Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PRO SUCCES MEDIA AGENCY S.R.L.

PRO SUCCES MEDIA AGENCY S.R.L.

CUI 28704596 · SRL· Bucureşti Sectorul 4· Alte forme de învățământ n.c.a.

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

PRO SUCCES MEDIA AGENCY S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 4 și raportează activitatea alte forme de învățământ n.c.a.. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+292,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 288,4 K lei, față de 73,5 K lei în 2022.

Bilanț 2023
Marja netă a crescut69,9%

Marja netă calculată este 69,9% în 2023, față de 51,1% în 2022.

Calcul din bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2023288,4 K lei+292,3% față de anul anterior2020: 131.5552021: 60.0042022: 73.5102023: 288.379
Rezultat net 2023201,5 K lei+436,8% față de anul anterior2020: 90.6572021: 7.7312022: 37.5432023: 201.530
Angajați 20231+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 2023209,9 K lei+358,5% față de anul anterior2020: 63.8942021: 71.6252022: 45.7742023: 209.858
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0144 K288 K2020: 131,6 K lei131,6 K20202021: 60 K lei60 K20212022: 73,5 K lei73,5 K20222023: 288,4 K lei288,4 K2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%34,9%69,9%Mediana sectorului (2023): 24,3% · n=66372020: 68,9%68,9%20202021: 12,9%12,9%20212022: 51,1%51,1%20222023: 69,9%69,9%2023

Cifra de afaceri: +292,3% față de anul anterior. Marja netă: 69,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2023 comparat cu 2022
Capitaluri proprii209,9 K lei+358,5% față de anul anterior
Datorii37,5 K lei+160,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120222023Ultima variație
Cifră de afaceri60 K lei73,5 K lei288,4 K lei+292,3% față de anul anterior
Rezultat net7,7 K lei37,5 K lei201,5 K lei+436,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii71,6 K lei45,8 K lei209,9 K lei+358,5% față de anul anterior
Datorii52,6 K lei14,4 K lei37,5 K lei+160,3% față de anul anterior
Creanțe6,1 K lei6,1 K lei6,3 K lei+3,1% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023Firma 2022Sector 2022
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri69,9%24,3%n=6.63751,1%38,2%n=5.630
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—63,7%n=4.42068,3%62,4%n=3.732
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—33,7%n=4.42021,5%31,5%n=3.732
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—12,2%n=4.4200%11,4%n=3.732
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—23,7%n=4.41756%33,6%n=3.729
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive96%74,8%n=5.76482%96%n=5.063
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii6,6×2,23×n=7.6604,65×2,68×n=6.478
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3607,81 zile57,5 zilen=5.65029,71 zile76,54 zilen=4.660
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—4,01 zilen=2.1540 zile5,73 zilen=1.717
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați288.379 lei145.628 lein=4.33873.510 lei125.870 lein=3.433

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
288.379
Rezultat net
201.530
Angajați
1
Datorii
37.493
Active imobilizate
—
Active circulante
247.351
Capitaluri proprii
209.858
Venituri totale
288.385
Cheltuieli totale
84.030
Stocuri
—
Creanțe
6.256
Casă și conturi la bănci
241.095
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
73.510
Rezultat net
37.543
Angajați
1
Datorii
14.401
Active imobilizate
0
Active circulante
67.001
Capitaluri proprii
45.774
Venituri totale
73.510
Cheltuieli totale
33.936
Stocuri
0
Creanțe
6.066
Casă și conturi la bănci
60.935
Cheltuieli în avans
3.187
Venituri în avans
10.013
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
60.004
Rezultat net
7.731
Angajați
1
Datorii
52.594
Active imobilizate
0
Active circulante
124.219
Capitaluri proprii
71.625
Venituri totale
60.004
Cheltuieli totale
50.238
Stocuri
0
Creanțe
6.066
Casă și conturi la bănci
118.153
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
131.555
Rezultat net
90.657
Angajați
1
Datorii
101.825
Active imobilizate
—
Active circulante
165.719
Capitaluri proprii
63.894
Venituri totale
131.781
Cheltuieli totale
37.744
Stocuri
—
Creanțe
7.935
Casă și conturi la bănci
157.784
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-10-14; reactivare la 2018-12-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-12-14

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-10-14; reactivare la 2018-12-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-12-14
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
28704596
Număr de înregistrare
J40/7866/2011
Înmatriculare
27 iunie 2011
EUID
ROONRC.J40/7866/2011
Formă juridică
SRL
Sediu social
LUICA 28 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NUŢU ANGELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PRO SUCCES MEDIA AGENCY S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 21.11.2024
Înregistrare fiscală
28 iunie 2011
Număr registrul comerțului
J40/7866/2011
Cod CAEN
8559
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
3262818
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA, NR.28
Cod poștal fiscal
40993
Strada sediului
Str. Luica
Numărul sediului
28
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
40993
Strada domiciliului fiscal
Str. Luica
Numărul domiciliului fiscal
28
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
40993

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
14 octombrie 2016
Reactivare
14 decembrie 2018
Publicarea deciziei
17 octombrie 2016

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 7021 Rev. 2Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8551 Rev. 2Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 8559
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI