Cătălin ?i ter?ului poprit Practic Serv SRL ?i ia act de renun?area la judecată. Cu drept de recurs în 30 de zile de la comunicare, care se va depune, la Judecătoria Caransebe?. Pronunţată azi, 11.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: _Hotarare 1607/2025 · 2025-12-11

2025-12-04 · 11:00

Termen preschimbat

2025-11-19 · 09:00

Încheiere

În temeiul art. 230 C.pr.civ., admite cererea de preschimbare a termenului de judecată formulată de instan?ă, din oficiu. Preschimbă termenul de judecată de la data 04.12.2025 la data de 11.12.2025, ora 11:00, pentru când păr?ile vor fi citate. Cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?ată azi, 19.11.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-19

2025-10-09 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Caransebeş nr. 4/26.08.2025, prin care s-a dispus, începând cu data de 26.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege conţinând măsuri fiscale promovate de Guvernul României, cu impact asupra sistemului de justiţie, amânarea soluţionării cauzelor, cu excepţia cauzelor limitativ prevăzute în cuprinsul hotărârii, Având în vedere că prezenta cauză cu termen de judecată în data de 09.10.2025 nu s-a judecat, dispune citarea părţilor pentru noul termen de judecată, stabilit pentru data de 04.12.2025, ora 11:00, pentru când părţile vor fi citate.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-09

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
3759367
Număr de înregistrare
J11/341/1993
Înmatriculare
15 martie 1993
EUID
ROONRC.J11/341/1993
Formă juridică
SRL
Sediu social
CLOŞCA 46 Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu Caraş-Severin
Adresă fiscală
Str. CLOŞCA 46 Oţelu Roşu CARAŞ-SEVERIN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
15 aprilie 1993
Înregistrare fiscală
18 august 2025
Telefon
530050

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CUREA ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PRACTIC SERV SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 15.04.1993
Înregistrare fiscală
15 aprilie 1993
Număr registrul comerțului
J11/341/1993
Cod CAEN
3320
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu

Contact și adrese

Telefon
530050
Domiciliu fiscal
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. OŢELU ROŞU, STR. CLOŞCA, NR.46
Strada sediului
Str. Cloşca
Numărul sediului
46
Localitatea sediului
Orş. Oţelu Roşu
Județul sediului
CARAŞ-SEVERIN
Strada domiciliului fiscal
Str. Cloşca
Numărul domiciliului fiscal
46
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Oţelu Roşu
Județul domiciliului fiscal
CARAŞ-SEVERIN

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 1999
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 februarie 2015
Actualizare TVA la încasare
28 ianuarie 2015
Publicare TVA la încasare
29 ianuarie 2015
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Oras Otelu Rosu2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de custi pentru caini (Rev.2)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

11 aprilie 2025Achiziție directă

confectionare stalp iluminat la 6 metri

Autoritate: Oras Otelu Rosu

CPV 50710000-5 — Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50710000-5

Vezi detaliile atribuirii →
5.850 leiValoare publicată
16 februarie 2024Achiziție directă

cusca caine pentru Padoc Public Otelu Rosu

Autoritate: Oras Otelu Rosu

CPV 45223600-2 — Lucrari de constructii de custi pentru caini (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45223600-2

Vezi detaliile atribuirii →
59.400 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 1610 Rev. 2Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1621 Rev. 2Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn

CAEN 1622 Rev. 2Fabricarea parchetului asamblat în panouri

CAEN 1623 Rev. 2Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1629 Rev. 2Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 2562 Rev. 2Operațiuni de mecanică generală

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 3831 Rev. 2Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

CAEN 3832 Rev. 2Recuperarea materialelor reciclabile sortate

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4677 Rev. 2Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Caraş-SeverinLoc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCAEN 3320
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI